Heaven Uni37

Forum sojuszu Heaven Uni37

Ogłoszenie

Drobne info od administracji
Wszelkie pomysły na temat forum proszę pisać na PW - będzie łatwiej ...

REJESTRACJA ! ! !
1 - zarejestruj się! Nick ten sam co na OGame!
2 - odbierz maila z "hasłem aktywacyjnym"
3 - zaloguj się i NAPISZ do Drakevern`a lub LongShot`a PW tu na forum (dodamy Cię do odpowiedniej grupy)

Z góry dziękuję za współpracę
Wasza
Administracja

#1 2007-01-04 23:17:46

Ojciec Dyrektor

Niebiański weteran

Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 79

tryb alarmowy

każdemu może się zdarzyć, że nie da rady odebrac fs-a lub zawrócić floty, po sobie wiem, że nie mając nikogo wśród znajomych kto grałby w Ogame, miałem problem gdy siadł mi net (żadkie), lub gdy idąc do pracy nie wróciłem o 16.00 tylko o 12.00 następnego dnia (taką mam pracę, że się zdarza )

czy nie można wprowadzić możliwości jakiegoś trybu alarmowego, że np w sytuacji gdy padnie net lub z jakiegokolwiek innego powodu nie będziemy mogli zawrócić floty lub zrobić fs-a damy cynka komuś kto to zrobi nawet korzystając z neta innego kolegi ?? kontakt np przez sms ?? (zakładamy, że net nie działa) lub z kafejki netowej ?? wiem, że jest to niezgodne z regulaminem, napiszcie co o tym myślicie, generalnie nie byłoby tłumaczenia że "net mi padł"

może pomysł wymaga dopracowania, ale idea chyba niezła, trzeba sobie pomagać, nie ?? oczywiście wymaga to pewnego zaufania

tak rzucam do przemyślenia

Offline

 

#2 2007-01-04 23:56:43

Spartacus

Administrator

Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 72

Re: tryb alarmowy

No cóż... nie jest to napewno dozwolone Teorytycznie jest to oszustwo... bo gracze którzy nie korzystają z takich usług są poszkodowani.

Ale nie będe Wam ściemniał że ja się tego wystrzegam Czasami się zdarza, że coś wypadnie, więc wtedy awaryjne wyjście to zwrócenie sie do kogoś zaufanego by zrobił czy zawrócił FSa. Nie będe się zasłaniał tym, że inni też tak robią więc czemu ja nie moge. Poprostu uważam to za małe zło, drobne oszustwo, a nawet mógłbym powiedzieć, że jest to pewien rodzaj współpracy Bo przecież żeby taka awaryjna siatka działała sprawnie, trzeba sie zgrać. Myśle, że to coś w rodzaju takiego 'przyjacielskiego krycia', (podobnie sie robi na komisjach lekarskich ) dlatego jakoś specjalnie tego nie potępiam   Można przymknąć oko.......


Boże chroń mnie przed przyjaciółmi, bo z wrogami sam sobie poradze

Offline

 

#3 2007-01-06 18:58:43

LongShot

Guardian Angel

5906586
Call me!
Skąd: Łęczyca (k.Łodzi)
Zarejestrowany: 2006-09-03
Posty: 306

Re: tryb alarmowy

No co racja to racja byle to było naprawdę tylko w alarmowych sytuacjach a nie bo: "Źle zawrócilem wróci w nocy a ja juz bede spał a ty nie itd. itp."

