Heaven Uni37

Forum sojuszu Heaven Uni37

Ogłoszenie

Drobne info od administracji
Wszelkie pomysły na temat forum proszę pisać na PW - będzie łatwiej ...

REJESTRACJA ! ! !
1 - zarejestruj się! Nick ten sam co na OGame!
2 - odbierz maila z "hasłem aktywacyjnym"
3 - zaloguj się i NAPISZ do Drakevern`a lub LongShot`a PW tu na forum (dodamy Cię do odpowiedniej grupy)

Z góry dziękuję za współpracę
Wasza
Administracja

#1 2007-07-15 13:12:55

Mewa

Niebiański weteran

Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 115

Nowe Rangi w Akademii

Witam wszystkich

Chciałbym poinformować że po długich naradach wreszcie ustaliliśmy i stworzyliśmy nowe rangi które obowiązywać będą w Akademii. Każdy dostanie odpowiednią, w zależności od  zaangażowania  lub liczby punktów rangę. Ustalać komu jaka ranga sie należy  będzie rada sojuszu.
Nowe rangi to:
3 rangi punktowe które będą nadawane tylko i wyłącznie osobom z uprawnieniami
2 rangi dla nowych i słabych nie udzielających się graczy
2 rangi specjalne, będą nadawane tylko i wyłącznie osobom z uprawnieniami


A teraz trochę konkretów

3 rangi punktowe:
Heavenly Warrior- najwyższa ranga punktowa będzie nadawana osobom znajdującym się w top 300
Defender of Heaven- ranga pośrednia nadawana osobom znajdującym się w przedziale od 301 do 500 miejsca
Heavenly Cadet- najniższa ranga , a nadawana będzie osobom znajdującym się poza top 500


2 rangi dla nowych i  słabych graczy
Lost Soul- znana już wszystkim ranga którą nadajemy osobie która dopiero wstąpiła do naszego sojuszu i osobom słabym i nie udzielającym się w sojuszu
Mortal- nowa najsłabsza ranga dla osób które znajdują się bliżej drzwi wyjściowych z sojuszu niż drzwi do sojuszu głównego. Konkretnie jest to swego rodzaju ostrzeżenie,nikt nigdy zbyt długo nie będzie miał tej rangi bo albo szybko zacznie coś robić i awansuje albo po prostu wyleci z sojuszu.


2 rangi specjalne
Scientist- ranga specjalna którą otrzymuje osoba odznaczająca się najlepszymi osiągnięciami w dziedzinie badań jednak nie wśród wszystkich osób , ale tylko spośród tych które maja uprawnienia a konkretnie jakąś rangę punktową.
Angel of Destruction- druga specjalna ranga nadawana osobie która wykręciła największy procent RW (liczą sie tylko RW robione samodzielnie-"solo") ,oczywiście nadawana tylko osobie z uprawnieniami



Rangi punktowe i specjalne nie różnią się uprawnieniami , rangi specjalne to swego rodzaju wyróżnienie.
Ranga Lost Soul pozostaje bez zmian jeśli chodzi o uprawnienia, natomiast ranga Mortal ma jeszcze mniejsze uprawnienia niż Lost Soul a mianowicie brak możliwości oglądania listy członków sojuszu.



Pozdrawiam i man nadzieje że zaakceptujecie nowe rangi oraz że nie często będę musiał zmieniać rangi na niższe , ale zawsze na wyższe.
Mewa


http://img456.imageshack.us/img456/9669/movie4aq6.jpg

      "Nigdy nie przerywaj swojemu wrogowi, kiedy popełnia błędy"

Offline

 

#2 2007-07-19 05:05:54

Wosiu

Angel of Council

3991931
Call me!
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2006-10-07
Posty: 55

Re: Nowe Rangi w Akademii

W końcu czas na zmiany Sam widzę, że mam nadaną rangę specjalną, całkiem fajna A tak na marginesie - widzę, że te 3 rangi punktowe nie są jeszcze wprowadzone, pewnie na dniach będą??

