Heaven Uni37

Forum sojuszu Heaven Uni37

Ogłoszenie

Drobne info od administracji
Wszelkie pomysły na temat forum proszę pisać na PW - będzie łatwiej ...

REJESTRACJA ! ! !
1 - zarejestruj się! Nick ten sam co na OGame!
2 - odbierz maila z "hasłem aktywacyjnym"
3 - zaloguj się i NAPISZ do Drakevern`a lub LongShot`a PW tu na forum (dodamy Cię do odpowiedniej grupy)

Z góry dziękuję za współpracę
Wasza
Administracja

#1 2007-05-02 19:25:14

blincz

Niebiański weteran

8282262
Call me!
Zarejestrowany: 2007-04-18
Posty: 22

ZMX POWAH = Kupie Deuter

Oto link do sytuacji przedstawionej na forum głównym ogame w dziale dyplomacje i dyskusje.....:

http://board.ogame.pl/thread.php?threadid=639006


A oto jego treść:


Post proszę potraktować jako ostrzeżenie na przyszłość przed jedną osobą z Uniwersum 37 ogame.pl. Chodzi mi dokładnie o ZMX POWAHA, czyli teraz z nickiem Kupie Deuter. Otóż w poniedziałek kolega do mnie dzwoni, że leci na niego Joe Black i żebym podstawił flote na jego moona to go razem rozwalimy. Jednakże przy użyciu lekkich myśliwców lot trwałby zbyt długo żeby dolecieć przed nim i dlatego zdecydowałem się lecieć tylko okrętami wojennymi i pancernikami i bez problemu bym przed nim zdąrzył….Aczkolwiek jestem w drużynie S&D [Gamma] z ZMX POWAHEM (Kupie deuter) wiec szybko do niego pisze żeby podstawil flote i wtedy będziemy mieć podwójnie liczony procent. No to porządku podaje kordy i tylko pytania ale za ile będzie, skąd leci, jaką mam pewność i na koniec ze nie może bo teleporter będzie działać w takim czasie ze już będzie za pozno itd. No to napisałem żeby mi pożyczył reckow bo moje będą leciec za dlugo a Joe Black jak posle swoje to mi sprzątnie czesc zlomu….no i odpowiedz już brzmiała tylko ze już leci bo nie ma czasu i bezy posprawdzal falanga planete z której leci i sprawdzil bunkier żeby go pozniej rozwalic……

Po czym gdy doleciałem na 5 sekund i rozbiłem flote agresora prawie bez swoich wlasnych strat okazalo się ze moje recki nie zebraly zlomu…..zostalo tylko zebrane 600k przez Sobula który dysponowal 2 reckami. Moje recki spóźniły się o 20 minut.
Teraz moje uzasadnienie kradzieży złomu przez Kupie Deuter :
O wszystkim wiedzieli tylko : ja, Sobul, Joe black - nieszczesliwie rozgromiony agresor i Kupie Deuter. Od chwili ataku czyli 13:15 tylko Kupie Deuter miał czas żeby zgarnąć zlom w jednym kawalku. Wtedy na orbicie leżało 20,6kk metalu i krysztalu i nikt w okolicy nie miał tyle reckow i tyle czasu żeby zdarzyc zebrac zlom w 1:45 (1 godzine i 45 minut) bo musiałby być w tym samym układzie słonecznym….a Kupie Deuter dowiedziawszy się o tym wyslal recyklery (godzine prawie przed atakiem) i zgarnął caly mój zlom!

W całej sytuacji chciałem żeby był podwojnie liczony procent do S&D i dlatego poszla informacja do Kupie Deuter, lecz on parszywie to wykorzystal i zamiast dołączyć kolejny procent do druzyny ukradl mój zlom! Gdyby nie informacja z mojej strony nie dokonalby tego w żaden sposób bo sam bym również dal rade zebrac zlom jednak potwierdzilo się ze nie należy ufac innym graczom z Ogame….Z jego strony jest to w  tym momencie zwykla kradzież i oszustwo!!!!!
Proszę uważać na kontakty z graczem ZMX Powah ( czyli teraz Kupie Deuter), gdyz jest to zwykly wyzyskiwacz i oszust…..wrecz nie ma się co dziwic ze jest na tej pozycji na jakiej jest skoro tak wykorzystuje ludzi……

Offline

 

#2 2007-05-02 21:54:01

LongShot

Guardian Angel

5906586
Call me!
Skąd: Łęczyca (k.Łodzi)
Zarejestrowany: 2006-09-03
Posty: 306

Re: ZMX POWAH = Kupie Deuter

No w sumie na strone nie ma co wklejac ale dobry pomysl zeby tutaj dac ten post , bedzie wiadomo kto jest przekret i komu nie warto ufac w sumie  jeszcze paru by sie znalazło "znajomych"


http://img391.imageshack.us/img391/9347/finalversionprzycfn7.png



The battle line is drawn I dare you to cross it
You better think twice before you mix it up with me
I won't back down I'll keep the fire burning
As hard as you try you're never gonna stop me now

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wojna-feudalna.pun.pl www.biotech09.pun.pl www.wwe-wrestling.pun.pl www.konoha-shinobi.pun.pl www.lotsa.pun.pl