Heaven Uni37

Forum sojuszu Heaven Uni37

Ogłoszenie

Drobne info od administracji
Wszelkie pomysły na temat forum proszę pisać na PW - będzie łatwiej ...

REJESTRACJA ! ! !
1 - zarejestruj się! Nick ten sam co na OGame!
2 - odbierz maila z "hasłem aktywacyjnym"
3 - zaloguj się i NAPISZ do Drakevern`a lub LongShot`a PW tu na forum (dodamy Cię do odpowiedniej grupy)

Z góry dziękuję za współpracę
Wasza
Administracja

#1 2007-03-11 18:37:34

marcin1991

Niebiański weteran

8697818
Zarejestrowany: 2006-10-20
Posty: 99

Nadeszła pora i na mnie....żegnam was

Cóż...pewnie widzieliście już http://board.ogame.pl/thread.php?threadid=582311 To jest mój koniec z tym uni i nadeszła pora na to aby się z wami pożegnać

Ehhh..od czego by tu zacząć...chyba zacznę od tego, że po raz pierwszy byłem w takim sojuszu, gdzie panowała ta wspaniała atmosfera. Po prostu jak przyszedłem do aka, był to dla mnie szok, że sojusz ma czat !! Istna abstrakcja...teraz wiem, że gdyby nie ten wynalazek nie poznałbym tak wspaniałych ludzi, z którymi mogę grać. Przede wszystkim chciałbym podziękować WSZYSTKIM za wspólną grę...mam nadzieję, że nie będziecie mieli mi za złe, że będę nieraz wpadał na czat lub tutaj na forum A teraz po kolei

nuciu - chyba nie mieliśmy zbyt wielu okazji do rozmów ale na czacie kilka zdań wymieniliśmy czekając jak powróci drake, który tak dzielkie i ciężko pracuje...dzięki za tą wymiane zdań

Ojciec Dyrektor - kilka razy gadaliśmy, handlowaliśmy....dzięki za te rozmowy...miło było mi Cię poznać....mam nadzieję że jeszcze kiedyś się do mnei odezwiesz

Spartacus - ehhh...kilka razy też sie gadało...zawsze podziwiałem Twoje poczucie humoru....fajnie się z Tobą gadało...mam nadzieję że również kiedyś z Tobą pogadam

tonzinio - jak dobrze pamiętam byłeś w sojuszu na uni 50, dzięki temu kilka razy pogadaliśmy sobie.....też wielkie dzięki za te rozmowy....fajnie jest poznać paru fajnych ludzi

BisQp - na początku mojej kariery w HEAVEN udało sie kilka razy pogadać...pamiętam jak mówiłeś o swojej orientacji

gozerian - szkoda ze tak krótko się znamy....miło było poznać

Endi - niestety ale urlop

DoQ - dzięki za doradzenie monitora, i za te kilka rozmów jakie mieliśmy....naprawde miło było

Azureus - dzięki za tą próbę moonową....oraz za te kilka rozmów jakie mieliśmy okazje przeprowadzić

SAS - ehh..my sie jeszcze spotramy i pogadamy nie raz na uni50...ale co do uni37....chyba nie mieliśmy okazji tutaj pogadać...ale dzięki za towarzystwo w sojuszu


i teraz kilka osób wyjątkowych


Drakevern - za te wszystko rozmowy na czacie które miałem przyjemność z Tobą odbyć, dzięki Ci za wszystkie rady jakie mi udzieliłeś i dzięki za sojusz jaki stworzyłeś bo naprawdę....ale widziałem tylko jeden tak super, tak fajny, tak genialny sojusz, ten sojusz jest drugi, którego nie zapomne....aha Przemek...nie odchodź bo niechce krakać (i sorki jeżeli coś sie przezemnie stanie) ale sojusz się rozpadnie jak odejdziesz...popatrz że w tym sojusz każdy ma do ciebie szacunek....KAŻdY....więc przemyśl to..jeszcze co nie co napisze w Twoim temacoie o odejściu

Artemora - Ania wielkei dzięki za te wszystkie rozmowy (których będzie jeszcze więcej..przecież jest sojsuz na uni50 ) ale co do tego ...to dziękiz a te próby akcji na UBOTA....dzięki za pomoc na Lorda Pogona i w ogóle za wszystko

LongShot - tak się zastanawiam co by na Twój temat napisać ale już chyab wiem...zawsze gdy coś sie działo, czyli jak pisałem na ogólnym, że coś się w około mnie dzieje, zawsze widziałem w prawym dolnym rogu ekranu napis....LongShot (OGame) przesyła wiadomość...taak..zawsze można  było liczyć na Twoją pomoc, oraz Twoje wsparcie itp

regis - dzięki za tą pomoc na jaką mogłem liczyć z Twojej strony wiesz o czym mowa (ps. nie złapali i nie dali mi bana ), pamiętasz jak w sylwka tylko my dwaj siedzieliśmy na bramie straży ?? hehe...dzięki za wspólną grę

no  to by było na tyle..jeżeli kogoś pominąłem to wielkie sory, ale nie chciałem....mam nadzieję ze jeszcze nie raz nam przyjdzie ze sobą gadać a...moze jeszcze kiedyś to wrócę

pozdrawiam
wasz
marcin

Offline

 

#2 2007-03-11 20:53:48

MItchel

Ally of Heaven

5650659
Zarejestrowany: 2007-02-28
Posty: 95

Re: Nadeszła pora i na mnie....żegnam was

Marcin jestes Pewien ze chcesz konczyc????? Stary w odbudowie Ci pomozemy wszyscy jak Przemciowi Zastanow sie .. no w sumie rozpisales sie:) ale mysle i mam nadzieje ze powrocisz kiedys


pozdrawiam


"Kiedyś Wszystkie czarne Dni obrócimy w dobry żart..."

