Heaven Uni37

Forum sojuszu Heaven Uni37

Ogłoszenie

Drobne info od administracji
Wszelkie pomysły na temat forum proszę pisać na PW - będzie łatwiej ...

REJESTRACJA ! ! !
1 - zarejestruj się! Nick ten sam co na OGame!
2 - odbierz maila z "hasłem aktywacyjnym"
3 - zaloguj się i NAPISZ do Drakevern`a lub LongShot`a PW tu na forum (dodamy Cię do odpowiedniej grupy)

Z góry dziękuję za współpracę
Wasza
Administracja

#1 2007-08-06 16:52:23

Drakevern

God of Heaven

3733505
Skąd: Over the hills and far away...
Zarejestrowany: 2006-09-01
Posty: 348

Pomysły na "rozruszanie" Niebios :D

Witam!

Na razie krótko i zwięźle - jakie macie pomysły/ sugestie/ propozycje dotyczące naszego sojuszu ...

Pisać, pisać i jeszcze raz pisać - wszystko będzie brane pod uwagę ... a ze swojej strony mogę zapewnić, że najciekawsze pomysły będą NAGRADZANE (w jaki sposób konkretnie - to już kwestia uzgodnienia )


Czekam na dużo postów i oby nam się układało tak, jak do tej pory, a nawet lepiej ...

Pozdrawiam
Wasz
Ja


http://img521.imageshack.us/img521/5254/syg1kd8.jpg

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...
My mother, and my sisters, and my brothers.
'Lo, there do I see...
The line of my people...
Back to the beginning
'Lo, they do call to me
They bid me to take my place among them.
In the halls of Valhalla...
Where the brave...
May live...
...forever ! ! !

Offline

 

#2 2007-08-07 02:40:47

LongShot

Guardian Angel

5906586
Call me!
Skąd: Łęczyca (k.Łodzi)
Zarejestrowany: 2006-09-03
Posty: 306

Re: Pomysły na "rozruszanie" Niebios :D

Tzn na jakie rozruszanie ?? Chyba zastój nie tylko u nas jest jakas taka pora przymulajaca;)
Ja to mam co robic ogólnie:) Ale nie wiem co zrobic zeby ludzi rozruszac. Moze bede zamieszczł wszystkie tygodniowe podliczenia pkt na forum zeby taka mała rywalizacja sie załaczyla.

Na forum ogólnym moze mój dział sprawi ze sojusze zaczna bardziej rywalizowac ze sobą:) Ogólnie brak mi poki co pomysłów.


http://img391.imageshack.us/img391/9347/finalversionprzycfn7.png



The battle line is drawn I dare you to cross it
You better think twice before you mix it up with me
I won't back down I'll keep the fire burning
As hard as you try you're never gonna stop me now

Offline

 

#3 2007-08-07 19:42:04

regis11

Niebiański weteran

2752146
Zarejestrowany: 2006-09-28
Posty: 80

Re: Pomysły na "rozruszanie" Niebios :D

Czekam na dużo postów i oby nam się układało tak, jak do tej pory, a nawet lepiej ...

No to przeciez co i rusz jestesmy rozruszani..wystarczy w ST zajrzec.Gdzie okiem nie rzucisz tam Heaven po prawej stronie.Dlatego ja bym zyczyl sobie wrecz odwrotnie niz w tym cytacie...Moze powinnismy zaczac latac po sobie?Nie wiem,to tez jakies rozruszanie,a przynajmniej zlom w rodzinie i nie bedzie sobie polowa uni zarabiac. A tak na serio to zdaje sie na inwencje innych-mozemy tworzyc wierszyki,statystyki,zmienic sobie np.strone sojuszu i dalej standardowo zbierac po dupie.Choc stawiam dolary przeciw orzechom,ze tak mniej wiecej za kilka miechow przestaniemy bywac w ST.Po prostu juz nie bedzie z czym tam trafic...
P.S.Sorki za ton wypowiedzi,ale ciezko myslec o urozmaiceniach itd. majac swiadomosc,ze z kazda wizyta na forum czlowiek moze przeczytac jak inni dra lacha z naszego sojuszu.Wielka szkoda,ze bardzo czesto maja ku temu solidne podstawy...


