Heaven Uni37

Forum sojuszu Heaven Uni37

Ogłoszenie

Drobne info od administracji
Wszelkie pomysły na temat forum proszę pisać na PW - będzie łatwiej ...

REJESTRACJA ! ! !
1 - zarejestruj się! Nick ten sam co na OGame!
2 - odbierz maila z "hasłem aktywacyjnym"
3 - zaloguj się i NAPISZ do Drakevern`a lub LongShot`a PW tu na forum (dodamy Cię do odpowiedniej grupy)

Z góry dziękuję za współpracę
Wasza
Administracja

#1 2007-05-23 21:17:13

LongShot

Guardian Angel

5906586
Call me!
Skąd: Łęczyca (k.Łodzi)
Zarejestrowany: 2006-09-03
Posty: 306

Powtórka z akcji

Ostatnio zauważyłem , że znów mało sie udzielacie na forum (mowa tu o akademistach)
Panowie faktem jest ze nie wymagamy od was za wiele, są sojusze które wywalają widząc jakąkolwiek oznakę nieaktywności. Nie gracie z nami tylko dlatego ,żeby nikt was nie atakował , a my nie ustalamy takich a nie innych zasad bo nam sie tak podoba.
Sojusz HEAVEN istnieje od samego początku powstania uni 37 i takie a nie inne zasady pozwoliły nam przetrwac tak długo i zasady te nie bedą zmieniane.

Akademia jest po to abysmy mogli wylowic graczy z odpowiednimi umiejetnościami nastawieniem , a gracze którzy szukaja przechowalni zostana szybciej czy pozniej usunieci.

Rozumiem ,że niektórzy z was moga nie miec czasu ale wklejenie skanów , gratulacji na forum nie wymaga zbyt wiele czasu i jest to obsolutne minimum.

Jezeli nikt nie bedzie nic pisał i udzielał sie poziom gry spadnie tak własnie rozpadają sie sojusze,a  na to nie pozwolimy. Juz wiele razy to pisałem ale jesli komus nie podoba sie działanie naszego sojuszu to droga wolna.
Złozcie do członka rady wezwanie z tym ze nie pasujecie do sojuszu i macie odmienne zdanie i opuszczacie sojusz.
Bedziecie traktowani tak jak kazdy inny gracz spoza sojuszu ,a wiec specjalnie was ganiac nie bedziemy.

Potrzebujemy ludzi chcących grac w dobrym sojuszu tylko pamietajcie sojusz jest tak dobry jak wy sami bo sojusz to wy(i nie mówie tu o samych umiejetnościach, równie ważna jest atmosfera ,a o nią nikt poza wami nie zadba).

Prawdą jest ze teraz kojarze tylko kilka nicków z ak. min. Nodi, Przemcio, Mitchel (który non stop mi glowe zawraca;),Kristofer (Radioactiv) plus kilku innych reszta to całkowicie anonimowe osoby które z mojego punktu widzenia przyszły do sojuszu zeby sie schowac i mieć ochrone.
Moze to mylne nastawienie ale to WY musicie mi udowodnic ze sie myle i że warto was zatrzymać.


http://img391.imageshack.us/img391/9347/finalversionprzycfn7.png



The battle line is drawn I dare you to cross it
You better think twice before you mix it up with me
I won't back down I'll keep the fire burning
As hard as you try you're never gonna stop me now

Offline

 

#2 2007-05-23 22:20:09

Nodi

King of Heaven

8973313
Zarejestrowany: 2007-03-02
Posty: 173

Re: Powtórka z akcji

Bardzo mi miło iż jestem kojarzony przez członka głównego sojuszu

Offline

 

#3 2007-05-23 22:20:47

MItchel

Ally of Heaven

5650659
Zarejestrowany: 2007-02-28
Posty: 95

Re: Powtórka z akcji

Zgadzam sie z Toba:) long..
Jakabore przyklad takiego sojusznika.. ktoremu Nawet jednego zdania szkoda było zamienic na forum
mało tego on to uwaza za duzy spam.. a pisac zapoznawac sie z ludzmi jest sympatyczne;)
mam nadzieje ze sie zmieni to i inni takze dołacza sie do Rozmowy na jakiekolwiek tematy;) badz tez np wezma Udział w sondzie:P gdzie ma byc zlot;P

pozdrawiam
mitchel


"Kiedyś Wszystkie czarne Dni obrócimy w dobry żart..."

Offline

 

#4 2007-05-23 22:22:37

hardkor69

Niebiański Akademista

9035645
Skąd: Zamość(okolice)
Zarejestrowany: 2006-09-26
Posty: 74

Re: Powtórka z akcji

Long.. nie miej do mnie pretensji, ja na ogół jestem skrytym człowiekiem ale gdy trzeba potrafie zrbic "male co nieco";D..i lubie pisac jak jestem zmobilizowany(patrz==> pod wpływem..tak jak dziś;)

Offline

 

#5 2007-05-23 23:32:27

PrzemcioWRC

King of Heaven

Zarejestrowany: 2007-02-04
Posty: 165

Re: Powtórka z akcji

Hmmm....Narazie jestem po meczu Livrpool ; Milan 1;2 (ja za milanem:D) wiec nie mam odpowiedniej "koncentracji" do napisania postu:P)


REZERWACJA


Wrogowie są słabi technicznie. . . Na spokojnie. . .

http://r2.fodey.com/1bad8045c040948b9a476cef2cfc9a671.1.gif

Offline

 

#6 2007-05-24 04:03:32

Wosiu

Angel of Council

3991931
Call me!
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2006-10-07
Posty: 55

Re: Powtórka z akcji

Popieram w całej rozciągłości

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.adresapokalisy.pun.pl www.recenzjegier.pun.pl www.hardkoryehe.pun.pl www.priwm2.pun.pl www.czarnyodyniec.pun.pl