Zgadzam sie ze jest to niedozwolone ale sa sytuacje krytyczne i czasem sie zdarza jak sie zdarza i jestem w stanie dopuscic taka mozliwosc ale naprawde w alarmowych sytuacjach.


http://img391.imageshack.us/img391/9347/finalversionprzycfn7.png



The battle line is drawn I dare you to cross it
You better think twice before you mix it up with me
I won't back down I'll keep the fire burning
As hard as you try you're never gonna stop me now

Offline

 

#4 2007-01-06 22:42:48

regis11

Niebiański weteran

2752146
Zarejestrowany: 2006-09-28
Posty: 80

Re: tryb alarmowy

Temat dosyc kontrowersyjny...i pewnie moje zdanie tez wiekszosci sie nie spodoba.Moze to kwestia zasad...nie wiem,ale wydaje mi sie,ze to nie do konca fair.Ta gra m.in. na tym polega,ze wplyw na sukcesy i porazki maja tez zdarzenia losowe.A to przytrafi sie korek w drodze do domu,a to znowu padnie net na pare godzin.Ale na tym wlasnie ta gra polega,ze dzieki takim sytuacjom mozemy albo skonczyc jako srubki u kogos w reckach,albo jako zwyciezcy z duzym zyskiem.To indywidualna sprawa kazdego rzecz jasna,ja sam do konca w tej materii czystego sumienia nie mam,a przynajmniej kiedys nie mialem.Dlatego nie krytykuje,tylko wyrazam swoj obecny poglad na ta sprawe.Przyznam sie Wam do czegos:w okresie Swiat 2 lub 3 razy padla cala siec energetyczna w moim miescie.Przy czym raz flota stala na planecie przez 3 godz. bez opieki.Mialem swiadomosc tego,ze moge po wlaczeniu pradu "obudzic" sie w top 900 i nie daj Boze pasc ofiara kogos z IPP.Moglem tez wykonac krotki telefon do kuzyna,ktory tez pomyka w ogamika,ale na innym uni i nie byloby problemu z przypilnowaniem mojej floty.Ale nie zrobilem tego,poniewaz gdzies tam mam wewnetrzne przekonanie,ze to nie do konca fair.Zwlaszcza,ze kilka moich RW,nienajgorszych zreszta wykonalem na osobach,ktore mialy pecha bo albo padl net,albo byli akurat na pogotowiu itd.Ale nie skorzystali z pomocy kumpli,nikt im flot nie pilnowal i nie wysylal na fs-y.Ze swojej strony moge Wam tylko powiedziec,ze ZADEN GO nie da Wam bana za jednorazowe wejscie na konto kumpla.Wiem to od pewnej osoby z Teamu...i jesli komus jednak bedzie zalezalo na tego typu praktykach...posune sie dalej i moge Wam dac namiary na skuteczny i sprawdzony podobno program do ukrywania IP.Byl uzywany przez pewna znana mi osobe,ktora grala na tym uni na kilku kontach jednoczesnie i miala bardzo wysoka pozycje w statach.To tyle z mojej strony w tym temacie.


Oto nadchodzi wiek miecza i topora,wiek wilczej zamieci.

Offline

 

#5 2007-01-07 02:58:25

LongShot

Guardian Angel

5906586
Call me!
Skąd: Łęczyca (k.Łodzi)
Zarejestrowany: 2006-09-03
Posty: 306

Re: tryb alarmowy

No to fakt pytanie czy ci którzy sa złomowani nie maja takiej opcji czy nie chca tego zrobic pewnie ze to nie fair ale jakbym by w sytuacji ze padł by mi net to chyba bym sie nie powstrzymał ale u mnie wyglada to tak.

pkt 1 Czekam ok 30- 40 min jak neta nie ma to...
pkt 2 zasuwam do cafejki jesli nie ma takiej mozliwosci to
pkt 3 dzwonie do kumpla na szczescie takie sytuacje bardzo rzadko mi się zdarzają


http://img391.imageshack.us/img391/9347/finalversionprzycfn7.png



The battle line is drawn I dare you to cross it
You better think twice before you mix it up with me
I won't back down I'll keep the fire burning
As hard as you try you're never gonna stop me now

Offline

 

#6 2007-01-07 17:50:53

marcin1991

Niebiański weteran

8697818
Zarejestrowany: 2006-10-20
Posty: 99

Re: tryb alarmowy

Niestety ale zakładając internet niewiedziałem że się stanęmaniakiem OGame...ale niestety stało się i założyłem najgorszy internet jaki tylko mógł być. Net mi pada baaaaaaaaaaaardzo często i to na 4-5 godzin. Cafejki..wszystkie u mnie w mieście zlikwidowali...przynajmiej wszystkie o których ja wiem. Kumpel..hmmm jeżeli ja niemam neta to i on go niema Tak więc albo zostaje mi kolega taty albo jazda do dziadka albo utrata floty tak więc jeżleli jesteście zainteresowali taką małą pomocą dam wam pewien arttykuł

Najlepiej jest przedstawia ten trick na konkretnym przyk3adzie.

