Heaven Uni37

Forum sojuszu Heaven Uni37

Ogłoszenie

Drobne info od administracji
Wszelkie pomysły na temat forum proszę pisać na PW - będzie łatwiej ...

REJESTRACJA ! ! !
1 - zarejestruj się! Nick ten sam co na OGame!
2 - odbierz maila z "hasłem aktywacyjnym"
3 - zaloguj się i NAPISZ do Drakevern`a lub LongShot`a PW tu na forum (dodamy Cię do odpowiedniej grupy)

Z góry dziękuję za współpracę
Wasza
Administracja

#1 2006-09-06 16:18:01

Drakevern

God of Heaven

3733505
Skąd: Over the hills and far away...
Zarejestrowany: 2006-09-01
Posty: 348

Sonda na temat naszej wojny z RAGE i aRAGE ...

Witajcie ...

Na szybko piszę ... bo chciałbym to jak najszybciej skończyć ...

Pytanie moim zdaniem proste - czekam na Wasze odpowiedzi ... a jeśli mogę prosić - również i uzasadnienie ...


Pozdrawiam
Wasz
Drakevern


http://img521.imageshack.us/img521/5254/syg1kd8.jpg

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...
My mother, and my sisters, and my brothers.
'Lo, there do I see...
The line of my people...
Back to the beginning
'Lo, they do call to me
They bid me to take my place among them.
In the halls of Valhalla...
Where the brave...
May live...
...forever ! ! !

Offline

 

#2 2006-09-06 16:41:18

czeejen

Niebiański weteran

7340504
Skąd: 2:311:9
Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 123

Re: Sonda na temat naszej wojny z RAGE i aRAGE ...

Nie!

Nie zgadzam sie poniewaz robiac "fuzje" jak to oni nazwali powinni byc przygotowani na wszelkie jej konsekwencje.


Matka jest jedna i ma 163 pola :]

Offline

 

#3 2006-09-06 16:48:15

Bottom Reload

Ally of Heaven

1992458
Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 101

Re: Sonda na temat naszej wojny z RAGE i aRAGE ...

NIE zgadzam się chyba tylko pod jednym warunkiem piszą że oficjalnie wygraliśmy tę wojnę

Offline

 

#4 2006-09-06 16:56:52

Spartacus

Administrator

Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 72

Re: Sonda na temat naszej wojny z RAGE i aRAGE ...

Już na wstępie ujawniam że głosuje na NIE...

Dlaczego?
Ktoś kto podnosi na nas ręke i najeżdża nasze ziemie (bo w sumie tak to wygląda ) nie może teraz bezkarnie odwrócić się plecami i w pokoju opuścić pola bitwy... Uważam że nie możemy na to pozwolić, dobrze wiedzą komu wypowiedzieli wojne i przeciwko komu stanęli... teraz powinni ponieść tego konsekwencje!

Pozdrawiam

PS (za akcent wypowiedzi winny jest Medieval, w którego właśnie sobie pogrywam - wczułem się i mi zostało )


Boże chroń mnie przed przyjaciółmi, bo z wrogami sam sobie poradze

Offline

 

#5 2006-09-06 17:53:31

vul6

Gość na forum

Re: Sonda na temat naszej wojny z RAGE i aRAGE ...

Ja proponuję: nie, dlatego że:
a) sami wiedzieli co robią - musza ponieść konsekwencje
b) stanowią łatwe cele (TOP900 i te sprawy tam można łatwo znaleźć)
c) ich porażka nie jest dla nas niczym co nas nadzwyczajnie zadowoli, skoro i tak przegrają tylko troszkę później

Teoretycznie można by im ustąpić i im pozwolić, bo:
a) są słabi, a nie chodzi o walkę za przeproszewniem z noobami (to określenie jest dla was z głównego, bo ja akurat nie mam jakoś więcej pkt niż oni)
b) jeśli im ustąpimy to uznają że jesteśmy fajni i wogóle mili i że nie chcemy im utrudniać tylko zgadzamy się na sprawiedliwą (w ich ujęciu) walkę

Jednym słowem - ja mówię NIE, jeśli was to zadowala   

 

#6 2006-09-06 19:00:04

BadMan

Klucznik Gates of Heaven

7121181
Zarejestrowany: 2006-09-03
Posty: 130

Re: Sonda na temat naszej wojny z RAGE i aRAGE ...

Jako że Heaven2 nie uczestniczy w tej wojnie nie powinienem zabierać głosu - w końcu jak coś to ja nie oberwe ... ale zgodnie z tym co napisał Drakevern a co pozwole sobie zacytować (szczególnie że sie z tym zgadzam w 100% i ciesze się że On też tak myśli i mam nadzieje że to zdanie wszystkich naszych sojuszników )

...to, że jesteście naszą akademią nic nie znaczy ...
Jesteście integralną częścią Heaven i tego nic nie zmieni ...

