Heaven Uni37

Forum sojuszu Heaven Uni37

Ogłoszenie

Drobne info od administracji
Wszelkie pomysły na temat forum proszę pisać na PW - będzie łatwiej ...

REJESTRACJA ! ! !
1 - zarejestruj się! Nick ten sam co na OGame!
2 - odbierz maila z "hasłem aktywacyjnym"
3 - zaloguj się i NAPISZ do Drakevern`a lub LongShot`a PW tu na forum (dodamy Cię do odpowiedniej grupy)

Z góry dziękuję za współpracę
Wasza
Administracja

#1 2007-12-16 22:26:45

LongShot

Guardian Angel

5906586
Call me!
Skąd: Łęczyca (k.Łodzi)
Zarejestrowany: 2006-09-03
Posty: 306

Przygoda

I znów w domu.

Wprawdzie w poniedziałek juz wracam ale cp była przygoda.

Stacjonuje juz w Skwierzynie koło Gorzowa Wlkp.Po zmianie jednostki nasz dowódca poprosił by nasza nowa ósemka wybrała sobie kiedy chce miec przepustki? Na swieta ? czy na Sylwestra.Pól na poł miało byc ja wybrałem sylwester.
Okazała sie to trafna decyzja poniewaz mielismy dostac przepustki "odmulajace" po zmianie jednostki al Ci co jada na swieta ich nie dostaja bo i tak niedlugo wracaja wiec dostała je 4 wyjezdzajaca na Sylwestra.

Wyszlismy w piatek o 16. Znalezlismy dowrzec i zaczelismy z 2 kolegami szukac pociagu do Łodzi bo wszyscy w tym kierunku zmierzalismy.

Pociąg pierwszy był do Gorzowa o 18 wiec najpierw był Bar.Koledzy walnęli po piwku potem kolejnym.Potem przesiadka w Gorzowie do Krzyza tam 1,5 h czekania na kolejny pociag.Potem pospieszny do Kutna przez Poznan.

W Kutnie pociąg jest dzielony na 2 czesci ,czesc jedzie do Warszawy ,a częsc do Czestochowy przez Łódź.Pierwsza wiadomosc zała to taka ze pociag nie zatrzymuję się w Łęczycy czyli moim rodzinnym miasteczku.Pierwszy przystanek to Zgierz Mogę też czekać w Kutnie do 4 rano na pociąg a była dopiero 1:30 więc sobie odpusciłem.Postanowiłem jechac do Zgierza.Konduktor powiedział ze pociag ma w Łeczycy postój techniczny (czyli moze sie tam zatrzymac ale nie musi) Po drodze w głowie mojej powstał szatański plan. Zostawiłem po tym jak pociag ruszył niedomknięte drzwi boczne. I mówie kumplom ze jak w Łeczycy będzie jechał wolno to wyskakuje. Niestety przez peron grzał jak dziki i nie było szans skakac. Wróciłem do przedziału a tu pociag zwalnie bo jest przejazd kolejowy no to szybko do drzwi i jump za burte.Spadłem na trawsko otrzepałem sie i po 30 minutach byłem w domu.Jeszcze mnie policja zaczepiła ze łaze po nocy Ale nic mi sie nie stało troche mnie szyja boli ale jestem cały i zdrowy

Wiec miałem ciakawa podróz
W poznaniu pełno zandarmów moi koledzy troche wystraszeni bo wypili troche ale bylismy w cywilkach wiec nas nikt nie zaczepił.

Teraz prosba do was.Bardzo chciałbym sie z wami spotkac więc piszcie mi dokładnie skad jestescie i podawajcie jakąs dużą metopoli koło was.Moze sie uda was zebrac w małe grupki i bede mógł do was pojechac jak bede miał urlop. Piszcie do mnie na koma.

Numer 504047659

Mam znizke na pociagi wiec trzeba korzystac.

Trzymajcie sie.

LongShot aka Radek


http://img391.imageshack.us/img391/9347/finalversionprzycfn7.png



The battle line is drawn I dare you to cross it
You better think twice before you mix it up with me
I won't back down I'll keep the fire burning
As hard as you try you're never gonna stop me now

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xiaolinxshowdownx.pun.pl www.galactikgoal.pun.pl www.polish-hh.pun.pl www.animes.pun.pl www.arw.pun.pl