Heaven Uni37

Forum sojuszu Heaven Uni37

Ogłoszenie

Drobne info od administracji
Wszelkie pomysły na temat forum proszę pisać na PW - będzie łatwiej ...

REJESTRACJA ! ! !
1 - zarejestruj się! Nick ten sam co na OGame!
2 - odbierz maila z "hasłem aktywacyjnym"
3 - zaloguj się i NAPISZ do Drakevern`a lub LongShot`a PW tu na forum (dodamy Cię do odpowiedniej grupy)

Z góry dziękuję za współpracę
Wasza
Administracja

#16 2007-06-07 17:24:55

Mewa

Niebiański weteran

Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 115

Re: UWAZAJCIE..na Krisstofera

Krisstofer mieliście sie pogodzić a nie dalej to ciągnąć, a Ty znowu swoje, tak to do niczego nie dojdziemy.A co do twojego obiektywnego patrzenia na wszystkie sprawy to sam jesteś subiektywny(jesli już sie uparliście takimi wyrazami rzucać) bo oceniasz sojusz na podstawie jednego zdarzenia (tu posłużę się cytatem) "...jednak Mitchel postanowił ciągnąć to dalej.
To obrazuje jak współpracuje sojusz, mam tu namyśli że nie ma obiektywnego patrzenia na sytuacje..."   . Jeśli ktoś zmienia zdanie na podstawie jednego zdarzenia to nie widze w tym za krzty obiektywizmu. Co do kary (zmiana rangi ) to dostałeś ją przez to że groziłeś Michelowi i go obrażałeś, zresztą teraz zacząłeś obrażac innych , pisząc "analfabeci" albo "niektóre osoby w tym sojuszu są bardzo ograniczone" Żądasz przeprosin a sam powinieneś pare osób przeprosić -tych których obraziłeś. Masz racje , Michel spanikował zupełnie niepotrzebnie, ale to nie znaczy ze trzeba go od razu obrażać i mu grozić. Tak już na koniec- niewiem ile czasu zabrało Ci napisanie tego posta i niewiem ile razy (i czy wogóle) zaglądałeś do słownika żeby nie popełnić błędu, ale powiem Ci tylko tyle że robienie błędów już leży w ludzkiej naturze i jakbyśmy sie mieli czepiać każdego błędu to byśmy zwariowali, zresztą Ty też popełniasz błędy w swoich postach , ja też , i pewnie kazdy z sojuszu choć raz jakiś błąd popełnił-nikt nie jest doskonały.


http://img456.imageshack.us/img456/9669/movie4aq6.jpg

      "Nigdy nie przerywaj swojemu wrogowi, kiedy popełnia błędy"

Offline

 

#17 2007-06-07 18:16:00

MItchel

Ally of Heaven

5650659
Zarejestrowany: 2007-02-28
Posty: 95

Re: UWAZAJCIE..na Krisstofera

hmm;) wiec sprawa po mojemu wygląda.. tak:) Kristorer.. Tobie jednak nie przeszlo szczeniactwo i nadal jak nie na mnie teraz najeżdzasz to  gozeriana o Jego słownictwo( kazdemu wolno pisac jak sie chce i co chce)to akurat jego sprawa i niepowinenes sie czepiac tego bo to nie na temat w ogole.. Jeszcze domagasz sie przeprosin. hmm ciekawe;) Drake mnie prosil zeby nie było kłutni wiec jej nie bede zaczynał.. co do Ciebie rob co Uwazasz.. (szczeze mnie to nie obchodzi jak to wszystko sie rozstrzygnie)

Wiadome, jedna strona broni Siebie, druga zaś Siebie. i tak bedzie zawsze;) ja jednak wiem Swoje. i tego sie bede trzymał: otóż "zawrócilem te transportery PONIEWAZ sie nie odzywałes" tu Tkwi cały problem reszty nie bede wyjasniał bo po co bedzie znow to samo... jezeli Cie tym urazilem wybacz.. ale ja Swojego zdania sie bede trzymał cały czas. TY mnie za to obraziles czy "mam móżdzek" i tym podobnie, ja sie tego nie czepiam zauważ, wiec prosze Ty sie nie czepiaj co ja zrobilem... a co do Calego sojuszu???? Kristofer mozesz byc Ciety tylko na mnie nie musi cały sojusz ucierpiec na Tym zeby zyskał Twoje zaufanie itd..