Zdanie każdego gracza naszych sojuszy się liczy - nieważne czy to Wojna czy zmiana "rozmieszczenia" działów na forum czy cokolwiek innego - wszystko jest "nasze" i każdy ma na to wpływ ...

Z tego powodu pozwole sobie zabrać głos w tej sprawie...

To że rada RAGE nie potrafi myśleć i podejmuje pochopnie decyzje to nie jest wina tych "biedaków" z aRAGE nie mniej jednak są w tym sojuszu co wskazuje na to że podoba im się to co wyprawia ich dowództwo... dlatego też uczestniczą w tej wojnie i dlatego aby ja zakończyć muszą skapitulować bądź wygrać (mało prawdopodobne )... nie ma innego wyjścia jak nie chcą walczyć przegrywają.. szczególnie że to RAGE wypowiedziało tą wojnę... chciali walczyć niech walczą a nie chowają sie pod pierzynke w ich akademi jest wiele osób mocniejszych ode mnie czy od innych naszych sojuszników wiec czemu sie boją?? Jak byłem w Heaven nie prosiłem aby przenieść mnie do jakiejś akademi tylko po to by sie chowac i uchronić przed wojną... nawet o tym nie pomyślałem.... mimo iż moja flota co by tu dużo nie mówić jest w opłakanym stanie...

Reasumując jestem przeciwny wyłączeniu aRAGE z wojny jak nie chcą w niej uczestniczyć niech się poddadzą albo zmienią sojusz.. mi jest wszystko jedno chce tylko żeby wygrana była zapisana na naszą korzyść

Pozdrawiam
BadMan


http://img295.imageshack.us/img295/299/sygna3fd2.jpg

Offline

 

#7 2006-09-06 19:58:34

Vyrt

Gość na forum

Re: Sonda na temat naszej wojny z RAGE i aRAGE ...

Hmmm.... cóż, w zasadzie aktualna sytuacja nie różni się od poczatkowej, bo generalnie jeden z sojuszy pierwotnie zaangażowanych w wojnę po prostu zmienił tag. Generalnie nie jestem za tym, żeby koniecznie ich męczyć, ale z drugiej strony, to oni wypowiedzieli nam wojnę, a nie odwrotnie. Z uwagi na ten fakt, ja także jestem na nie. Jeżeli chcą odłączyć się od wojny, to powinni ogłosić kapitulację, innego wyjścia nie widzę. Trzeba ponosić konsekwencje swoich czynów, a jeżeli osoba za to odpowiedzialna aktualnie znajduje się po prostu w RAGE, to trudno, pretencje aRAGE mogą mieć tylko do niej, nie do nas.

pozdrawiam

 

#8 2006-09-07 06:47:24

Ojciec Dyrektor

Niebiański weteran

Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 79

Re: Sonda na temat naszej wojny z RAGE i aRAGE ...

w zasadzie zagłosowałem za zgodą, ale po przeczytaniu ww postów jestem jednak na NIE, a skoro tak, to wobec rozbudowy mojej skromnej flotki poszukam sobie w okolicy jakiegoś celu dla RW

Offline

 

#9 2006-09-07 08:46:28

Flash

Gość na forum

Re: Sonda na temat naszej wojny z RAGE i aRAGE ...

Możnaby było zaniechać z nimi wojny na ogólnych warunkach rozwiązania sojuszu głównego oraz wszelakich akademii tak jak to zrobili z
21.08.06 - KOMORNICY - rezygnacja z wojny/rozwiązanie sojuszu - zgodnie z zasadami - porażka, ale to tylko sugestia, lecz pewnie większą radość sprawi każdemu ich Niebiańskiemu sąsiadowi dozgonne farmienie................

To tylko sugestia......

 

#10 2006-09-27 00:55:46

Drakevern

God of Heaven

3733505
Skąd: Over the hills and far away...
Zarejestrowany: 2006-09-01
Posty: 348

Re: Sonda na temat naszej wojny z RAGE i aRAGE ...

Witam!

Porządki dzisiaj robię ...

Temat przedawniony ...

Wobec tego - ZAMYKAM


Pozdrawiam
Wasz
Drakevern


http://img521.imageshack.us/img521/5254/syg1kd8.jpg

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...
My mother, and my sisters, and my brothers.
'Lo, there do I see...
The line of my people...
Back to the beginning
'Lo, they do call to me
They bid me to take my place among them.
In the halls of Valhalla...
Where the brave...
May live...
...forever ! ! !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nadzieja-glejak.pun.pl www.polish-hh.pun.pl www.animes.pun.pl www.xiaolinxshowdownx.pun.pl www.arw.pun.pl