Heaven Uni37

Forum sojuszu Heaven Uni37

Ogłoszenie

Drobne info od administracji
Wszelkie pomysły na temat forum proszę pisać na PW - będzie łatwiej ...

REJESTRACJA ! ! !
1 - zarejestruj się! Nick ten sam co na OGame!
2 - odbierz maila z "hasłem aktywacyjnym"
3 - zaloguj się i NAPISZ do Drakevern`a lub LongShot`a PW tu na forum (dodamy Cię do odpowiedniej grupy)

Z góry dziękuję za współpracę
Wasza
Administracja

#1 2007-06-11 14:10:55

Drakevern

God of Heaven

3733505
Skąd: Over the hills and far away...
Zarejestrowany: 2006-09-01
Posty: 348

Wojny BarWar`ów

Witajcie!

Zgodnie z obietnicą piszę temat - na razie bez żadnej ankiety itp ...

Czekam na Wasz zdanie w sprawie następującej:

Czy warto próbować negocjować z BarWar`ami w sprawie dołączenia do ich wojen? Jakkolwiek by nie spojrzeć "rzuciły" się na nich TOP`owe sojusze ...
Fakt, że aktualnie wygrywają w jednej wojnie (dzięki neron`owi, który pogrążył flotkę W12) - mnie interesuje Wasze zdanie w tej kwestii ...

BisQp napisał wiadomość do sojuszu:

Gracz BisQp informuje cię, że :
"Dzieki za chec pomocy
Fajny gest z waszej strony ...ale z przykroscia bede musial odmowic gdyz bedziemy chcieli prowadzic ta wojne samodzielnie
Rozwazamy jedynie mozliwosc wsparcia nas przez Legiony i na tym bysmy poprzestali

Ale mozecie nam pomoc w inny sposob ..wypowiadajac wojne osobno naszym przeciwnikom ,,,moze nawet uda wam sie kogos do takiej kampani namowic

Pozdro Pylon"



pogadajmy i pomyślmy na forum

Skoro BarWar`zy nie chcą, aby dołączyć do ich wojny już prowadzonej - co myślicie, żeby wywołać nową tym samym sojuszom?

Nie będę podejmował ŻADNYCH decyzji bez Waszej wiedzy/ zgody na jakiekolwiek działania - na razie chcę się dowiedzieć jakie jest Wasze zdanie ...

Czekam na (oby jak najbardziej) rozwinięte posty i przedstawienie Waszych argumentów ZA/ PRZECIW itp itd ...

Do przeczytania
Wasz
Ja


http://img521.imageshack.us/img521/5254/syg1kd8.jpg

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...
My mother, and my sisters, and my brothers.
'Lo, there do I see...
The line of my people...
Back to the beginning
'Lo, they do call to me
They bid me to take my place among them.
In the halls of Valhalla...
Where the brave...
May live...
...forever ! ! !

Offline

 

#2 2007-06-11 14:23:59

PrzemcioWRC

King of Heaven

Zarejestrowany: 2007-02-04
Posty: 165

Re: Wojny BarWar`ów

Hmmm...Ja już kiedyś zastanawiałem się nad wojną....Osobiście już miałem przyjemność na wymianę zdań z Pylonem i jeśli o mnie chodzi ja chętnie pomoge w taki czy inny sposób BarWar`om. Z jednej strony to dla nas będzie jakieś zagrożenie ale z drugiej strony będzie się coś działo i będzie okazja do wykręcenia ładnych RW;)

Jak dla mnie pomysł z tą wojenką nie jest złym pomysłem i opowiadam się ZA nim


Pozdrawiam

PrzemcioWRC


Wrogowie są słabi technicznie. . . Na spokojnie. . .

http://r2.fodey.com/1bad8045c040948b9a476cef2cfc9a671.1.gif

Offline

 

#3 2007-06-11 14:26:24

gozerian

King of Heaven

Zarejestrowany: 2007-01-26
Posty: 156

Re: Wojny BarWar`ów

szkoda ze niechcą  naszej pomocy a co do wypowiedzenia wojny któremus z  sojuszów   to  ja jestem za z  miła   chceciom    bym  wypowiedzial wojne   sojuszowi  AC czyli Anioly Ciemnosci   ale  to tylko moje zdanie    niech  sie wypowie   reszta sojuszu  i ak

Offline

 

#4 2007-06-11 14:30:10

Nodi

King of Heaven

8973313
Zarejestrowany: 2007-03-02
Posty: 173

Re: Wojny BarWar`ów

Również żałuję że nie chcą naszej pomocy, A jestem za wypowiedzeniem jakiejś wojenki coś się będzie działo

Offline

 

