Heaven Uni37

Forum sojuszu Heaven Uni37

Ogłoszenie

Drobne info od administracji
Wszelkie pomysły na temat forum proszę pisać na PW - będzie łatwiej ...

REJESTRACJA ! ! !
1 - zarejestruj się! Nick ten sam co na OGame!
2 - odbierz maila z "hasłem aktywacyjnym"
3 - zaloguj się i NAPISZ do Drakevern`a lub LongShot`a PW tu na forum (dodamy Cię do odpowiedniej grupy)

Z góry dziękuję za współpracę
Wasza
Administracja

#1 2006-12-17 00:27:24

LongShot

Guardian Angel

5906586
Call me!
Skąd: Łęczyca (k.Łodzi)
Zarejestrowany: 2006-09-03
Posty: 306

WSPÓLNA SYGNATURA NA FORUM OGAME

Witam tworzę temat ponieważ od jakiegos czasu myslimy nad tym aby gracze grający u nas mieli na forum ogame identyczną sygnature ( pewnie widzieliscie to juz u niejednego sojuszu) ,radzie pomysł sie podoba ,problem w tym ze musimy znalezc jakies obrazki z których takową sygnatukre mozna by stworzyc.

Dlatego tutaj zadanie dla was.Pomózcie nam ,poszperajcie ,poszukajcie czegos fajnego.Obrazki na serwerek, linki do nich wklejcie tutaj na forum, wypowiedzcie sie jak wam sie ten pomysł podoba.
Chciałbym zobaczyc mnóstwo propozycji bo im jest ich wiecej tym wieksze szanse znalezienia czegos fajnego.

Tu zamieszczam 2 linki do propozycji które juz padły(oczywiscie obrazki sa jeszcze w stanie surowym ale gdy wybierzemy kilka fajnych zajmiemy sie przerabianiem na sygne

To zdaje sie była propozycja Sparta

Edit.
Obrazek znalzł Drake


http://img86.imageshack.us/img86/3529/e … gelgm2.jpg

To znalazłem ja:


http://img86.imageshack.us/img86/4017/introkx2.jpg

Czekam na dalsze propozycje i komentarze w tej sprawie


http://img391.imageshack.us/img391/9347/finalversionprzycfn7.png



The battle line is drawn I dare you to cross it
You better think twice before you mix it up with me
I won't back down I'll keep the fire burning
As hard as you try you're never gonna stop me now

Offline

 

#2 2006-12-17 00:48:05

doq

King of Heaven

1530589
Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 44

Re: WSPÓLNA SYGNATURA NA FORUM OGAME

Propozycja fajna tylko ze ja niesiedze na forum ogame , ale pomysl jak najbardziej ciekawy i godny uwagi ....


NIEPOPRAWNY  OPTYMISTA  :]

Offline

 

#3 2006-12-17 02:31:17

hardkor69

Niebiański Akademista

9035645
Skąd: Zamość(okolice)
Zarejestrowany: 2006-09-26
Posty: 74

Re: WSPÓLNA SYGNATURA NA FORUM OGAME

Mi sie podoba propozycja Sparta..ale sam tez poszukam..

Offline

 

#4 2006-12-17 06:21:16

MagikMK

Gość na forum

Re: WSPÓLNA SYGNATURA NA FORUM OGAME

Jak dla mnie współna sygnatura to przesada kazdy z nas jst inny i powinien miec cos swojego orginalnego co wyraziło by jego wewnetrzne "ja"

 

#5 2006-12-17 07:37:33

Spartacus

Administrator

Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 72

Re: WSPÓLNA SYGNATURA NA FORUM OGAME

Małe sprostowanko... pierwszy obrazek znalazł nasz szefuńcio, nie ja


Boże chroń mnie przed przyjaciółmi, bo z wrogami sam sobie poradze

Offline

 

#6 2006-12-17 09:47:27

SAS

King of Heaven

5578998
Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 24

Re: WSPÓLNA SYGNATURA NA FORUM OGAME

pomysł z sygnaturkami bardzo dobry,  na forum korzystam z rejestracji syna, a on ma swoją sygnaturkę z uni 25. Pozdrawiam wszystkich i zycze wszystkiego naj.........

