Heaven Uni37

Forum sojuszu Heaven Uni37

Ogłoszenie

Drobne info od administracji
Wszelkie pomysły na temat forum proszę pisać na PW - będzie łatwiej ...

REJESTRACJA ! ! !
1 - zarejestruj się! Nick ten sam co na OGame!
2 - odbierz maila z "hasłem aktywacyjnym"
3 - zaloguj się i NAPISZ do Drakevern`a lub LongShot`a PW tu na forum (dodamy Cię do odpowiedniej grupy)

Z góry dziękuję za współpracę
Wasza
Administracja

#1 2007-06-25 08:56:18

blincz

Niebiański weteran

8282262
Call me!
Zarejestrowany: 2007-04-18
Posty: 22

Blincz vs Radas [BarWar] - oddycham jego szczątkami

Tak jak pisałem wcześniej....po tym gdy pojechał mnie kiedyś dawno temu Pylon znienawidziłem BarWar.....tępiłem ich zawsze i wszędzie....farmiłem, podkradałęm złom z prób moonowych i również jechałem kilka razy ich akademistów....teraz na zakończenie przyszedł czas na samego członka BarWar Padł Radas! w dwóch podejściach, ale jego cała flota przeszła w stan spoczynku i swoimi pierwiastkami wzbogaciła powietrze kosmosu....oddychając pełną piersią aż czuję dym wystrzelony ze swopich dział, jego rozwalającą się pod naciskiem moich niszczycieli i okrętów wojennych blachę.....buaahaahaha ok do RW zapraszam na forum OG

http://board.ogame.pl/thread.php?threadid=692837


Każdego chętnego na próbę moonową zapraszam na gg 8282262 celem ustalenia szczegółów ile czego wam podesłać, żeby przypadkiem też was nie poharatać przez przypadek jakimiś z moich 400 niszczycieli lub bombowców


Pozdrawiam całe Heaven

Ostatnio edytowany przez blincz (2007-06-25 08:57:09)

Offline

 

#2 2007-06-25 14:47:33

Drakevern

God of Heaven

3733505
Skąd: Over the hills and far away...
Zarejestrowany: 2006-09-01
Posty: 348

Re: Blincz vs Radas [BarWar] - oddycham jego szczątkami

Witam!

Jak znajdę dłuższą spokojniejszą chwilkę, to wpiszę się też na forum OG odnośnie tego ataku, a póki co ...

BRAWA OGROMNE za upolowanie BarWar`ka - skoro to "osobisty" przeciwnik, to tym bardziej należy się uznanie

Osobiście mogę napisać, że szkoda, że odchodzisz, ale nie mam zamiaru zatrzymywać - Twoja decyzja ...

W każdym razie - BARDZO MIŁO się z Tobą grało - może nie było zbyt wiele okazji do wspólnych lotów, ale dałeś się poznać jako dobry gracz i jeszcze lepszy sojusznik ...

Oby więcej takich ludzi w naszym gronie i na naszym Uni ogólnie ...

Miłego spędzania czasu bez myślenia o flocie, złomach itp ...

Cokolwiek sobie zaplanujesz- niech się spełni!

A jak znajdziesz kiedyś wolną chwilę - zaglądaj do nas ... na pewno zostaniesz w naszej pamięci ...

Pozdrawiam
Drakevern
Heaven


http://img521.imageshack.us/img521/5254/syg1kd8.jpg

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...
My mother, and my sisters, and my brothers.
'Lo, there do I see...
The line of my people...
Back to the beginning
'Lo, they do call to me
They bid me to take my place among them.
In the halls of Valhalla...
Where the brave...
May live...
...forever ! ! !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wwe4evers.pun.pl www.zma.pun.pl www.pracownicymzk.pun.pl www.inf2010ukw.pun.pl www.pralka.pun.pl