Heaven Uni37

Forum sojuszu Heaven Uni37

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Drobne info od administracji
Wszelkie pomysły na temat forum proszę pisać na PW - będzie łatwiej ...

REJESTRACJA ! ! !
1 - zarejestruj się! Nick ten sam co na OGame!
2 - odbierz maila z "hasłem aktywacyjnym"
3 - zaloguj się i NAPISZ do Drakevern`a lub LongShot`a PW tu na forum (dodamy Cię do odpowiedniej grupy)

Z góry dziękuję za współpracę
Wasza
Administracja

#1 2007-07-22 11:17:48

BadMan

Klucznik Gates of Heaven

7121181
Zarejestrowany: 2006-09-03
Posty: 130

Mój koniec

Witam

Jak wiecie od dłuższego czasu nie grywam w OG a wtedy gdy grywałem i tak był ze mnie mały pożytek
Gra przestała mnie cieszyć a grałem czując sie w obowiązku pomagania akademistom... a to nie sprawiało mi już takiej przyjemności jak gra na początku.... ale kto pamięta jeszcze tamte czasy....

Właściwie po zeszłorocznych wakacjach mój powrót już stal pod znakiem zapytania... ale wróciłem i przez jakiś czas było fajnie (spotkanie znajomych itd) ale znów przestało mnie to bawić... i tak też było i tym razem a dodatkowo mam na grę coraz mniej czasu.... właśnie próbuje skończyć studia ale z moimi zaległościami to trochę zajmie (nie przeimprezujcie egzaminów bo skończycie jak ja ) poza tym troche pracuje i mam kupę innych mniej lub bardziej przyjemnych zajęć

Dlatego właśnie postanowiłem oddać moje konto w odpowiedniejsze ręce (mam nadzieje że takowe się znajda ) gdyż żal by mi było zostawić to konto na pastwę losu...

Konto nie jest najmocniejsze ale jeszcze w tej chwili jest w TOP500 (floty prawie nie ma a jest to spowodowane jedną z moich niezapowiedzianych kilkudniowych imprez... siostra nie zdążyła z pracy do domu na czas mnie nie było a teraz floty nie ma ) niemniej jednak konto ma w miarę dobre eko i na pewno przyda się komuś kto ma mniej pkt a chciałby szybciej sie rozwijać ... Komu oddać konto zadecydują odpowiednie władze (passy oddaje LongShotowi) więc to do waszych radnych powinniście zgłaszać jeżeli byście je chcieli...

Kończąc grę chciałbym podziękować tak wielu osobom za wspólnie spędzone godziny na chacie czy gg (a nawet przy telefonie ) ... nie mniej jednak nie będę ich tu wymieniał na pewno wiedzą o kogo mi chodzi

Dziękuje wam za wszystko bez Was ta gra nie miała by sensu...

Na forum i konto będę zaglądał od czasu do czasu (na konto do zmiany gracza i hasła )
A być może jeszcze kiedyś się spotkamy na innym uni lub w innej grze....

Pozdrawiam i do zobaczenia kiedyś, gdzieś...
Łukasz zwany BadMan'em


http://img295.imageshack.us/img295/299/sygna3fd2.jpg

Offline

 

#2 2007-07-22 13:07:17

LongShot

Guardian Angel

5906586
Call me!
Skąd: Łęczyca (k.Łodzi)
Zarejestrowany: 2006-09-03
Posty: 306

Re: Mój koniec

Od czego by tu zacząć?

Znajomość nie kończy się na grze wiec nie będe mówił ze fajnie było Cię poznać bo to nie jest koniec

Szkoda ze kończysz ale czasem inne sprawy nie pozwalaja nam na kontynuacje gry. Pamiętam dawne czasy jak jeszcze w starej akademii graliśmy razem. Pamiętam jak zaczynałem i jak złożyłem podanie najpierw do ak a potem do rady i mimo ze napisałem ze nie mam doświadczenia i jestem całkiem "zielony" dałeś mi szanse

Dzięki Tobie trafiłem do Heaven i wyuczyłem sie jak zarządzać sojuszem. Wiele Ci zawdzięczam bo gdyby nie ty nie trafiłbym do HEAVEN.
Dzięki za wiarę i za danie szansy.

Pamiętam jeszcze stare dzieje wojnę aHeaven a "dyskietkami" i twój lot przez kilka gal by mi pomóc w walce.
To były czasy , był zapał. Jak sie wspomina to aż sie łezka w oku kreci Zarywało sie noce i próbowało coś zaatakować. Wojnę wygraliśmy bo "dyskietki" i ich sojusz główny sie rozpadły.