Oto nadchodzi wiek miecza i topora,wiek wilczej zamieci.

Offline

 

#4 2007-08-07 19:52:33

LongShot

Guardian Angel

5906586
Call me!
Skąd: Łęczyca (k.Łodzi)
Zarejestrowany: 2006-09-03
Posty: 306

Re: Pomysły na "rozruszanie" Niebios :D

regis11 napisał:

Czekam na dużo postów i oby nam się układało tak, jak do tej pory, a nawet lepiej ...

No to przeciez co i rusz jestesmy rozruszani..wystarczy w ST zajrzec.Gdzie okiem nie rzucisz tam Heaven po prawej stronie.Dlatego ja bym zyczyl sobie wrecz odwrotnie niz w tym cytacie...Moze powinnismy zaczac latac po sobie?Nie wiem,to tez jakies rozruszanie,a przynajmniej zlom w rodzinie i nie bedzie sobie polowa uni zarabiac. A tak na serio to zdaje sie na inwencje innych-mozemy tworzyc wierszyki,statystyki,zmienic sobie np.strone sojuszu i dalej standardowo zbierac po dupie.Choc stawiam dolary przeciw orzechom,ze tak mniej wiecej za kilka miechow przestaniemy bywac w ST.Po prostu juz nie bedzie z czym tam trafic...
P.S.Sorki za ton wypowiedzi,ale ciezko myslec o urozmaiceniach itd. majac swiadomosc,ze z kazda wizyta na forum czlowiek moze przeczytac jak inni dra lacha z naszego sojuszu.Wielka szkoda,ze bardzo czesto maja ku temu solidne podstawy...

Chciałbym cie opitolic za to ale niestety nie moge i w pełni cię rozumiem:/
Poprostu poczekamy jak juz nas wszystkih rozwala i bedzie spokój bo innego wyjscia nie ma.
5 flota w plecy i tylko RAPID zebrał na uni większe baty ale robimy wszystko zeby ich dogonić.Chciałbym zobaczyc swiatelko na koncu tunelu ale sadze ze to byłby pociag:/
Mówiłem ze w takim tempie to do konca wakacji to juz zadnej floty u nas nie zobaczysz i wtedy bedzie spokój.

Ja niedlugo pewnie bede i tak konczył grac jak mówiłem ale jesli bede miał konczyc to wezme kasacje bo nie chce zeby moja flota dostała złoma chyba ze sam sie podłoze

Ogólnie ludzie lajtowo podchodza ,a złomik, a nic sie nie stało. Nie chce wam sie grac to wypad z soju!!! i wtedy sie podkladajcie i dajcie sie złomowac.
Krew mnie zalewa jak nabijam pkt dla sojuszu i staram sie zebysmy byli dobrzy i za takich uwazali nas inni.
Nie daje sie farmic , nie daje sie złomowac bo wiem ze potem jak ktos spojrzy na TAG HEAVEN obok nicku to pomysli o lepiej sobie z tym dac spokój bo ci kolesie sie nie dadza zezłomowac. A teraz jestesmy idealnymi celami byle nooby skanują i liczą na zloma:/

Teraz jedyne skojarzenie jaki sie nasuwa patrząc na TAG HEAVEN to takie ze kolesie z tego sojuszu to fajne cele i nie za specjalnie nawet wysliac sie trzeba bo nawet fs-ów nie odbieraja:/

Masakra.Brakło mi slów.


http://img391.imageshack.us/img391/9347/finalversionprzycfn7.png



The battle line is drawn I dare you to cross it
You better think twice before you mix it up with me
I won't back down I'll keep the fire burning
As hard as you try you're never gonna stop me now

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gra--pokemon.pun.pl www.mwsec1forum.pun.pl www.szczeppangea.pun.pl www.fis.pun.pl www.minipigs.pun.pl