Heaven Uni37

Forum sojuszu Heaven Uni37

Ogłoszenie

Drobne info od administracji
Wszelkie pomysły na temat forum proszę pisać na PW - będzie łatwiej ...

REJESTRACJA ! ! !
1 - zarejestruj się! Nick ten sam co na OGame!
2 - odbierz maila z "hasłem aktywacyjnym"
3 - zaloguj się i NAPISZ do Drakevern`a lub LongShot`a PW tu na forum (dodamy Cię do odpowiedniej grupy)

Z góry dziękuję za współpracę
Wasza
Administracja

#1 2007-07-29 10:59:03

gozerian

King of Heaven

Zarejestrowany: 2007-01-26
Posty: 156

odyn{ronin}vs gozerian { HEAVEN}

wiec   ten nasz  wielki   noob odważył sie  zniszczyc mi satelity  na planecie    i  teras pisze domnie co to on nie jest zaczyna mnie  to denerwowac   przepraszam znowu dałem plamy  chociasz   floty mi  nie zniszczył  ale teras znowu spadne  w duł o pare miejsc    a to są  jefo wypowiedzi po  ataku   gdy zobaczył ze jestem    olline   wiec  pogratulowałem mu ataku   ale to i tak jest  noob  jakich mało 

    07-29 09:43:35      Odyn [5:12:10]      Brak tematuOdpowiedzi
    Były sobie satelitki...
Na którym teraz jesteś miejscu w flotach ??????
hahahahaha


    07-29 10:45:27      Odyn [5:12:10]      Brak tematuOdpowiedzi
    Dlaczego nie odpisujesz swojemu koledze ?????
Zatkało Cię ????

    07-29 10:48:09      Odyn [5:12:10]      Re:Re:Brak tematuOdpowiedzi
    Odbudować można teoretycznie wszystko....ale za gratki dzięki.


[SIZE=11]Dnia 07-29 08:58:58 następujące floty stoczyły walkę:

[SIZE=14]Przed bitwą:[/SIZE]

Agresor [COLOR=crimson]Odyn
 
[LIST][*]Okręt wojenny: 2.111
[*]Bombowiec: 529
[*]Niszczyciel: 558
[*]Pancernik: 330 [/LIST]
Obrońca gozerian 
[LIST][*]Mały transporter: 61
[*]Duży transporter: 2
[*]Lekki myśliwiec: 291
[*]Ciężki myśliwiec: 14
[*]Recykler: 2
[*]Satelita słoneczny: 7.458
[*]Wyrzutnia rakiet: 11.900
[*]Lekkie działo laserowe: 6.223
[*]Ciężkie działo laserowe: 295
[*]Działo Gaussa: 153
[*]Działo jonowe: 204
[*]Wyrzutnia plazmy: 36
[*]Mała powłoka ochronna: 1
[*]Duża powłoka ochronna: 1 [/LIST]
[SIZE=14]Po bitwie:[/SIZE]

Agresor Odyn 
[LIST][*]Okręt wojenny: 1.991
[*]Bombowiec: 514
[*]Niszczyciel: 554
[*]Pancernik: 317 [/LIST]
Obrońca gozerian 
[LIST][*]Zniszczony[/LIST]
Agresor wygrał bitwę!
Przejął
127.826 metalu, 117.952 kryształu i 129.660 deuteru

Agresor stracił łącznie 9.675.000 jednostek.
Obrońca stracił łącznie 65.833.000 jednostek.
Na tych współrzędnych znajduje się teraz 2.367.300 metalu i 5.491.200 kryształu.
Szansa na powstanie księżyca wynosi 78,58%
.
______________________________
[SIZE=10]~ OGame RW Konwerter ~[/SIZE]

Ostatnio edytowany przez gozerian (2007-07-29 10:59:56)

Offline

 

#2 2007-07-29 11:09:21

MItchel

Ally of Heaven

5650659
Zarejestrowany: 2007-02-28
Posty: 95

Re: odyn{ronin}vs gozerian { HEAVEN}

gozerian daj mi Swoje gg;) ehh moze zrobimy podstawke;) tylko musial bym sie osiedlic kolo CIebie ..


"Kiedyś Wszystkie czarne Dni obrócimy w dobry żart..."

Offline

 

#3 2007-07-29 11:18:30

LongShot

Guardian Angel

5906586
Call me!
Skąd: Łęczyca (k.Łodzi)
Zarejestrowany: 2006-09-03
Posty: 306

Re: odyn{ronin}vs gozerian { HEAVEN}

Jesli koles ciagle pisze do Ciebie a ty mu nie odpisujesz to zgłos Spam do GO.

Za szybko to wszystko próbujesz zrobic,koles jest teraz silnijeszy wiec musisz sie pilnowac a budowanie satelitów pod jego nosem musiało sie tak skonczyc najpierw musisz sie odpowiednio zabezpieczyc bo bedzie cie kasował.