Teraz po ponad połtora roku gry kończysz , a więc śmiało mozesz mówić ze jesteś weteranem

Ale mi sie zebrało na wspomnienia.

Pozostaje mi życzyć powodzenia w realu i do następnej rozmowy.


http://img391.imageshack.us/img391/9347/finalversionprzycfn7.png



The battle line is drawn I dare you to cross it
You better think twice before you mix it up with me
I won't back down I'll keep the fire burning
As hard as you try you're never gonna stop me now

Offline

 

#3 2007-07-22 14:13:25

gozerian

King of Heaven

Zarejestrowany: 2007-01-26
Posty: 156

Re: Mój koniec

kolejny dobry gracz odchodzi szkoda wielka  ze konczysz gre  ale wiadamo świat nie  konczy sie na ogame  życze powodzenia w realu  BadMan

Offline

 

#4 2007-07-23 00:08:24

PrzemcioWRC

King of Heaven

Zarejestrowany: 2007-02-04
Posty: 165

Re: Mój koniec

Ehhh...No cóż....Nikt nie może zatrzymać nikogo na siłe więc ja także życzę Ci powodzenia w REALU i w ukończeniu Studiów bo to w dzisiejszych czasach podstawowe twoje zadanie zdaje mi się .... No i miło było cię poznać i grać z Tobą w Ak:) Powodzenia jeszce raz w REALU i oby do zobaczenia na Zlocie jeśli się odbędzie

Pozdrawiam

PrzemcioWRC


Wrogowie są słabi technicznie. . . Na spokojnie. . .

http://r2.fodey.com/1bad8045c040948b9a476cef2cfc9a671.1.gif

Offline

 

#5 2007-07-23 11:14:16

Mewa

Niebiański weteran

Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 115

Re: Mój koniec

No szkoda że kolejny dobry gracz odchodzi, ale mam nadzieje że będziesz nas odwiedzać na forum i czacie. Co prawda prowadziliśmy przez pewien czas razem akademię ale nie mieliśmy za dużo okazji do rozmów, a szkoda.  Na każdego z nas przyjdzie pora , każdy z nas w końcu odejdzie z takiego bądź innego powodu, ja mam nadzieję że odejdę w tak dobrej atmosferze jak Ty

Życzę powodzenia w życiu realnym
Pozdrawiam
Mewa


http://img456.imageshack.us/img456/9669/movie4aq6.jpg

      "Nigdy nie przerywaj swojemu wrogowi, kiedy popełnia błędy"

Offline

 

#6 2007-07-27 16:31:07

Drakevern

God of Heaven

3733505
Skąd: Over the hills and far away...
Zarejestrowany: 2006-09-01
Posty: 348

Re: Mój koniec

Witam!

A ja się na ten przykład NIE zgadzam

Co to ma być w ogóle - jakie kończenie, jakie odejście ... ładnie to tak nas tu samych zostawiać?

A tak poważnie - POWODZENIA!

Ehhh - historia się przypomina jak "tworzyliśmy" to wszystko od podstaw ... koooopę lat temu - oj długo już tu gramy wspólnie ...
Normalnie łezka się w oku kręci na te wszystkie wspomnienia ... rozmowy, planowania, kombinacje wszelakie

Bywaj zdrów - niech wszystkie Twoje plany i zamierzenia spełnią się w sposób taki, jak sobie wyobrażasz ...
Wszystkiego NAJ w "normalnym" świecie - nie daj się "zezłomować", z przeciwnościami walcz jak należy i oby Ci się układało jak najlepiej!

A na nasze forum zaglądaj jak znajdziesz chwilkę- nie ma możliwości, żebyśmy o Tobie zapomnieli- mimo, że nie będzie twojego nick`a na OG, to i tak jesteś "swój człowiek" i tego nic nie zmieni ...

Tak naprawdę to nie wiem co jeszcze napisać - może po prostu skończę na razie ...

Pozdrawiam
Drakevern

PeeS.
Minuta ciszy - WIELKI sojusznik odchodzi ...


http://img521.imageshack.us/img521/5254/syg1kd8.jpg

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...
My mother, and my sisters, and my brothers.
'Lo, there do I see...
The line of my people...
Back to the beginning
'Lo, they do call to me
They bid me to take my place among them.
In the halls of Valhalla...
Where the brave...
May live...
...forever ! ! !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wrestlingmix.pun.pl www.crazymanagers.pun.pl www.reggaem2.pun.pl www.margofun.pun.pl www.wdal.pun.pl