Heaven Uni37

Forum sojuszu Heaven Uni37

Ogłoszenie

Drobne info od administracji
Wszelkie pomysły na temat forum proszę pisać na PW - będzie łatwiej ...

REJESTRACJA ! ! !
1 - zarejestruj się! Nick ten sam co na OGame!
2 - odbierz maila z "hasłem aktywacyjnym"
3 - zaloguj się i NAPISZ do Drakevern`a lub LongShot`a PW tu na forum (dodamy Cię do odpowiedniej grupy)

Z góry dziękuję za współpracę
Wasza
Administracja

#1 2007-08-11 14:55:12

TORN

Niebiański Akademista

41560
Call me!
Skąd: Legionowo
Zarejestrowany: 2007-06-16
Posty: 41
WWW

Propozycja

1. aby wszyscy (po za wybitnie nowymi) mieli w uprawnieniach na OGamie do zobaczenia kto jest zalogowany - czasem by się pogadało.
2. aby na Naszym forum wyświetlały sie osoby aktualnie zalogowane - powód ten sam.

ps. czy ktoś wie czemu nie moge się na stałe zarejestrować na czacie??? może ktoś mółby za mnie się zarejestrować - login: TORN hasło: 123qweasd ???- bo w końcu ktoś mi zarezerwuje nicka i bedzie kicha :-( ja juz od paru dni próbuję i nie mam takiej możliwości :-(


Nie ma rzeczy niemożliwych - są tylko trudnowykonalne.

Offline

 

#2 2007-08-12 16:38:36

Mewa

Niebiański weteran

Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 115

Re: Propozycja

uprawnić — uprawniać
1. nadać komuś prawo do czegoś


Definicje tą przytoczyłem celowo aby uświadomić wszystkim co oznacza słowo "uprawnienia", jak widać powyżej uprawnić to nadać komuś jakieś określone prawa czyli w naszym przypadku(w przypadku  sojuszu) są to pewne przywileje, a jak wszystkim wiadomo przywilejów nie daje sie za darmo, na przywileje trzeba zasłużyć więc aby otrzymać "prawa" trzeba dać też coś od siebie.

Odnośnie możliwości i chęci porozmawiania z współsojusznikami  to oczywiście istnieje taka możliwość na naszym czacie, co więcej czat ten jest wspólnym  miejscem rozmów sojuszu głównego i akademii więc można także porozmawiać z członkami sojuszu głównego.
Torn jesli chcesz pogadać to po prostu wejdź na czata ,wyślij wiadomoś do sojuszu że jesteś na czacie i żeby osoby z akademii które chcą porozmawiać tam weszły(istnieje także możliwość porozmawiania na mini-czacie  znajdującym sie na forum ale jest to raczej bardzo ubogi czat będący tylko dodatkiem a nie miejscem dłuższych dyskusji)
Odnośnie wyświetlania osób aktualnie zalogowanych na forum to nie wiem czy taka możliwość istnieje ale popytam i zobaczymy co sie da zrobić.

A co do rejestracji to spróbuj jeszcze raz , może coś źle wpisujesz albo może jakiś błąd , literówka , albo już może ktoś ma taki nick, jeśli będziesz już pewny że wszystko dobrze zrobiłeś a nadal nie będzie działać to zgłoś sie do mnie na pw bądź na gg i wtedy coś na pewno zaradzimy:)

Pozdro
Mewa


http://img456.imageshack.us/img456/9669/movie4aq6.jpg

      "Nigdy nie przerywaj swojemu wrogowi, kiedy popełnia błędy"

Offline

 

#3 2007-08-12 19:05:28

LongShot

Guardian Angel

5906586
Call me!
Skąd: Łęczyca (k.Łodzi)
Zarejestrowany: 2006-09-03
Posty: 306

Re: Propozycja

No mozliwosc pokazywania osób bedacych na forum istnieje. została ona celowo usunieta.

Powód?

Ktos spoza sojuszu mógł wejsc na czata i zobaczyc ze siedzisz i wtedy wiedział czy jestes czy nie. Mozna sie było przez takie cos zdemaskowac w przypadku chowania sie na moonie i czatowaniu na kogos.
Teraz po modernizacji * nie wiem czy jest to konieczne. Musze sie skonsultowac i podejmiemy odp. decyzję w tej sprawie.

Co do statusów to jesli chcecie je widziec to róbcie tak dalej bo widze ze sie dopiero obudziliscie. Aktywnosc to najkrótsza droga by je uzyskac.

Co do czata to jesli sie zarejestrowałes z tym nickiem to z tym nikiem powiniens sie móc zalogowac.
Ale musisz sie zarejestrowac na polchacie. Jak to juz zrobiłes to nikt nie podbierze ci nicka.
Moze twój nick jest juz zajety wtedy dodaj jaks cyferke lub znak za nim i spróbuj znów.


http://img391.imageshack.us/img391/9347/finalversionprzycfn7.png



The battle line is drawn I dare you to cross it
You better think twice before you mix it up with me
I won't back down I'll keep the fire burning
As hard as you try you're never gonna stop me now

Offline

 

#4 2007-08-13 14:11:42

Drakevern

God of Heaven

3733505
Skąd: Over the hills and far away...
Zarejestrowany: 2006-09-01
Posty: 348

Re: Propozycja

Witam!

