Heaven Uni37

Forum sojuszu Heaven Uni37

Ogłoszenie

Drobne info od administracji
Wszelkie pomysły na temat forum proszę pisać na PW - będzie łatwiej ...

REJESTRACJA ! ! !
1 - zarejestruj się! Nick ten sam co na OGame!
2 - odbierz maila z "hasłem aktywacyjnym"
3 - zaloguj się i NAPISZ do Drakevern`a lub LongShot`a PW tu na forum (dodamy Cię do odpowiedniej grupy)

Z góry dziękuję za współpracę
Wasza
Administracja

  • Index
  •  » Humor
  •  » Kilka dowcipów które przyszły mi teraz do głowy

#1 2006-09-24 00:54:47

LongShot

Guardian Angel

5906586
Call me!
Skąd: Łęczyca (k.Łodzi)
Zarejestrowany: 2006-09-03
Posty: 306

Kilka dowcipów które przyszły mi teraz do głowy

W tramwaju jedzie piękna wydekoltowana dziewczyna z duzym biustem(siedzi) , a nad nią stoji koles łapczywie sie przygladajac, dziewczyna zauwaza to i oburzona mówi:

- Chcesz w morde??!!!

Na to chłopak:

- Oj tak!!.....a drugiego do ręki!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rolnik wychodował olbrzymię jabłko, niestety nie wiedział co z nim zrobic poniewaz było za duze wiec postanowił je sprzedac, pojechał więc na rynek.Jednak okazało sie ze nikto nie jest zainteresowany.Zaczeło sie sciemniac i rolnik zrezygnowany postanowił ze wróci do domu az tu nagle podchodzi facet i pyta:

- Panie. To jabłko to pana??

Rolnik odpowiada

- Tak

Na to koles:

To wez je pan zabierz bo mi robak konia wpie....oli
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lato.Koles siedzi sam w saunie w samym reczniku, nagle naszła go chec zeby zapalic zioło, rozglada sie i widzi za drzwiami sauny kolesia który cos pali, wychodzi do niego i pyta czy ma dobry towar i nie chce czegos opchnac. Koles odpowiada ze swietny. Dogadali sie koles kupił i wraca do sauny zeby zapalic, bierze kilka machów i nic, mysli : Co ten koles mi za gówno sprzedał, wybiega za nim w samym reczniku i widzi jak koles wsiada do auta i odjezdza, no to on sprintem zanim w samym reczniku na skróty i goni go przez miasto, Koles podjezda pod blok wychodzi z auta i wchodzi na góre, tamten podbiega do auta i mysli: O nie nie popuszcze mu i sru mu kopa po bocznych lusterkach.
Ma juz odchodzic ale mysli ze to nie wystarczajaca kara, wiec włazi mu na dach samochodu  w samym reczniku wypina sie i sra az tu nagle czuje ze ktos go puka po ramieniu i słyszy głos:

- Hej panie!!!...........w saunie sie nie sra;)


http://img391.imageshack.us/img391/9347/finalversionprzycfn7.png



The battle line is drawn I dare you to cross it
You better think twice before you mix it up with me
I won't back down I'll keep the fire burning
As hard as you try you're never gonna stop me now

Offline

 
  • Index
  •  » Humor
  •  » Kilka dowcipów które przyszły mi teraz do głowy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ninjaword.pun.pl www.todclan.pun.pl www.motoryslask.pun.pl www.jaysean.pun.pl www.narutoprzygoda.pun.pl