Heaven Uni37

Forum sojuszu Heaven Uni37

Ogłoszenie

Drobne info od administracji
Wszelkie pomysły na temat forum proszę pisać na PW - będzie łatwiej ...

REJESTRACJA ! ! !
1 - zarejestruj się! Nick ten sam co na OGame!
2 - odbierz maila z "hasłem aktywacyjnym"
3 - zaloguj się i NAPISZ do Drakevern`a lub LongShot`a PW tu na forum (dodamy Cię do odpowiedniej grupy)

Z góry dziękuję za współpracę
Wasza
Administracja

#1 2007-05-10 13:13:07

Ojciec Dyrektor

Niebiański weteran

Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 79

pożegnanie

Jak w temacie..
Swego czasu poświęcałem tej grze wiele czasu, obecnie kompletnie przestała mnie ona pociagać, zacząłem zaniedbywać FS-y, co zaowocowało drugim moonem - którego nawet NIE ZAUWAŻYŁEM!! granie zacząłem traktować jak obowiązek a nie przyjemność..

w końcu włączyłem urlop, lecz mimo upływu czasu ochota do gry nie wróciła..
uzależnienie kompletnie mnie opuściło

zbudowałem silne ekonomicznie konto, lecz zdaję sobie sprawę, że nigdy nie dorównałbym większości z Was w tworzeniu przepięknych RW...

dziękuję wszystkim za wspólną grę
obecnie o wiele bardziej pociąga mnie ta gra: http://travian.interia.pl/?uc=pl3_14534 i w nią się bawię - a o zabawę przecież w takich grach chodzi, gra ta ma dwie zalety które wg mnie stawiają ją wyżej od OG - sesja, wg założeń twórców - trwa poniżej roku (nie idzie się znuzyć czy znudzić), a także pozwala na ustanowienie dwóch oficjalnych zastępców z szeregów graczy, ponadto nie ma opcji urlopu, a stawiane z mozołem osady można stracić na rzecz innego gracza

hasło do konta zostawiam Regisowi, jak się znajdzie chętny do jego poprowadzenia, to niech uważa na ZMXa w 6 gali

dziękuję Wam jeszcze raz, życzę powodzenia w grze, wielu sukcesów, ale przede wszystkim powodzenia w realu

Krzysztof
(Ojciec Dyrektor)

Offline

 

#2 2007-05-10 14:44:43

LongShot

Guardian Angel

5906586
Call me!
Skąd: Łęczyca (k.Łodzi)
Zarejestrowany: 2006-09-03
Posty: 306

Re: pożegnanie

No wielka szkoda, mam nadzieje ze twoje konto trafi w dobre ręce.Tak bywa ,że czasem traci sie checi, mnie akurat pomógł dłuższy urlop. Wykombinowałem też sobie ze szukam w statystykach kolesia z dobrym przyrostem pkt w okolicach mojego miejsca i sie z nim ścigam, każdy sposób dobry:)

Pewnie że liczy się zabawa , mimo wszystko mam nadzieję ze bedziesz tutaj czasem zaglądał i sobie pogadamy.

W tą gierke co ty gra też mój kumpel.

Równie zycze powodzenia w nowej grze i realu.

3 maj się.


http://img391.imageshack.us/img391/9347/finalversionprzycfn7.png



The battle line is drawn I dare you to cross it
You better think twice before you mix it up with me
I won't back down I'll keep the fire burning
As hard as you try you're never gonna stop me now

Offline

 

#3 2007-05-11 15:06:14

Drakevern

God of Heaven

3733505
Skąd: Over the hills and far away...
Zarejestrowany: 2006-09-01
Posty: 348

Re: pożegnanie

Witam!

Może trochę późno, ale tak to bywa ostatnio u mnie ...

Tak naprawdę to nie bardzo wiem co napisać ...

Pamiętam nocne rozmowy i handel deutem (btw - przydawał się i to bardzo) między nami ...