Offline

 

#7 2006-12-17 10:37:23

marcin1991

Niebiański weteran

8697818
Zarejestrowany: 2006-10-20
Posty: 99

Re: WSPÓLNA SYGNATURA NA FORUM OGAME

Powiedzcie na jaki serwer i jak wrzucać a na 100% czegoś poszukam

Offline

 

#8 2006-12-17 11:01:44

regis11

Niebiański weteran

2752146
Zarejestrowany: 2006-09-28
Posty: 80

Re: WSPÓLNA SYGNATURA NA FORUM OGAME

Pamietam,ze takie ujednolicone sygny byly w Chosen i w N_Z...nie orientuje sie jak to teraz wyglada.Niestety generalnie jestem przeciwny temu pomyslowi-jako zywo przypomina mi inicjatywe pierwszego MEN-a IV RP, niejakiego Romana G. dotyczaca mundurkow szkolnych .Sygny,avki sa po to by w jakis sposob wyrozniac uzytkownika forum i oddawac jego osobowosc czy tez zainteresowania.Wielu graczy czuje sie silnie zwiazanych ze swoja sygna a uzywanie ujednoliconej sygny sprawia,ze traci sie moim zdaniem indywidualnosc.To wyglada jak gdyby wszyscy czlonkowie soju pochodzili z jednego "sortu" i nie swiadczy moim zdaniem o sile i zgraniu sojuszu,choc pewnie taki cel przyswiecal pomyslodawcom.O sile soju niech swiadcza czyny takie jak np.pomoc niesiona komus po "zjechaniu" czy tez udana akcja odwetowa.Cos takiego daje o wiele bardziej wymierne korzysci i efekt psychologiczny niz ujednolicone sygny.Dobrze pamietam sytuacje,gdy Lejmoor z Chosen zaoral flote Kartiz z Fasety.Reakcja byla natychmiastowa...w ciagu kilku godzin dzieki ACS padla potezna flota jakiegos Chosena.A cala surka z PZ powedrowala do Kartiz na odbudowe...Moze zle odczytuje intencje,ale szczerze mowiac nie jestem przekonany do tego pomyslu.Mozna np. pojsc na kompromis i wybrac opcje,gdzie kazdy uzytkownik forum zedytowal by swoja istniejaca juz sygne i dodal do niej cos co by swiadczylo o przynaleznosci do Heaven.Jednak poniewaz nie chce wprowadzac niepotrzebnego zamieszania sklonny jestem podporzadkowac sie woli wiekszosci,jesli idea bedzie miala wiecej zwolennikow niz przeciwnikow.Poki co glos na "nie".


Oto nadchodzi wiek miecza i topora,wiek wilczej zamieci.

Offline

 

#9 2006-12-17 11:02:33

Mrugal

Gość na forum

Re: WSPÓLNA SYGNATURA NA FORUM OGAME

Pomysł jak najbardziej trafny.... Dodam do tego ze jak dacie materialy to poprosze brata zeby zajal sie zmontowaniem czegos fajnego bo sie zna na grafice troche... Chyba ze mamy tutaj grafika

 

#10 2006-12-17 12:50:30

LongShot

Guardian Angel

5906586
Call me!
Skąd: Łęczyca (k.Łodzi)
Zarejestrowany: 2006-09-03
Posty: 306

Re: WSPÓLNA SYGNATURA NA FORUM OGAME

Co do waszych odpowiedzi.

Zgadzam się że kazdy jest wyjątkowy oczywiscie można również zaedytowac obecne sygnaturki i np każdy dałby na swojej np nazwę sojuszu:)

Ogólnie chodzi nam bardziej o to żeby nasi gracze się wyrózniali(majac jendakowe sygny sojusz łatwiej zapamietac i gracz jest szybciej rozpoznaany)
Oczywiscie pomysł nie byłby raczej przymusowy.

Na sygnie mozna by było dodac jakis swój akcent dzieki czemu gracze by sie odrózniali.

Zgadzam sie ze nie swiadczy to o sile ani zgraniu ale pomysł wydał nam sie warty rozpatrznia.Ja osobiscie sadze ze moze by to jakos ludzi zaangazowało(ludziska mieli by cos z czym mogli by sie utozsamic tak jak np kazdy kraj ma swoja flage:)

Aha pomysł z mundurkami tez mi sie nie podoba;)
Kompromisy?oczywiscie ze tak:). Ja np lubie swoja sygne ale nie jestem do niej jakos szczególnie przywiązany i jestem w stanie zmienic ja na jakąs uogólniona ale jezeli komus tak zalezało by mocno na swojej starej sygnie no to trudno nie bede go zmuszał i konsekwensji zadnych nie bedzie:)
W koncu na forum mamy tez avatarki no i sygny graczy tez by sie odrózniały ale pomysł i tak mi sie podoba:)


http://img391.imageshack.us/img391/9347/finalversionprzycfn7.png



The battle line is drawn I dare you to cross it
You better think twice before you mix it up with me
I won't back down I'll keep the fire burning
As hard as you try you're never gonna stop me now

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.czarnywrzesien.pun.pl www.rapfan.pun.pl www.se-centrum.pun.pl www.psychologia-czlowieka.pun.pl www.kingsajzforum.pun.pl