Jeśli chodzi o Twoje pierwsze pytanie - widoczność statusu online na OG - to już sprawa wewnętrzna w ak - nie mnie w tej chwili o tym decydować - Mewa wie jakie jest moje zdanie i to jego decyzja (aczkolwiek dyskusja jak najbardziej mile widziana )

A odnośnie naszego forum:
Sprawa polega na tym, że ustawienie podglądu online ludzi aktualnie będących na forum, to prosty przełącznik on/off - czyli nie da sie ustawić "uprawnień" kto ma to widzieć, a kto nie ...
Po prostu albo takowa widoczność jest albo jej nie ma ...

Biorąc pod uwagę powyższe wypowiedzi - generalnie pomysł był taki, żeby nikt nie wiedział kto w danej chwili jest u nas na forum - jak coś się dzieje - wystarczy wpisać w chatbox`ie pytanie czy ktoś jest - powinno wystarczyć
Natomiast aktualne rozwiązanie z (*) na OGame powoduje, że i tak na nic jest "ukrywanie się", bo za każdym kliknięciem od razu zapalają się nam na każdej planecie (*) - dlatego też został zmieniony również podgląd statusu online na naszym forum ...

Jak sprawa z (*) się rozwiąże - podobno ma powrócić do stanu poprzedniego - to wtedy ponownie przemyślimy wszelkie za i przeciw pokazywaniu statusu u nas na forum ..

A póki co - jest on widoczny ...

Podejrzewam, że to wyczerpuje temat - czekam na potwierdzenie czy zamknąć czy też jeszcze jest coś do dodania w tej kwestii ...

Do miłego
Wasz
Drakevern


http://img521.imageshack.us/img521/5254/syg1kd8.jpg

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...
My mother, and my sisters, and my brothers.
'Lo, there do I see...
The line of my people...
Back to the beginning
'Lo, they do call to me
They bid me to take my place among them.
In the halls of Valhalla...
Where the brave...
May live...
...forever ! ! !

Offline

 

#5 2007-08-14 00:53:38

TORN

Niebiański Akademista

41560
Call me!
Skąd: Legionowo
Zarejestrowany: 2007-06-16
Posty: 41
WWW

Re: Propozycja

Opis tematu wyczerujący.
Na polczacie jest coś nie tak, bo prosiłem o to kolegów i tez nie są w stanie kliknąc opcji "Zarejestruj nicka" - cos jest u nich do d... :-(


Nie ma rzeczy niemożliwych - są tylko trudnowykonalne.

Offline

 

#6 2007-08-14 13:57:20

Nodi

King of Heaven

8973313
Zarejestrowany: 2007-03-02
Posty: 173

Re: Propozycja

Torn ma rację nie można rejestrować nowych użytkowników na naszym czacie

Offline

 

#7 2007-08-15 14:02:30

LongShot

Guardian Angel

5906586
Call me!
Skąd: Łęczyca (k.Łodzi)
Zarejestrowany: 2006-09-03
Posty: 306

Re: Propozycja

Co do uprawnien to pamietajcie zeby nie spoczywac na laurach bo uprawnienie znóe bedziemy musieli niechetnie ale zabierac:/

Ale jak widzicie nie jest trudo uzyskac statusy.

Ryba i Torn uzyskali juz wieksze uprawnienia na forum


http://img391.imageshack.us/img391/9347/finalversionprzycfn7.png



The battle line is drawn I dare you to cross it
You better think twice before you mix it up with me
I won't back down I'll keep the fire burning
As hard as you try you're never gonna stop me now

Offline

 

#8 2007-08-15 20:22:55

TORN

Niebiański Akademista

41560
Call me!
Skąd: Legionowo
Zarejestrowany: 2007-06-16
Posty: 41
WWW

Re: Propozycja

WIELKIE DZIĘKI :-)


Nie ma rzeczy niemożliwych - są tylko trudnowykonalne.

Offline

 

#9 2007-08-17 02:13:02

Drakevern

God of Heaven

3733505
Skąd: Over the hills and far away...
Zarejestrowany: 2006-09-01
Posty: 348

Re: Propozycja

Witam!
Skoro wyjaśnienie jest wystarczające - pozwolę sobie temat zamknąć - jakby coś - pisać PW to się otworzy

Do miłego

Wasz
Drakevern


http://img521.imageshack.us/img521/5254/syg1kd8.jpg

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...
My mother, and my sisters, and my brothers.
'Lo, there do I see...
The line of my people...
Back to the beginning
'Lo, they do call to me
They bid me to take my place among them.
In the halls of Valhalla...
Where the brave...
May live...
...forever ! ! !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.charmed.pun.pl www.pisarze2012.pun.pl www.piekielko.pun.pl www.g087dca.pun.pl www.teamfortress2.pun.pl