Heaven Uni37

Forum sojuszu Heaven Uni37

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Drobne info od administracji
Wszelkie pomysły na temat forum proszę pisać na PW - będzie łatwiej ...

REJESTRACJA ! ! !
1 - zarejestruj się! Nick ten sam co na OGame!
2 - odbierz maila z "hasłem aktywacyjnym"
3 - zaloguj się i NAPISZ do Drakevern`a lub LongShot`a PW tu na forum (dodamy Cię do odpowiedniej grupy)

Z góry dziękuję za współpracę
Wasza
Administracja

#1 2007-06-29 14:20:06

LongShot

Guardian Angel

5906586
Call me!
Skąd: Łęczyca (k.Łodzi)
Zarejestrowany: 2006-09-03
Posty: 306

Geneza Nicku

Ostatnio siedziałem sobie w domu. Flotka na fsie, obliczałem co tu zebrać i co gdzie przerzucić żeby jeszcze "unowocześnić kolonie" .Wlazłem na forum ogame. Mój braciak siedział na wersalce i nagle "załączyło mu sie myślenie" Dlaczego ludzie przypisuja sobie taki nick a nie inny?? Czy one coś oznaczają?? hmmm??
Zaciekawił go nick regis-a Czemu regis? Czy to cos oznacza i ogólnie zaczął filozofować Ale w sumie faktycznie mnie tez to zaciekawiło, dlatego postanowiłem ,że załozę temat i spytam was czemu macie takie a nie inne nicki?? Czy one coś oznaczają?? Czy wzięły się z jakichś nagłych przebłysków??

Napisczie o tym, może być ciekawie. Na dobry początek ja zacznę.


A więc dawno ,dawno temu w odległej galaktyce....


Jako ,ze był to mój pierwszy kontakt z ogame i nikt mi nic nie wyjaśniał poza kilkoma próbami kumpla w szkole , które nie specjalnie mnie przekonwywały do gry (bo flot nie widac , nie widac staracia, i ogólne gra opiera sie na cyferkach które gdzies leca i walcza). Deszczowa pogoda oraz awaria dysku uniemozliwiajaca wgranie jakiejkolwiek innej gry sprawiły ,że wlazłem na to www.ogame.pl i postanowiłem ze sie zarejestruje.
U37 jest ostatnie wiec pewnie najnowsze i co za tym idzie jest tam najwiecej slabszych graczy czyli takich jak ja

Myślałem jak tu sie nazwywac. Jako ,ze gra o kosmosie wykombinowalem nazwe "Konfederacja ziemska", co było totalną porazką bo wpisuj to za każdym razem. Zreszta okazało sie ze nie za bardzo to pasuje do 1 osoby Postanowiłem ze zmienie nick na standardowy tak zeby kojarzył sie ze mna:) No i zmieniłem na radek0809 I na nim grałem chyba tydzien lub dwa. Jednak po tym czasie i po tym jak poznawałem coraz wiecej nicków zarówno w grze jak i sojuszu uznałem ze jest on za mało "cool" ze tak to ujme.
Był Drakevern , był BadMan i kilka innych , a ja miałem radek0809 hmmmm.....jakoś mało bojowo to brzmi pomyslałem i zacząłem myślec nad czymś co by fajnie brzmiało a jednocześnie nie było zbyt popularne.

Na początku zastanawiałem sie nad jakimiś komiksowymi nickami, aż w którymś momencie przeskoczył mi LongShot , widziałem takiego łebka kiedys w bajce o x-menach ( nie był główną postacią) chyba w jakims epizodzie sie pojawił. Nie specjalnie wiem co potrafił bo jakims zagorzalym fanem nie jestem. Postac tez mało znana ale nazywał sie fajnie. Pomyslałem czemu nie to jest to Mało znany ludzik =mało znana nazwa , ale za to fajna.

I w ten sposób dotarłem do finalnego nicku "LongShot" i pod nim gram do dzisiaj


Koniec:)


http://img391.imageshack.us/img391/9347/finalversionprzycfn7.png



The battle line is drawn I dare you to cross it
You better think twice before you mix it up with me
I won't back down I'll keep the fire burning
As hard as you try you're never gonna stop me now

Offline

 

#2 2007-06-29 19:16:39

regis11

Niebiański weteran

2752146
Zarejestrowany: 2006-09-28
Posty: 80

Re: Geneza Nicku

No wiec drogi Radku 0809...uderz w stol,a nozyce sie odezwa Napisze w takim razie slow kilka o moim nicku. Jak zalozylem konto na ogame postanowilem,ze moj nick musi miec cos wspolnego z tworczoscia A.Sapkowskiego,a zwlaszcza z saga o Wiedzminie,ktorej jestem wielkim fanem.Wybor padl na moja ulubiona postac,czyli wlasnie na regisa-lubiacego duzo i gesto mowic wampira ,ktory ponad wysysanie krwi zdecydowanie przedkladal wdawanie sie w rozne dyskusje.Poniewaz na uni37 byl kiedys jakis regis,zmuszony bylem cos dolozyc...i tak przez wieksza czesc ogamikowej przygody bylem regisem11.Na regisa przeszedlem dopiero jakies 3 miesiace temu,jak wstapilem do teamu i Abnega stwierdzila,ze latwiej bedzie jak sobie skroce nick forumowy.No a jak juz skrocilem nick na forum to od razu ciachnalem "11" takze w grze.Pewnie wiekszosc juz zauwazyla,ze od dobrych kilku dni mam inny nick...mhm...pozwolicie,ze nie bede sie wdawal w szczegoly Fan Czarnej nie oznacza w kazdym razie ani czarnej kawy,ani czarnej wdowy itd. To mial byc rodzaj zakladu,wypelnienia danego slowa,ktore owej tajemniczej czarnej kiedys dalem.Powiem tylko tyle,ze ta tajemnicza czarna swietnie wie co to jest ogame,umie zlomowac ...a dodatkowym plusem jest to,ze nie potrafie juz przez nia spac i jesc,czyli typowe dla pewnej "choroby" objawy


Oto nadchodzi wiek miecza i topora,wiek wilczej zamieci.

Offline

 

#3 2007-06-30 09:44:42

bisqp

Niebiański weteran

Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 93

Re: Geneza Nicku

bo mój tata jest biskupem


http://img183.imageshack.us/img183/6410/sygnaturkaup1.th.png

Offline

 

#4 2007-07-01 00:38:17

MItchel

Ally of Heaven

5650659
Zarejestrowany: 2007-02-28
Posty: 95

Re: Geneza Nicku

hehe;)
a u mnie nick mitchel dlatego iż zaczynajac gre w ogame.. było to pierwsze moje uni czyli 37;) do ktorego mnie lukash namowił chcialem Sobie wymyslic jakis fajny nick..
ze wzgledu na to gdyż nie moglem nic wymyslic.. pożadnego napisalem Sobie zwykle "Michal" po jakims czasie zupełnie nie zwracajac wczesniej na to uwagi.. zobaczylem ze nie wpisalem Sobie michal tylko mitchel i tak juz zostało.. mitchel mozna jednym słowem powiedziec ze mojnick jest przez pomylke hehe;P mojego imienia michal:)

noo to tyle;)


"Kiedyś Wszystkie czarne Dni obrócimy w dobry żart..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.piekielko.pun.pl www.charmed.pun.pl www.pisarze2012.pun.pl www.g087dca.pun.pl www.bso2d.pun.pl