Long.. co do zamiany i handlu dobiegła ona do konca po czasie tak jak mowie po 2 godz zobaczylem ze leci flota wiec wyslalem Swoje trans. jednym Słowem było git... ale by było lepiej gdyby KTOŚ znalazł w tych 2 godzinach 5 min i napisał mi jeszcze raz o co chodzi czemu tyle zwleka...

ahaa i na przyszłosc kris.. opamiętuj sie ze słownictwem na forum, pamietaj ze to nie tylko ja czytam to, ale  cały sojusz irobisz sobie ocene u inich takze:)

to chyba tyle.. moze i postąpilem jak postąpiłem  ale w sojuszu nie powinno byc kłutni..
hmm urażony takze ja jestem i coz mam poradzic.. czekam na cos i czekac bede..aha i czekam na cos dla gozeriana

jak cos bedzie trzeba dopisze.. z czasem         

pozdrawiam
mitchel



EDIT



aha i jeszcze jedno... nie chce mi sie tego ciagnac długo wiec ode mnie usłyszysz to jako pierwszy:
Przepraszam.. ze zawrocilem transportery i Cie uraziłem
ma byc spokoj i sympatycznie;) i miła aura tego co sie dzieje i dziac sie bedzie dłuugo w tym sojuszu
mam dzis humor bo wakacje sie zblizaja i w ogole;) nie lubie sie kłucic wiec tego nawet nie bedę robił

wiec jak to wczesniej napisalem teraz ja i gozerian oczekujemy na cos.

Ostatnio edytowany przez MItchel (2007-06-07 18:26:27)


"Kiedyś Wszystkie czarne Dni obrócimy w dobry żart..."

Offline

 

#18 2007-06-07 19:04:57

gozerian

King of Heaven

Zarejestrowany: 2007-01-26
Posty: 156

Re: UWAZAJCIE..na Krisstofera

Krisstofer  jak narazie to ty sie tu najbardziej tłumaczys  a tlumaczy sie tylko winy choc nie powiem    wina lezy po    obu stronach   lecz  co mnie zrazilo to  twoj brak szacunku  i wulgaryzmy na forum  to co z tego ze   tam były   kropki każdy wiedzial co tam było napisane  a i jeszcze jedno  kogo miałes namysli pisząc  to 

Oprócz tego że, analfabeci wypominają mi błędy, a sami nie umieją pisać to nic innego tu nie pokazali.

nie wypowiadaj sie  tak o inych sojusznikach   naperwde   zaczynasz mnie drażnic    a co do przeprosin   to ja  bede sie czymał  tego co napisałem wyzej   czyli dal bym ci nauczke    i  coras bardziej mam ochote to zrobic  jestes beszczelny i niemasz  szacunku dla nikogo

Offline

 

#19 2007-06-07 21:08:54

Krisstofer

Gość na forum

Re: UWAZAJCIE..na Krisstofera

Co do błędów to Mitchel zaczął pierwszy mi je wytykać  ale spoko.
Przemyślałem to wszystko jeszcze raz i jednak doszedłem do wniosku że wina leży po mojej stronie.
Przepraszam Mitchela Gozeriana i wszstkich, ale jak już pisałem Mewie w moim życiu jest wielki burdel i sam nie wiem czasami co robię.
Ale to moja prywatna sprawa.
Poniosę wszelkie konsekwencje, kary, bez burknięcia, mruczenia i tak dalej.
PRZEPRASZAM I PROSZĘ O WYBACZENIE....
CHCIAŁEM PRZEPROSIĆ CAŁY SOJUSZ :.(

 