Jestes teraz słabszy wiec musisz bardziej kombinowac i na spokojnie go bierz , to tylko gra , pamietaj ze on specjalnie tak pisze do Ciebie (wiadomo ze jest dupkiem ) ale chodzi mu o to zebys coś głupiego zrobił ja bym pomógł ale w 5 gali mam dalej do ciebie niz on wiec nie zdołam obronic satelitek za Ciebie:/

Musisz teraz wszystko lepiej planowac. Moim zdaniem podkrec nanity. I najpierw zbierz surke na grawitony a potem na szybko je postaw, jak bedziesz po trochu dorabiał to znów cie zaatakuje.


http://img391.imageshack.us/img391/9347/finalversionprzycfn7.png



The battle line is drawn I dare you to cross it
You better think twice before you mix it up with me
I won't back down I'll keep the fire burning
As hard as you try you're never gonna stop me now

Offline

 

#4 2007-07-29 11:51:13

gozerian

King of Heaven

Zarejestrowany: 2007-01-26
Posty: 156

Re: odyn{ronin}vs gozerian { HEAVEN}

wiem LongShot i spodziewałem sie tego  lecz nic nie wskural chciał mnie sprowokowac ale sie nie dałem  grzecznie mu pogratulowałem   i tyle   ale na niego przydzie czas  bo  kto  mieczem wojuje  ten od miecza  ginie

Offline

 

#5 2007-07-29 16:26:41

PrzemcioWRC

King of Heaven

Zarejestrowany: 2007-02-04
Posty: 165

Re: odyn{ronin}vs gozerian { HEAVEN}

Hmmm...No kolega jeszcze zostanei spakowany w nasze recki ... I to pewnie szybciej niż on o tym myśli..... Ale teraz buduj flotke i zbiera sobie o nim info .... Ja moge zrobic kolona w 5 gali " w z 4 wg nei korzystam i nie wiem po co tam mi kolonia;/


Wrogowie są słabi technicznie. . . Na spokojnie. . .

http://r2.fodey.com/1bad8045c040948b9a476cef2cfc9a671.1.gif

Offline

 

#6 2007-07-29 19:40:25

LongShot

Guardian Angel

5906586
Call me!
Skąd: Łęczyca (k.Łodzi)
Zarejestrowany: 2006-09-03
Posty: 306

Re: odyn{ronin}vs gozerian { HEAVEN}

no ja mu pusciłem skana to do mnie tez pisał.

Witam.
Chciałem Jeszcze dodać że nie poleciałbym na gozeriana gdyby mi w dalszym ciągu nie pyskował i mnie nie obrażał.
Z mojego dzisiejszego nalotu nie mam nic oprócz satysfakcji a jeśli chodzi o surowce to jeszcze do tego dołożyłem.
Następna sprawa wygląda tak że jeśli pozostali członkowie Heaven będą się o mnie satkami rozbijać bez sensu to nie wykluczam następnego ataku na gozeriana...


Odp.

Cos w stylu czy mam sie przestraszyc i ze watpie ze gozer sam do niego pierwszy napisał i ze koles jest załosny bo sam zaczał tą szopke i ze jak do kazdego tak pisze to mozna sie tak bawic w nieskonczonosc i równie dobrze ja moge napisac ze jego kolegów przeoram.



Gozerian mnie prosił abym przestał pisać do niego a zaczął grać i jak na tym wyszedł

Odp. No to moze ja tez tak napisze to mnie przeorasz?Widze ze masz tendencje do pisania do kazdego kto skana pusci i jest to takie silne ze nie potrafisz tego opanowac

Proszę bardzo. Poszukaj moich sojuszników.
Powiem ci tylko tyle - nawet jeśli kogoś z nich uda ci się zezłomować to nie będą cię wyzywali od palantów tak jak to robią twoi sojusznicy.
I nie bądz taki pewny siebie jak Gozerian.
Za daleko mam do ciebie żeby cię dopaść i za dwa dni przekazuję konto bo wyjeżdżam z tego chorego kraju, tak że życzę powodzenia.
Masz około 48 godzin aby mnie dopaść.
Czekam.


Odp.Napisałem mu ze ide sie przewietrzyc i zeby nie zawracał mi głowy nieistotnymi informacjami i ze nie zna moich koleógw to raz a 2 ze sam zaczał tą szopke i specjalnie prowokuje osoby piszac do niech tak samo jak pierwszy zaczął pisac do mnie wiec niech nie zgrywa niewiniątka.

Tak, idź się przewietrz to ci dobrze zrobi.
Weź ze sobą resztę teletubisiów z Heaven i kup im po lodzie niech ochłoną...

Napisał ze Gozer tez był pewny siebie i jak skonczył.

