Heaven Uni37

Forum sojuszu Heaven Uni37

Ogłoszenie

Drobne info od administracji
Wszelkie pomysły na temat forum proszę pisać na PW - będzie łatwiej ...

REJESTRACJA ! ! !
1 - zarejestruj się! Nick ten sam co na OGame!
2 - odbierz maila z "hasłem aktywacyjnym"
3 - zaloguj się i NAPISZ do Drakevern`a lub LongShot`a PW tu na forum (dodamy Cię do odpowiedniej grupy)

Z góry dziękuję za współpracę
Wasza
Administracja

#1 2007-02-27 14:13:30

PrzemcioWRC

King of Heaven

Zarejestrowany: 2007-02-04
Posty: 165

Pomoc do 1 gali

Witam. w 1 gali mam koło siebie kilku panów niestety z sojuszu NH.... z 4 kolegow i oni mnie zaczeli nagle skanowac....i zapewno oznacza to ze czatuja na moja flote.Co proponujecie????Moge przetransportowac flte do 4 gali.Tylko tam nie mam paliwa....i bardzo duzo sam zuzyje jak posle tam flote az z 1 glai;/...


Wrogowie są słabi technicznie. . . Na spokojnie. . .

http://r2.fodey.com/1bad8045c040948b9a476cef2cfc9a671.1.gif

Offline

 

#2 2007-02-27 15:17:08

Drakevern

God of Heaven

3733505
Skąd: Over the hills and far away...
Zarejestrowany: 2006-09-01
Posty: 348

Re: Pomoc do 1 gali

Hej!

Jeśli masz tam księżyc, to możesz próbować unikać ich ataków (nie napisałeś kto to taki więc nie potrafię napisać nic więcej w tej kwestii), ale przygotuj się do pilnowania non stop - jeśli się "zawezmą" (a tym bardziej jak ich jest kilku) to może być naprawdę trudno ... chociaż nie mówię, że to niemożliwe - wystarczy ich tylko "zniechęcić" - kilka razy się przelecą, spalą deu i powinni dać sobie spokój - aczkolwiek może też być zupełnie odwrotnie - może to ich jeszcze bardziej "zdeterminować" ...

Natomiast - jeśli masz księżyc w 4 gali (jakie kordy jeśli mogę wiedzieć?) to po prostu puszczasz flotkę w częściach na jakiś mniejszy % prędkości i ustawiasz sobie tak przylot jak Ci będzie pasować ... wtedy w 4 gali latasz, a surkę pompujesz z powrotem na matkę i rozwijasz się "normalnie" ...


Ogólnie - to kwestia tego na ile się "czujesz" - czy jesteś w stanie podjąć "wyzwanie" i bronić się "u siebie" ... czy też z góry zakładasz, że Ci się nie uda i oddajesz pole ...

Niestety ja osobiście (i wielu "naszych") nie mam żadnej możliwości aktualnie na lot do 1szej gali - ani kolonii, ani aż tyle deu, żeby puścić jakąś przyzwoitą flotę ...

Jakby coś - napisz coś więcej - kto taki ... czy mają kolonie u Ciebie w układzie ... bo ot tak sobie skanować to ja też to robię, co nie oznacza, że każdy skan to od razu planuję złomowanie kogoś

Pozdrawiam
Drakevern
Heaven


http://img521.imageshack.us/img521/5254/syg1kd8.jpg

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...
My mother, and my sisters, and my brothers.
'Lo, there do I see...
The line of my people...
Back to the beginning
'Lo, they do call to me
They bid me to take my place among them.
In the halls of Valhalla...
Where the brave...
May live...
...forever ! ! !

Offline

 

#3 2007-02-27 15:33:59

PrzemcioWRC

King of Heaven

Zarejestrowany: 2007-02-04
Posty: 165

Re: Pomoc do 1 gali

Maju        Napisz wiadomość   Buddy-zapytanie        NH       Zagroda        1:398:11        43
Volokai        Napisz wiadomość   Buddy-zapytanie        NH       Votii        1:211:9        60
MoED        Napisz wiadomość   Buddy-zapytanie        NH       Pi        1:340:7        106


no i inni z 1 gali.A oni chyba maja mocna ekipe w 1 gali=/.....No w ty mproblem ze w 4 gali nie mam ksiezyca....I zaraz bede robił próby moonowe dzisiaj. 4:271:4 jesli kto jest w 4 gali ma ia chosz 20k surki do podeslania o poprosze o pomoc to szybko zrobie ksiezyc i go rozwine.....do tego czasu bede latal caly czas...na szczescie mam 1,3kk paliwa na wszelki wypadek.I jesli ich jest tak duzo i w takiej mocnej obsadzie to myśle że czasem nie warto zgrywać kozaka...wole sie bezpiecznie ulotnic zeby czasem nie było katastrofy. A w moim ukladzie 297 nikogo z nich nie ma.sa kawalek odemnie.Ale sa.....i w 1 gali duzo flot chyba nei ma a moja jest pokazna i byloby co zbierac z 1500 ow i troche smieci ;/


Wrogowie są słabi technicznie. . . Na spokojnie. . .

http://r2.fodey.com/1bad8045c040948b9a476cef2cfc9a671.1.gif

Offline

 

#4 2007-04-21 01:01:16

Drakevern

God of Heaven

3733505
Skąd: Over the hills and far away...
Zarejestrowany: 2006-09-01
Posty: 348

Re: Pomoc do 1 gali

Witam!

Akcja "sprzątanie" forum trwa ...

Jako nieaktualny - ZAMYKAM

Pozdrawiam
Drakevern


http://img521.imageshack.us/img521/5254/syg1kd8.jpg

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...
My mother, and my sisters, and my brothers.
'Lo, there do I see...
The line of my people...
Back to the beginning
'Lo, they do call to me
They bid me to take my place among them.
In the halls of Valhalla...
Where the brave...
May live...
...forever ! ! !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mlodziaktywisci.pun.pl www.poko-gp.pun.pl www.victoriaslupsk.pun.pl www.lechia-gdansk.pun.pl www.4skme.pun.pl