#5 2007-06-11 14:38:23

Mewa

Niebiański weteran

Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 115

Re: Wojny BarWar`ów

No interesująca propozycja choć szkoda że oficjalnie nie walczylibyśmy z Barwar. No na pewno jest to sposób na zdobycie doświadczenia ,tak jak mówi Przemcio to jest okazja na wykręcenie dobrego RW ale także na stracenie całej flotki, także trzeba sie pilnowąc podwójnie.A może jak już nie chcą oficlanie żebyśmy walczyli razem to chociarzby jakoś to zaznaczyć że to pomoc dla BarWar?? Moglibyśmy także z jakimś sojuszem wypowiedzieć wojne jednemu z przeciwników BarWar, no opcje są różne , trzeba wybrac dobrą i taka za która będzie cały sojusz główny i ak.


http://img456.imageshack.us/img456/9669/movie4aq6.jpg

      "Nigdy nie przerywaj swojemu wrogowi, kiedy popełnia błędy"

Offline

 

#6 2007-06-11 14:45:42

Artemora

Queen of Heaven

1858086
Zarejestrowany: 2006-09-21
Posty: 57

Re: Wojny BarWar`ów

Moim skromnym zdaniem wypowiedzenie wojny nie byłoby głupim pomysłem Zawsze to jakieś urozmaicenie, dreszczyk emocji, noo i dodatkowa motywacja dla tych leniwszych (np. dla mnie ^^), żeby ruszyć wreszcie te sondy i popolować na jakąś ładną flotkę

Co do propozycji wojny z AC... No cóż, sama sympatią ich nie darzę, ale to chyba nie byłoby najlepsze posunięcie (Choć z rozkoszą bym znowu poczytała ich wysoce inteligentne wywody na forum ogólnym ). Odstrzeli się 3-4 najsłabsze ogniwa, a później będzie problem ze znalezieniem celu. Zacznie się rozbijanie LMów o bunkry itp. A to chyba nie o to chodzi Dlatego proponuję dokładnie się rozejrzeć, kto ma w pobliżu siebie floty, na które jest duża szansa na zestrzelenie. Żeby się nie okazało, że mamy wojnę z ludźmi, którzy prędzej oddadzą życie niż pozwolą się zezłomować W końcu chcemy wygrać, prawda?


Cast off your fear
Look forward
Go forward
Never stand still...

Offline

 

#7 2007-06-11 14:54:31

PrzemcioWRC

King of Heaven

Zarejestrowany: 2007-02-04
Posty: 165

Re: Wojny BarWar`ów

Tak sobie przeglądam Mape Ogame w poszukiwaniu odpowiedniego przeciwnika i jak narazie sądzę, że SHADOWS jest odpowiednim typem ponieważ mają w każdej gali gęsto rozsiane planety i każdy znajdzie jakiegoś koło siebie.

To tylko propozycja oczywiście


Wrogowie są słabi technicznie. . . Na spokojnie. . .

http://r2.fodey.com/1bad8045c040948b9a476cef2cfc9a671.1.gif

Offline

 

#8 2007-06-11 15:03:36

bisqp

Niebiański weteran

Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 93

Re: Wojny BarWar`ów

Byłbym za wojną z AC, lub W_H, ewentualnie FASETA(chociaż z nimi najmniej chce) co Wy na to? fakt, szkoda, ze dołączyć nie możemy, ale sami innych zaatakujmy!


http://img183.imageshack.us/img183/6410/sygnaturkaup1.th.png

Offline

 

#9 2007-06-11 15:11:29

MItchel

Ally of Heaven

5650659
Zarejestrowany: 2007-02-28
Posty: 95

Re: Wojny BarWar`ów

ja jestem za wojenka:D wiecej emocji bedzie:D co do tego zkim?? hmm bardziej bym wolal AC..
Fasete tammam znajomych;) i to z reala tez wiec .. przeciw fasecie jestem:)

Ostatnio edytowany przez MItchel (2007-06-11 15:11:50)


"Kiedyś Wszystkie czarne Dni obrócimy w dobry żart..."

Offline

 

#10 2007-06-11 15:40:40

Perr 2

Gość na forum

Re: Wojny BarWar`ów

Nie dane jest mi sadzic ,
wiec jestem na tak jesli oficjalnie dołaczymy aby wspomoc BW.
a jesli mielibysmy wypowiedziec wojne to własnie AC lub shadows
... wiec szable w dłon....

 

#11 2007-06-11 15:46:23

bisqp

Niebiański weteran

Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 93

Re: Wojny BarWar`ów

jeszcze jedno, tylko główny wchodzi w grę, akademi nie ma sensu w to wkręcać!


http://img183.imageshack.us/img183/6410/sygnaturkaup1.th.png

Offline

 

#12 2007-06-11 16:11:30

regis11

Niebiański weteran

2752146
Zarejestrowany: 2006-09-28
Posty: 80

Re: Wojny BarWar`ów

Rezerwacja Niebawem przedstawie swoja opinie...