Offline

 

#3 2007-03-11 21:19:32

PrzemcioWRC

King of Heaven

Zarejestrowany: 2007-02-04
Posty: 165

Re: Nadeszła pora i na mnie....żegnam was

Ehh.....Coś pech prze3śladuje naszych graczy ostatnio =// a to kolejny tego przykład....Niestety stało się i nic już się nie da zroić...

A ja Tobie Marcinie dziękuje za wspólną grę na u37 i za to że dzięki tobie też mogłem z wami grać i towarzyszyć swoją osobą


Natomiast myślę, że my się jescze spotamy na u50 bo mam zamiar przejąćjakieś dobre konto na u50 i dołączyć nim do Heaven=]....Mam ndzieje że mnie wtdy przyjmiecie=)

Pozdrawiam
PrzemcioWRC


Wrogowie są słabi technicznie. . . Na spokojnie. . .

http://r2.fodey.com/1bad8045c040948b9a476cef2cfc9a671.1.gif

Offline

 

#4 2007-03-11 23:24:55

Mewa

Niebiański weteran

Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 115

Re: Nadeszła pora i na mnie....żegnam was

No każdy z nas kiedyś skończy tą grę , prędzej czy później, ale faktem jest to że gra sie dla ludzi czego dowodem może być  obszerna wiadomość Marcina

Pozdrawiam i mam nadzieje że kiedyś jeszcze się spotkamy:)


http://img456.imageshack.us/img456/9669/movie4aq6.jpg

      "Nigdy nie przerywaj swojemu wrogowi, kiedy popełnia błędy"

Offline

 

#5 2007-03-12 12:59:55

doq

King of Heaven

1530589
Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 44

Re: Nadeszła pora i na mnie....żegnam was

Jakbys zmienil zdanie co do gry to pamietaj ze dolozze ze trzy grosze do twojej nowej floty
I jak zadowolony z monitora ?


NIEPOPRAWNY  OPTYMISTA  :]

Offline

 

#6 2007-03-12 16:49:17

marcin1991

Niebiański weteran

8697818
Zarejestrowany: 2006-10-20
Posty: 99

Re: Nadeszła pora i na mnie....żegnam was

oczywiście, że zadowolony...tylko że jednak zdecydowałem się na 17" jeszcze raz dzięki

Offline

 

#7 2007-03-12 18:14:37

Tarrin

Gość na forum

Re: Nadeszła pora i na mnie....żegnam was

sluchaj ja szukam konta i chetnie bym sie twoim zaopiekowal

 

#8 2007-03-12 18:53:33

Drakevern

God of Heaven

3733505
Skąd: Over the hills and far away...
Zarejestrowany: 2006-09-01
Posty: 348

Re: Nadeszła pora i na mnie....żegnam was

Witam!

Nie mogłem przejść obojętnie wobec takiej wiadomości ...

Nie będę oceniał czy ona "zła" czy "dobra" ... po prostu jest i tyle ...

Marcin - jeśli naprawdę chcesz kończyć - miłego życia "za firewall`em" (kiedyś usłyszałem i mi się spodobało takie określenie )



A bardziej "prywatnie" - to ja dziękuję za wspólną grę ... sporo razem przegadaliśmy i cieszy mnie to jak będziesz "wspominał" to, co udało się nam wspólnie stworzyć ...
(ale nie mogę sobie darować pewnego sprostowania - to nie ja założyłem Heaven - po prostu dane mi jest sprawować funkcję "założyciela" i staram się robić to jak najlepiej)

Tak naprawdę to nie wiem co jeszcze napisać - jak zaczynam o tym wszystkim myśleć to przychodzi tyle wspomnień, że nie wiem od czego zacząć ... może po prostu nie będę pisał nic ... mam nadzieję, że zrozumiesz ...

Niezależnie od tego czy grasz czy nie - jesteś "swój człowiek" ... GG znasz ... adres czata sobie gdzieś zapisz (ulubione czy coś ) ... forum tak samo ... i wpadaj jak będziesz miał "chwil parę" ...

A jeśli chodzi o fakt Twojej straty floty - hmmm ... trafił Cię naprawdę wybitny gracz ... i nie masz się co "obwiniać", że tak się stało ...
Taka gra ... raz Ty kogoś ... raz ktoś Ciebie ...

W każdym razie - powodzenia ... i do miłego

Pozdrawiam
Drakevern


http://img521.imageshack.us/img521/5254/syg1kd8.jpg

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...
My mother, and my sisters, and my brothers.
'Lo, there do I see...
The line of my people...
Back to the beginning
'Lo, they do call to me
They bid me to take my place among them.
In the halls of Valhalla...
Where the brave...
May live...
...forever ! ! !

Offline

 

#9 2007-03-12 22:22:44

doq

King of Heaven

1530589
Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 44

Re: Nadeszła pora i na mnie....żegnam was

Drakevern napisał:

.
A jeśli chodzi o fakt Twojej straty floty - hmmm ... trafił Cię naprawdę wybitny gracz ... i nie masz się co "obwiniać", że tak się stało ...
Taka gra ... raz Ty kogoś ... raz ktoś Ciebie ...

to co powiedziales to szczera prawda , zostac zezlomowanym w ten sposob to zaszczyt , w koncu flota na idealnym fs byla z przedreckami szacunek dla tego goscia

powodzenia marcin jakbys zmienil zdanie to pomoge na ile bede wstanie

pozdrwiam


NIEPOPRAWNY  OPTYMISTA  :]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rapfan.pun.pl www.clannara.pun.pl www.se-centrum.pun.pl www.czarnywrzesien.pun.pl www.psychologia-czlowieka.pun.pl