Heaven Uni37

Forum sojuszu Heaven Uni37

Ogłoszenie

Drobne info od administracji
Wszelkie pomysły na temat forum proszę pisać na PW - będzie łatwiej ...

REJESTRACJA ! ! !
1 - zarejestruj się! Nick ten sam co na OGame!
2 - odbierz maila z "hasłem aktywacyjnym"
3 - zaloguj się i NAPISZ do Drakevern`a lub LongShot`a PW tu na forum (dodamy Cię do odpowiedniej grupy)

Z góry dziękuję za współpracę
Wasza
Administracja

#1 2007-08-20 20:54:25

regis11

Niebiański weteran

2752146
Zarejestrowany: 2006-09-28
Posty: 80

Nadeszla pora...

Moi drodzy,
przyszedl dzien,gdy wcielam w zycie to co postanowione bylo juz dawno temu.Nie ukrywam,ze jest mi zal...Ale trzeba wreszcie podjac meska decyzje-dzis nadszedl dzien rozstania z ogame.Poswiecilem tej grze poltora roku i to jednak zdecydowanie zbyt wiele.Od miesiecy trzymala mnie tu tylko Heavenowa ekipa i to dzieki Wam mialem jeszcze ochote wlaczac w ogole komputer.Do gry jako takiej stracilem juz dawno serce i checi.Pewnie bedzie mi brakowac cyferek i niejeden raz drgnie mi serce,ale decyzja jest nieodwolalna.Dziekuje Wam wszystkim za gre i wspolnie spedzony czas.Jestescie wszyscy zajebisci i wierzcie mi lub nie,ale dopiero w Heaven znalazlem to czego brakowalo w innych sojuszach.Nie cyferki i RW swiadcza o sojuszu i o grze jako takiej,ale ludzie... Jestescie wspaniala ekipa i nigdy nie zmarnujcie tego Heavenowego serca i poczucia jednosci.Nie bede wymieniac wszystkich-mam nadzieje,ze kiedys uda sie nam spotkac i usiasc przy chmielowej zupie Tak samo jak mam nadzieje,ze nieraz z wieloma z Was spotkam sie na gg.

Drakevern...szacun dla Ciebie.Jestes prawdziwym przyjacielem i podales mi reke w zeszlym roku wciagajac mnie do Heaven i obdarzajac mnie zaufaniem.Pomogles mi tez swoimi slowami i radami,gdy moje zycie sypalo sie w gruzy.Nigdy Ci tego stary nie zapomne-jestes wielki.Mam nadzieje,ze utrzymamy kontakt i dane nam bedzie sie spotkac albo tu,albo na irlandzkiej ziemi

Longshot...jestes prawdziwym kombajnem sojuszowym i odwalasz kawal swietnej roboty.Prawdziwy czlowiek orkiestra,ktory swietnie dyryguje sojem i trzyma zawsze reke na pulsie.Kazdy jeden sojusz na ogame moze Ciebie tylko pozazdroscic Heavenowcom.Trzymaj sie cieplo stary,wierze ze jeszcze nieraz poklikamy sobie na gadulcu

Cala reszta Heavenowych zabek-trzymajcie sie dzielnie i nie pozwolcie sobie dmuchac w kasze Moze jeszcze kiedys dane nam bedzie razem zagrac...nigdy nie wolno mowic "nigdy".
P.S.Konto przekazuje dzis gozerowi-znam go z czasow,gdy bylismy razem w Renegatach.To waleczna bestia i mam do niego pelne zaufanie

Fan Czarnej aka regis...off


Oto nadchodzi wiek miecza i topora,wiek wilczej zamieci.

Offline

 

#2 2007-08-20 22:05:31

gozerian

King of Heaven

Zarejestrowany: 2007-01-26
Posty: 156

Re: Nadeszla pora...

kolejny dobry gracz odchodzi regis byles wspanialym sojusznikiem    i nie ras to udowadniales   czy w renegatach  czy w  Heaven  dziekuje za  zaufanie i powierzenie  mi konta  cusz moge wiecej powiedziec  powodzenia w realu  i odwiedzaj nasze forum

Offline

 

#3 2007-08-20 22:23:10

TORN

Niebiański Akademista

41560
Call me!
Skąd: Legionowo
Zarejestrowany: 2007-06-16
Posty: 41
WWW

Re: Nadeszla pora...

Żal gdy dobrzy ludzie odchodzą, z sojuszu, z gry ...


Nie ma rzeczy niemożliwych - są tylko trudnowykonalne.

Offline

 

#4 2007-08-21 00:21:15

LongShot

Guardian Angel

5906586
Call me!
Skąd: Łęczyca (k.Łodzi)
Zarejestrowany: 2006-09-03
Posty: 306

Re: Nadeszla pora...

O kurde tak bez ostrzerzenia??

Nic nie wspominałes a tu nagle taki myk

Wielka szkoda ze konczysz, byłes jednym z najlepszych graczy w soju i wg mnie jednym z najlepszych na uni, wielka szkoda ze odchodzisz ale jak piszesz na kazdego kiedys przyjdzie pora.
Kazdy wielki wojownik musi kiedys odłozyc miecz i odpoczac od walki.

Nic nie zycze bo kontakt nadal bedziemy mieli i uprawnienia do forum Ci pozostawiam i licze ze bedziesz od czasu do czasu zagladał.

Edit


Nie wiem czemu ale zawsze jak ktos z was kończy to jakos dziwnie się czuje


http://img391.imageshack.us/img391/9347/finalversionprzycfn7.png



The battle line is drawn I dare you to cross it
You better think twice before you mix it up with me
I won't back down I'll keep the fire burning
As hard as you try you're never gonna stop me now

Offline

 

#5 2007-08-21 11:46:20

Mewa

Niebiański weteran

Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 115

Re: Nadeszla pora...

Szkoda że kolejny dobry gracz odchodzi, ostatnio sporo weteranów odeszło i nie widać końca , no ale w sumie rozumiem Ciebie , ta gra już  wielu osobom nie sprawia takiej samej frajdy jak kiedyś, wiele osób trzyma tutaj tylko sojusz i atmosfera w nim, która swoją drogą jest naprawdę fajna.
Pozostaje mi życzyć Ci powodzenia w realu  i od czasu do czasu zaglądaj do nas na forum


http://img456.imageshack.us/img456/9669/movie4aq6.jpg

      "Nigdy nie przerywaj swojemu wrogowi, kiedy popełnia błędy"

Offline

 

#6 2007-08-22 10:10:37

bisqp

Niebiański weteran

Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 93

Re: Nadeszla pora...


http://img183.imageshack.us/img183/6410/sygnaturkaup1.th.png

Offline

 

#7 2007-08-22 17:56:29

czeejen

Niebiański weteran

7340504
Skąd: 2:311:9
Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 123

Re: Nadeszla pora...

Witaj winnym świecie tym bez ogame co nie znaczy ze bez NIEBA ( tego na ziemi czyli Naszego poczciwego heaven) życzę tobie, sobie jak i innym tym którym monotonne ogameowe zycie sie znudziło tego aby kiedyś wszyscy obrońcy bram heaven spotkali sie w jakimś materialnym miejscu a nie tylko w wirtualnej rzeczywistości

Pozdrawiam

czeejen ..czy tam cheyenne


Matka jest jedna i ma 163 pola :]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.margofun.pun.pl www.reggaem2.pun.pl www.crazymanagers.pun.pl www.wrestlingmix.pun.pl www.polskiextremetruck.pun.pl