Każdy w naszym sojuszu jest kimś "wyjątkowym" - każdego z Was zapamiętam ...

Ojcze - powodzenia w życiu - wszystkiego NAJ ...

A tę inną gierkę - oby Ci szło jak najlepiej ...

Pozdrawiam
Drakevern


http://img521.imageshack.us/img521/5254/syg1kd8.jpg

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...
My mother, and my sisters, and my brothers.
'Lo, there do I see...
The line of my people...
Back to the beginning
'Lo, they do call to me
They bid me to take my place among them.
In the halls of Valhalla...
Where the brave...
May live...
...forever ! ! !

Offline

 

#4 2007-05-11 22:52:01

bisqp

Niebiański weteran

Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 93

Re: pożegnanie

Ojcze Ojcze, szkoda szkoda. Pamiętam też troche rozmów, było miło, no ale Twoja decyzja, najlepiej wiesz, co masz robić! Szkoda, że stara ekipa się powoli kruszy, no ale mijmy nadzieję, że przed resztą jeszcze owocna przyszłośc.

Dobra, kończe te smęty, powodzenia i dozobaczenia kiedyś mam nadzieję!


http://img183.imageshack.us/img183/6410/sygnaturkaup1.th.png

Offline

 

#5 2007-05-11 23:46:38

PrzemcioWRC

King of Heaven

Zarejestrowany: 2007-02-04
Posty: 165

Re: pożegnanie

"Ojcze nasz, który jest w niebie święć się imię twoje..." ten cyctat chyba starczy ...Fakt faktem, żen ie miałem przyjemności rozmowy z tobą.....Ale i tak dla mnie każdy, który gra z nami w sojuszu głównym lub Ak jest wielkim człowiekiem i graczem.....Więc mam nadzieje, że w realu pójdzie ci tak dobrze jak w Ogame....I w nową grę ..... Może jeszce wpadniesz na nasze forum i będę miał okazje pogadać tudzież pokonwersować

ps. Powodzenia w realu jeszcze raz

Pozdrawiam

PrzemcioWRC


Wrogowie są słabi technicznie. . . Na spokojnie. . .

http://r2.fodey.com/1bad8045c040948b9a476cef2cfc9a671.1.gif

Offline

 

#6 2007-05-12 11:05:07

Mewa

Niebiański weteran

Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 115

Re: pożegnanie

Ja tak samo jak Przemcio nie miałem przyjemności porozmawiać z Tobą, ale szanuje Ciebie jak każdego gracza który jest w głównym sojuszu bo tylko na prawdę dobrzy gracze mogli wejść w szeregi Heaven , a o wielkości gracza wcale nie świadczy tylko piękne RW ale to jak gra i jaki jest jego stosunek do innych graczy. Mnie jeszcze nie znudziła ta gra i pewnie jest to zasługą właśnie sojuszu i ludzi z którymi gram, choć muszę przyznać że jest to "złodziej czasu" too narazie mogę uznać z czystym sumieniem że nie jest to czas zmarnowany.

No to na koniec życzę powodzenia w tej drugiej grze no i co najważniejsze Powodzenia w dużo poważniejszej grze zwanej ŻYCIE


http://img456.imageshack.us/img456/9669/movie4aq6.jpg

      "Nigdy nie przerywaj swojemu wrogowi, kiedy popełnia błędy"

Offline

 

#7 2007-05-23 10:46:52

SAS

King of Heaven

5578998
Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 24

Re: pożegnanie

Cześć, wreście przeczytałem Twoje pozegnanie z Ogame, liczę, że zostaniemy przynajmniej w realu na kontakcie w GG, serdecznie pozdrawiam Twója milą połówkę, a Tobie życze powodzenia w życiu rodzinnym, i sukcesów na niwie zwalczania przestępczości.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polskiextremetruck.pun.pl www.wdal.pun.pl www.wrestlingmix.pun.pl www.crazymanagers.pun.pl www.reggaem2.pun.pl