Wraca nam flota o 5:00. Nie chce sie nam czekaa na ni?. Wiemy jednocze?nie, ?e kilka osób z naszego sojuszu na pewno bedzie na kompie o tej godzinie.

Flota nasza wraca na planete 1:111:1

Kolega wysy3a swoj? jedn? sonde na t? planete z misj? zatrzymaj na 36h.

Je?eli kto? zeskanuje nas, i na planecie bedzie sta3a ca3a nasza flota, to na 99% sondy(osoby która nas zeskanowa3a) zostan? zestrzelone. Walka która odbedzie sie na naszej planecie, wygeneruje RW, które trafi równie? do osoby która "pilnuje nam konta". Osoba która "pilnuje" nam konta, zobaczy nie tylko kto nas zeskanowa3 ale jeszcze czy nasza flota stoi na planecie. Dzieki temu bedzie wiedzia3 czy warto nas budzia czy te? nie.

Tak samo w ci?gu dnia, bez problemu mo?na nawzajem stacjonowaa na swoich planetach. Widzimy wszystkie próby skanowania naszego przyjaciela, widzimy to co zobaczy3 jego przeciwnik, i zawsze mo?emy zaregowaa na to - np. napisaa do niego na gg. lub jak go nie bedzie zadzwonia do niego!

Je?eli pilnie bedziemy potrzebowaa dodatkowego slotu, w ka?dej chwili mo?na tak? sonde cofn?a i potem wys3?a ponownie. Przelot jej trwa zazwyczaj od 2 do 3 minut.

Jest to naprawde ?wietny sposób na pilnowanie sie nawzajem. Polecam go ka?dym zgranym sojuszom!

tak więc co myslicie o tym sposobie pilnowania floty...ponoć jest legalny
-------------------------------------------------
pozdrawiam marcin1991

Offline

 

#7 2007-01-07 22:48:10

Mrugal

Gość na forum

Re: tryb alarmowy

No bo co tu nielegalnego??

 

#8 2007-01-29 21:40:50

Azureus

Niebiański weteran

7205038
Zarejestrowany: 2006-09-23
Posty: 28

Re: tryb alarmowy

Witam
Wiem jak już nie jeden z nas to powiedział jest to nie fer , ale sam miałem niedawno taką sytuację że robię fs-a około 22.00 wtedy flota wraca mi między 14.00 a 15.00 ............aż tu nagle bum pada net przed 22.00 i co wtedy .......ano nic kładę się spać zastanawiając się czy ktoś mi tej flotki nie zezłomuje  bo przecież nie będe wstawał co godzinę żeby sprawdzić czy net działa wkońcu na 6.00 do pracy , no i wtedy można by puścić sygnał do któregoś z sojuszników coby zrobił fs-a za mnie .
Pdsumowując skoro inni tak robią to dlaczego my mielibyśmy tak nie robić :-P

Offline

 

#9 2007-01-30 14:05:00

czeejen

Niebiański weteran

7340504
Skąd: 2:311:9
Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 123

Re: tryb alarmowy

Ja osobiscie jestem z atym pomyslem chociaz wiem ze on nie zawsze zadziala. trzeba by bylo miec 2 lub 3 osoby ktore by byly zawsze pod reka. Ostatnio mi padl net i wiedizliscie tego efekty flota moja poszla wpizdu ;/


Matka jest jedna i ma 163 pola :]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.clannara.pun.pl www.kingsajzforum.pun.pl www.rapfan.pun.pl www.se-centrum.pun.pl www.czarnywrzesien.pun.pl