No to lu panienki
Troche jestem zawiedziony,ze Barbarzyncy nie przyjeli naszej propozycji.Ale tez po czesci rozumiem pobudki,jakie nimi kierowaly.Chociaz koncepcja Pylona rowniez otwiera przed nami pewne mozliwosci.No,a jesli bysmy podjeli decyzje o wypowiedzeniu wojny to warto by pokombinowac...komu? I tu sklaniam sie do glosow,ktore pojawily sie juz w tej dyskusji: Shadows jest dla mnie jak znalazl.Moga byc tez Anioly Ciemnoty, choc do nich mam kawalek drogi Mozna tez sprobowac dogadac sie z jakims sojuszem,np. z W_H i wspolnie wypowiedziec wojne wiekszego kalibru.Mysle,ze taka mala rzez na uni dobrze zrobi na oczyszcenie atmosfery Jako powod zawsze mozemy podac np."bo zupa byla za slona"-w koncu tu chodzi tylko i wylacznie o dobra zabawe,a ze komus cos tam spadnie?No coz-ryzyko zawodowe Mnie osobiscie nie przeraza wizja przegrania wojny,ani utraty stateczkow-jak cos sie w okolicy znajdzie w ramach dzialan wojennych to tym lepiej.Jednym slowem...skoro matka ojczyzna wzywa...graj muzyko ;>

Ostatnio edytowany przez regis11 (2007-06-11 16:33:31)


Oto nadchodzi wiek miecza i topora,wiek wilczej zamieci.

Offline

 

#13 2007-06-11 16:22:20

Spartacus

Administrator

Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 72

Re: Wojny BarWar`ów

Hmmm pare wojenek już przeżyłem... i moje zdanie w tej kwestii pewnie się większości nie spodoba, ale myślę że wypowiedzenie wojny "na odsiecz" Barwarkom to zły pomysł... uszanujmy to że chcą podjąć się wyzwania samotnie. Dlaczego mamy im odbierać cele? Myśle że to by doprowadziło raczej do pogorszenia relacji z BW niż do zacieśnienia.

Ogólnie co do wojny także nie jestem zbyt pozytywnie nastawiony

Jestem wręcz pewien że utkwi w martwym punkcie już po dwóch dniach... a zainteresowanie nią spadnie po 7 dniach albo i szybciej. Z całym szacunkiem dla Was, wcale nie twierdze, że brak Wam zaangażowania, umiejętności itd. Chodzi mi jedynie o problemy 'techniczne' Okaże się po krótkim czasie że właściwie w okolicach nie ma żadnych flot nieprzyjaciela, a na loty przez całe galaktyki przecież nie możemy sobie pozwolić.

Wojna to na pewno coś nowego, pobudzającego (sam pamiętam piękne czasy, planowania, wspólne akcje) jednak wydaje mi się że przy obecnym wyludnieniu naszego uni nie ma co liczyć na ciekawą wyrównaną wojnę No chyba że faktycznie znajdziecie sojusz którym obsiani będziemy na lewo i prawo

W skrócie

-jestem przeciwny pomocy zbrojnej Barwarom, to ich wojna uszanujmy ich decyzje i nie kombinujmy :]

-ogólnie co do wojny od głosu się wstrzymuje. Będzie - świetnie   Nie będzie - też świetnie

Mam nadzieje wystarczająco długi post szefuńciu

Pozdrawiam


Boże chroń mnie przed przyjaciółmi, bo z wrogami sam sobie poradze

Offline

 

#14 2007-06-11 16:26:57

PrzemcioWRC

King of Heaven

Zarejestrowany: 2007-02-04
Posty: 165

Re: Wojny BarWar`ów

Hm...Bez Ak to ja myśle że się z tobą Spartacus nie zgodze. Albo beż Ak a chętnych i tych którzy zostaną zaakceptowani przez rade na czas wojny przenieśc do głównego a po wrócą do Ak jeśli się nie spiszą. Chyba że macie jakiś inny pomysł....

Ps. Spartacus sprawdz w mapie Ogame sojusz SHADOWS i zobacz ile ich jest i jak gesto. Ja sam kolo siebie mam z 3.

A teraz pozwolicie ze wybiore sie nad jeziorko bo 30 stopni to troche za cieplo =)


Wrogowie są słabi technicznie. . . Na spokojnie. . .

http://r2.fodey.com/1bad8045c040948b9a476cef2cfc9a671.1.gif

Offline

 

#15 2007-06-11 16:31:11

MItchel

Ally of Heaven

5650659
Zarejestrowany: 2007-02-28
Posty: 95

Re: Wojny BarWar`ów

bez Ak..?? no to jak chcecie
ja chetnie bym zrobil co w mojej mocy


"Kiedyś Wszystkie czarne Dni obrócimy w dobry żart..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pisarze2012.pun.pl www.piekielko.pun.pl www.g087dca.pun.pl www.teamfortress2.pun.pl www.bso2d.pun.pl