Heaven Uni37

Forum sojuszu Heaven Uni37

Ogłoszenie

Drobne info od administracji
Wszelkie pomysły na temat forum proszę pisać na PW - będzie łatwiej ...

REJESTRACJA ! ! !
1 - zarejestruj się! Nick ten sam co na OGame!
2 - odbierz maila z "hasłem aktywacyjnym"
3 - zaloguj się i NAPISZ do Drakevern`a lub LongShot`a PW tu na forum (dodamy Cię do odpowiedniej grupy)

Z góry dziękuję za współpracę
Wasza
Administracja

#1 2007-08-15 23:44:39

Nodi

King of Heaven

8973313
Zarejestrowany: 2007-03-02
Posty: 173

Ogame przez komurkę

Witam i proszę o pomoc Zacznę od tego że przed połączeniem z Onetem działało mi na komurce mając zainstalowaną mini operę z tego linku www.ogame.de/portal/?lang=pl  a w tej chwili loguje na niemieckie ogame . Z kolei teraz logując się z adresu www.ogame.pl mogę jedynie sprawdzić czy ktoś nie leci na mnie, odczytać wiadomości lecz nie można już wrócić do strony poprzedniej , i najgorsze jest to że nie mogę już wysyłać flot z komurki , a ja niestety mam internet radiowy który ostatnio dość często szwankuje
Czy ktoś może zna rozwiązanie tego problemu ? Na forum oficjalnym nie znalazłem odpowiedzi a może ktoś z Was wie jak ten problem rozwiązać aby działało ?


Edit

Więc moi mili u mnie działa www.ogame.pl tyle że nie jak poprzednio tylko po logowaniu należy przejść od razu w zakładkę floty następnie planeta z której chcemy wysłać flotę i następnie już normalnie jak na kompie ( jeżeli najpierw wybierzemy planetę to stracimy zakładkę floty i będzie kicha trzeba się na nowo logować czasami wylogowuje w pewnym momencie i trzeba powtórzyć logowanie , jest jeszcze możliwość podłączenia komórki do kompa (jeżeli mamy przewód odpowiedni i program) i zrobienie z niej modemu do łączenia z netem, na czas wysłania floty wystarczy 1 min. więc koszt nie powinien być duży.


ps.
jeżeli to wiecie to niepotrzebnie się produkowałem ale może komuś się to przyda

Ostatnio edytowany przez Nodi (2007-09-10 20:46:55)

Offline

 

#2 2007-09-10 21:00:07

PrzemcioWRC

King of Heaven

Zarejestrowany: 2007-02-04
Posty: 165

Re: Ogame przez komurkę

Spoko ... obadamy ;]


Wrogowie są słabi technicznie. . . Na spokojnie. . .

http://r2.fodey.com/1bad8045c040948b9a476cef2cfc9a671.1.gif

Offline

 

#3 2007-09-22 22:40:45

Nodi

King of Heaven

8973313
Zarejestrowany: 2007-03-02
Posty: 173

Re: Ogame przez komurkę

Zacznę od tego iż właśnie przetestowałem nową wersję ogame na komórce i się zdziwiłem bo chodzi rewelacja lepiej niż poprzednia wersja ogame.

Wniosek jest taki że mając wgraną na koma mini operę ( strona do ściągnięcia http://www.operamini.com/ )
można ze spokojem zrobić fsa w razie kłopotów z netem ( polecam wyłączenie w ustawieniach pobierania obrazków - mniejszy koszt i większa prędkość ładowania strony )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.darkan.pun.pl www.narutowarsmax.pun.pl www.specjalna2010.pun.pl www.magi-nation.pun.pl www.bakuganmoc.pun.pl