Heaven Uni37

Forum sojuszu Heaven Uni37

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Drobne info od administracji
Wszelkie pomysły na temat forum proszę pisać na PW - będzie łatwiej ...

REJESTRACJA ! ! !
1 - zarejestruj się! Nick ten sam co na OGame!
2 - odbierz maila z "hasłem aktywacyjnym"
3 - zaloguj się i NAPISZ do Drakevern`a lub LongShot`a PW tu na forum (dodamy Cię do odpowiedniej grupy)

Z góry dziękuję za współpracę
Wasza
Administracja

#1 2007-06-27 22:25:46

TORN

Niebiański Akademista

41560
Call me!
Skąd: Legionowo
Zarejestrowany: 2007-06-16
Posty: 41
WWW

TORN

No to przeszła mnie kolej
Mam na imię Grzegorz, mój rok produkcji to 1976. Pochodzę z "sypialni Warszawy" - Legionowa. Co rano zapinam 25 km do stolicy do pracy i tam też spędzam większość mojego życia. Grę zacząłem od UNI18 na którym dotarłem do TOP150 i dostałem bana na 25 lat. Potem miałem roczną przerwę. W pierwszych minutach istnienia UNI43 miałem już na nim konto, ale je oddałem wybierając grę na tutejszym UNI z zamiarem nieosiągnięcia TOP1500 i osiągnięcia wszelkiej technologii celem posiadania możliwości wybudowania wszystkiego. TOP 1500 załapałem już dawno więc pierwsze założenie padło i zacząłem grać, drugie mam zamiar zrealizować - brakuje mi grawitonów i możliwości budowy terraformera (to akurat nie powinno być problemem).
To chyba tyle o mnie i mojej grze.


Nie ma rzeczy niemożliwych - są tylko trudnowykonalne.

Offline

 

#2 2007-06-29 21:33:14

SAS

King of Heaven

5578998
Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 24

Re: TORN

Witam Torn jak to czytam to widze , że pewnie masz małe zaległości w grze, polecam Turtial oraz lekturę  http://www.ogame.net.pl/

Pozdro SAS

PS. Powodzenia w grze - pamietaj, że madre Fs-sy to podstawa - i wszystkiego najlepszego w realu

Offline

 

#3 2007-07-22 02:07:52

LongShot

Guardian Angel

5906586
Call me!
Skąd: Łęczyca (k.Łodzi)
Zarejestrowany: 2006-09-03
Posty: 306

Re: TORN

Top 1500 to niskie lvl. Moze top 150 ??

Ja jak zaczynałem to moim priotytetem był awans o top 100 ktorego jeszcze nieosiągnąłem (powód to czeste awarie kompa oraz problemy zdrowotne które zmuszały mnie do brania czestych urlopów )Gdy osiągne ten cel bede grał dalej poki bede mógł by wzmocnic swoimi pkt sojusz:)


http://img391.imageshack.us/img391/9347/finalversionprzycfn7.png



The battle line is drawn I dare you to cross it
You better think twice before you mix it up with me
I won't back down I'll keep the fire burning
As hard as you try you're never gonna stop me now

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.managerzuzlowy.pun.pl www.fab.pun.pl www.pokemon-hodowla.pun.pl www.zsstrzelec.pun.pl www.wrestingpbf.pun.pl