Offline

 

#3 2007-07-19 17:15:09

LongShot

Guardian Angel

5906586
Call me!
Skąd: Łęczyca (k.Łodzi)
Zarejestrowany: 2006-09-03
Posty: 306

Re: Nowe Rangi w Akademii

No nie są wprowadzone ale tylko dlatego ze rangi za pkt przydzielane sa graczą z pełnymi uprawnieniami , a w ak poza graczami którzy maja rangi specjalne nikt nie ma pełnych uprawnien i tak wyszło akurat:)


http://img391.imageshack.us/img391/9347/finalversionprzycfn7.png



The battle line is drawn I dare you to cross it
You better think twice before you mix it up with me
I won't back down I'll keep the fire burning
As hard as you try you're never gonna stop me now

Offline

 

#4 2007-07-20 07:15:20

Wosiu

Angel of Council

3991931
Call me!
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2006-10-07
Posty: 55

Re: Nowe Rangi w Akademii

To trzeba tym którzy są już w miarę długo nadać uprawnienia jednak, a że ja mam, cóż emeryt jestem w akademii ;D

Offline

 

#5 2007-07-20 11:28:05

LongShot

Guardian Angel

5906586
Call me!
Skąd: Łęczyca (k.Łodzi)
Zarejestrowany: 2006-09-03
Posty: 306

Re: Nowe Rangi w Akademii

No z miłą chęcią byśmy je nadali wosiu tylko nie spacjalnie mamy za co. Osoby które są nowe ani nie wklejaja zadnych ataków do niebiańskich starć ( a 10 % to przeciez nie duży limit), ani nie slychać ich wogóle na forum.

Jak wejdziesz w liste graczy to zobaczysz ze z nowych w ak najwiecej postów ma Torn - 7 postów( przecietnie pisze 1 posta w tyg ) co akurat dla mnie jest aboliutnym minimum.
Nie rzadam przeciez cudów ale 1 post w miesiacu , zero ataków oraz brak zaangazowania to mało zeby nadac komus statusy tylko za to ze sobie u nas "siedzi". Sadze ze sie zgodzisz.


http://img391.imageshack.us/img391/9347/finalversionprzycfn7.png



The battle line is drawn I dare you to cross it
You better think twice before you mix it up with me
I won't back down I'll keep the fire burning
As hard as you try you're never gonna stop me now

Offline

 

#6 2007-07-21 20:16:49

Wosiu

Angel of Council

3991931
Call me!
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2006-10-07
Posty: 55

Re: Nowe Rangi w Akademii

Częściowo masz rację, fakt jakaś forma aktywności musi być, czyli pisanie postów na forum chociażby, bo spanowanie korzystające z wiadomości do sojuszu temu nie służy, a co do RW z tym moim zdaniem jest inaczej, nie każdy jest chociażby flociarzem, a ja sam już tez dawno nie wkleiłem RW bo nikt nic nie ma w całej mojej okolicy co by było warte ładnego %

Offline

 

#7 2007-07-22 01:44:47

LongShot

Guardian Angel

5906586
Call me!
Skąd: Łęczyca (k.Łodzi)
Zarejestrowany: 2006-09-03
Posty: 306

Re: Nowe Rangi w Akademii

No zgadzam sie ale skoro ktos nie atakuje to moze cos pisac na forum ,opcji aktywnosci jest wiele.Sam przyznasz ze do zrobienia 10 % to jakas konkretna flota nie jest potrzebna. Własciwie mozna powiedziec ze to wieksze farmienie


http://img391.imageshack.us/img391/9347/finalversionprzycfn7.png



The battle line is drawn I dare you to cross it
You better think twice before you mix it up with me
I won't back down I'll keep the fire burning
As hard as you try you're never gonna stop me now

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.priwm2.pun.pl www.adresapokalisy.pun.pl www.demoris.pun.pl www.recenzjegier.pun.pl www.hardkoryehe.pun.pl