Heaven Uni37

Forum sojuszu Heaven Uni37

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Drobne info od administracji
Wszelkie pomysły na temat forum proszę pisać na PW - będzie łatwiej ...

REJESTRACJA ! ! !
1 - zarejestruj się! Nick ten sam co na OGame!
2 - odbierz maila z "hasłem aktywacyjnym"
3 - zaloguj się i NAPISZ do Drakevern`a lub LongShot`a PW tu na forum (dodamy Cię do odpowiedniej grupy)

Z góry dziękuję za współpracę
Wasza
Administracja

#1 2007-04-03 02:04:53

Krisstofer

Gość na forum

Programy do Ogame (te nielegalne też ;) nova versja speedsim'a :D

Chciałbym poruszyć wątek programów do ogame,  dlatego zwracam się z zapytaniem do was jakich wy używacie, tu proszę dokładną nazwę (bo może komuś się spodoba i będzie chciał to znaleźć ) i opis jak to działa i do czego służy.....
Jeżeli ktoś używa jakiś niezgodnych z OWU to też wymieniać, co będziemy się kryć? W końcu jesteśmy sojuszem i każdy gra jak może, jego sumienie.

Ja osobiście używam 3 programów:
Speedsim: ten program chyba każdy zna i umie się nim posłużyć, służy głównie do obliczania ilości wysyłanej floty, czasu lotu i rabunku;)
IRakSim: oblicza czas lotu, ilość i straty obrońcy którego chcemy potraktować międzyplanetarnymi
A.S- Automatyczny Szukacz: odrazu piszę że ten programik nie jest zgodny z zasadami OWU. Można przez niego dostać bana, jednak administratorzy jeszcze nie wiedzą jak sobie z nim poradzić i jak go wykryć, a wreszcie jak udowodnić temu komuś że go używa....
Programik ten znalazłem w necie i został on napisany przez prywatną osobę która go sprzedaje. Koszt takiego cuda to 8zł + 2zł wpłata na konto. Służy on do automatycznego szpiegowania oraz wyszukiwania PZ. Przydaje się zwłaszcza osobom lubiącym oszczędzać czas:P Bardzo go sobie chwalę .....

A może teraz wy opowiecie o swoich programikach......

P.S wyszła nieco ulepszona wersja Speedsim'a

Ostatnio edytowany przez Radioactiv (2007-04-03 02:05:39)

 

#2 2007-04-03 12:06:51

BadMan

Klucznik Gates of Heaven

7121181
Zarejestrowany: 2006-09-03
Posty: 130

Re: Programy do Ogame (te nielegalne też ;) nova versja speedsim'a :D

Co do mnie to używam skryptów do FF (opisane są w poradach a dokładnie w 12 - Wtyczki do Firefox`a - różne "wspomagacze" do OGame a dodatkowo w dziale Ogłoszenia parafialne - sporo ciekawostek do OGame ... ) zamieszczonych jest tam sporo dodatkowych programów oraz arkuszy kalkulacyjnych... niektóre bardziej lub mniej przydatne zależy co komu potrzeba.

Dodatki do FF są BARDZO przydatne polecam każdemu kto korzysta z FF (a jak nie korzysta to radze się przerzucić - sam też nie korzystałem dopóki sie nie przekonałem jak to ułatwia życie)

Niemniej jednak polecam to jako lekturę dla wszystkich którzy chcą się czegoś dowiedzieć o OG... wiem że niektóre wiadomości mogą być przestarzałe ale jeżeli takowe zauważycie to napiszcie to tam...

PS
Też mam nowego SSa ;P

Pozdrawiam
BadMan


http://img295.imageshack.us/img295/299/sygna3fd2.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wwe-wrestling.pun.pl www.wojna-feudalna.pun.pl www.angelsclan.pun.pl www.lotsa.pun.pl www.konoha-shinobi.pun.pl