Pewnosc siebie to podstawa. To po 1 po 2 nie mam wolnego slota na kolonie bo juz bym siedział koło gozera i pewnie juz bys nie miał floty.
"Zbytnia pewnosc siebie moze kogos zgubic"
Jezeli gozer cie obraził to moge tylko przeprosic w jego imieniu ale sam dobrze wiesz ze bez winy nie jestes, piszac non stop do niego. Co do ataków to wolałbym dostac złoma niz jakbym miał non stop czytac twoje wiadomosci bo nic gorszego sie nie moze przytrafic.


rób kolonie obok gozera, albo jeszcze lepiej obok mnie to zobaczymy czy się zmieścisz w całości do moich recków..
hahahahah

Ja do twoich nie ale ty do moich tak

Napisał mi ze niedługo konczy wiec mam 48 h zeby go zezłomowac

Skoro do kazdego piszesz kto i puscił skana to albo na serio nie masz co robic albo spamerstwo masz w genach.
Przypome ci tylko kto zaczał ta dyskusje Bo ja nie na pewno wiec mysle ze skoro zacząłes to powinienes skonczyc.
Zaopiekujemy sie twoim kontem pod twoja nieobecnosc


Stary tyś się powinien nazwać J.H.Andersen bo tylko on takie bajki pisał.
Idź już na ten spacer się przewietrzyć bo bredzisz od tego kompa.
Jak se neta załatwię za granicą to będę obserwował jak to wielki LongSzot w recki innych pakuje.
Pozsdrawiam.

widze ze spamerstwo masz we krwi i jednak jest to silniejsze od ciebie :)Całe uni pewnie odetchnie jak cie nie bedzie jak tak kazdemu głowe zawracasz

błagam zezłomuj mnie tylko nie pisz juz wiecej


[5:12:10]   Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Brak tematuOdpowiedzi
Nie bo jak cię zezłomuję to będziesz musiał jedną literkę w nicku zmienić...
hahahahah

(poza tematem nie wiem jak wy ale ja stawiam ze chodziło mu o literke r zamiast h co o tym myslicie?

tak? i co jeszcze?

I cisza Nie takich kretynów juz przerabiałem chociaz ten jest niezły Stawiam na samotnego palanta nie majacego dziewczyny i kolegów , siedzacego zamulonego w domu który czuje nieodparta pokuse mówienia .Niestety w realu juz go nikt nie słucha wiec wciska boby ludziom na siłe


http://img391.imageshack.us/img391/9347/finalversionprzycfn7.png



The battle line is drawn I dare you to cross it
You better think twice before you mix it up with me
I won't back down I'll keep the fire burning
As hard as you try you're never gonna stop me now

Offline

 

#7 2007-07-29 20:08:27

Mewa

Niebiański weteran

Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 115

Re: odyn{ronin}vs gozerian { HEAVEN}

No widać że kolo lubi ludziom czas zabierać i dupe truć, no ale takich trzeba spławiać bo jak sie do nich pisze to oni i tak swoje powiedzą , już takie okazy mieliśmy nawet w ak. A z tym przekazywaniem konta to może być ściema , kolo sie przestraszył i teraz ściemnia (żeby go nie atakować) że ktoś nowy będzie na koncie.


http://img456.imageshack.us/img456/9669/movie4aq6.jpg

      "Nigdy nie przerywaj swojemu wrogowi, kiedy popełnia błędy"

Offline

 

#8 2007-07-29 20:14:09

gozerian

King of Heaven

Zarejestrowany: 2007-01-26
Posty: 156

Re: odyn{ronin}vs gozerian { HEAVEN}

teras to przegiol   na całej lini   normalnie mnie ruszył    choc  go ani razu  nie  wyzywałem to wręcz on mnie obrazał    to jeszcze zwala  wine na mnie   jak widac nie dałem sie sprowokowac  taki mądry bo   mi satelitki  zniszczył   wiec mu  pogratulowałem    prubowałem byc  dobry  ale  jak widac   nie morzna byc   czeba  go nauczyc dobrych manier   takie jest moje  zdanie  jak bym go obrazał to zapewne jusz dawno bym mial bana  za obraze  ja niewiem   morze mysli ze jest bogiem   ogame  czy co  no to go zapraszam do siebie przyjmne go z otwartymi rękami    tylko ze tym razem bede przygotowany na niego   i sie przeliczy    skoro mysli ze mu 2 razy to samo przejdzie

Ostatnio edytowany przez gozerian (2007-07-29 20:28:21)

Offline

 

#9 2007-07-30 02:58:32

PrzemcioWRC

King of Heaven

Zarejestrowany: 2007-02-04
Posty: 165

Re: odyn{ronin}vs gozerian { HEAVEN}

jakie kordy zeby kolonka koło tego pana postawić ?


Wrogowie są słabi technicznie. . . Na spokojnie. . .

http://r2.fodey.com/1bad8045c040948b9a476cef2cfc9a671.1.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wwe4evers.pun.pl www.inf2010ukw.pun.pl www.pracownicymzk.pun.pl www.mirzec2e.pun.pl www.zma.pun.pl