#20 2007-06-08 09:00:40

gozerian

King of Heaven

Zarejestrowany: 2007-01-26
Posty: 156

Re: UWAZAJCIE..na Krisstofera

Krisstofer jednak nie dajesz za wygraną  po mimo ze   MItchel przeprosil to i tak  na niego zwalasz wine cos  mi sie   wydaje ze te twoje przeprosiny  niesą  zbyd szczere  ale lepsze to nisz nic

Offline

 

#21 2007-06-08 11:46:45

Mewa

Niebiański weteran

Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 115

Re: UWAZAJCIE..na Krisstofera

Dobra Panowie skończmy tą bezsensowną kłótnię i przestańmy sobie wytykać nawzajem błędy, bo to nie działa pozytywnie na atmosfere w sojuszu. Krisstofer przeprosił i ja przyjmuje przeprosiny (myśle że reszta osób postąpi tak samo ) , jak już mówiłem każdy popełnia błędy ale życie toczy się dalej więc grajmy dalej nie patrząc wstecz tylko obmyślając jak tu podbić kolejne obce tereny  na tym uni i zamienić w złom flotki naszych wrogów 

Pozdro ziomki
Mewa

Ostatnio edytowany przez Mewa (2007-06-08 11:48:48)


http://img456.imageshack.us/img456/9669/movie4aq6.jpg

      "Nigdy nie przerywaj swojemu wrogowi, kiedy popełnia błędy"

Offline

 

#22 2007-06-08 12:13:04

LongShot

Guardian Angel

5906586
Call me!
Skąd: Łęczyca (k.Łodzi)
Zarejestrowany: 2006-09-03
Posty: 306

Re: UWAZAJCIE..na Krisstofera

Dokładnie panowie jesteśmy jedną rodziną , a w każdej rodzinie zdarzają sie kłotnie ,trzeba umieć rozwiazywać problemy. Rozumiem ,że czasem można mieć kiepski dzień i dosyć wszystkiego ale wtedy najlepiej wziąśc urlop tak jak ja to zrobiłem , albo jeśli chce sie wyładować to zrobić to złomując kogoś.

Ważne ,że jest ok. Handel zakończony z 2 godzinnym opóznieniem.


http://img391.imageshack.us/img391/9347/finalversionprzycfn7.png



The battle line is drawn I dare you to cross it
You better think twice before you mix it up with me
I won't back down I'll keep the fire burning
As hard as you try you're never gonna stop me now

Offline

 

#23 2007-06-09 16:48:40

SAS

King of Heaven

5578998
Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 24

Re: UWAZAJCIE..na Krisstofera

Proponuję ostatecznie zamknąć ten nieprzyjemny temat

Offline

 

#24 2007-06-10 12:18:32

MItchel

Ally of Heaven

5650659
Zarejestrowany: 2007-02-28
Posty: 95

Re: UWAZAJCIE..na Krisstofera

do zamkniecia;))


"Kiedyś Wszystkie czarne Dni obrócimy w dobry żart..."

Offline

 

#25 2007-06-11 13:46:47

Drakevern

God of Heaven

3733505
Skąd: Over the hills and far away...
Zarejestrowany: 2006-09-01
Posty: 348

Re: UWAZAJCIE..na Krisstofera

Witam ponownie ...

Cieszy mnie bardzo, że udało Wam się jakoś porozumieć w tej kwestii ...

Skoro (jak zaznaczyłem w pierwszym moim poście) obaj zgadzacie się co do zamknięcia ...

ZAMYKAM !

Pozdrawiam
Wasz
Ja

PeeS.
Oby na przyszłość nie było takich konfliktów


http://img521.imageshack.us/img521/5254/syg1kd8.jpg

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...
My mother, and my sisters, and my brothers.
'Lo, there do I see...
The line of my people...
Back to the beginning
'Lo, they do call to me
They bid me to take my place among them.
In the halls of Valhalla...
Where the brave...
May live...
...forever ! ! !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.megamen.pun.pl www.bluesrock.pun.pl www.beyblade.pun.pl www.manga-projekt.pun.pl www.hardtruck18.pun.pl