Heaven Uni37

Forum sojuszu Heaven Uni37

Ogłoszenie

Drobne info od administracji
Wszelkie pomysły na temat forum proszę pisać na PW - będzie łatwiej ...

REJESTRACJA ! ! !
1 - zarejestruj się! Nick ten sam co na OGame!
2 - odbierz maila z "hasłem aktywacyjnym"
3 - zaloguj się i NAPISZ do Drakevern`a lub LongShot`a PW tu na forum (dodamy Cię do odpowiedniej grupy)

Z góry dziękuję za współpracę
Wasza
Administracja

#1 2007-05-22 23:43:26

Azureus

Niebiański weteran

7205038
Zarejestrowany: 2006-09-23
Posty: 28

Azureus

Witam
Konto które oddałem konkretnej osobie czyli Pelo prawdopodobnie wzioł je dla kogoś innego , kogoś kto moim zdaniem nie zna się na tej grze chociaż ja nie mogę powiedzieć że się znam ( są lepsi odemnie ), chociaż znam podstawowe zasady : pilnować surówki na koloniach i floty .
Udało mi się odzyskać hasło i przejąć na nowo konto , ale odrazu mówię nie będe grał .
Przejołem je tylko po to żeby przekzać je kompetentnej osobie lub skasować.
Jutro się wszystko rozstrzygnie.
Nie będe grał gdyż w tej chwili mam 8-dniowego synka któremu ten czas będe poświęcał.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i żegnam.
                                                                                   Azureus

Offline

 

#2 2007-05-22 23:56:24

Mewa

Niebiański weteran

Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 115

Re: Azureus

No szkoda że nie będziesz już z nami grał , ale rodzinka jest najważniejsza:)   
Gratuluje Synka


http://img456.imageshack.us/img456/9669/movie4aq6.jpg

      "Nigdy nie przerywaj swojemu wrogowi, kiedy popełnia błędy"

Offline

 

#3 2007-05-23 00:06:30

LongShot

Guardian Angel

5906586
Call me!
Skąd: Łęczyca (k.Łodzi)
Zarejestrowany: 2006-09-03
Posty: 306

Re: Azureus

No ja to wiedziałem ze chce odejsc ,słyszałem ze tez konto oddałes napisałem kolesiowi chyba ze musze konto usunąc i ze jesli chce z nami grac to musi przejsc do akademii. Napisał mi cos o koncie ze tu cos musi podkrecic tam cos poprawic ale ogóleni jest ok i poziej napisał info do wszytkich ze przechodzi do ak.

Dzisiaj poniewaz miałem w poblizu kolonie Azureusa natknałem sie na delikwenta i zauwazyłem ze jest w sojuszu aAC

napisałem do niego ze chyba mu sie sojusze pomyliły.

Odp była taka:

05-22 23:02:00 Atroks [2:223:4] Re:Brak tematu jestem nowym graczem tego konta... wiec o co chodzi ? bo nie rozumiem co jkest? wszyscy z AC na mnie najezdzaja z tej strony ORIPRAYER z Chosen  gralem z rok temu

Napisalem o tym ze gracz który przejał to konto pisał ze przejdzie do naszej ak i pytam zeby sie dowiedzic co sie dzieje.

Odpisał tak

05-22 23:06:34 Atroks [2:223:4] Re:Re:Re:Brak tematu aha rozumiem... bo byla taka akcja ze Wyborny na mnie latal  ale juz wracam do HEaven

Odpisałem ze tak łatwo to sie do nas nie mozna dostac i nie chce zeby do nas dochodził jesli nie chce z nami grac.

Odpisał ze złozył podanie do ak,( podanie na razie oczekuje ale koles napisał ze jest z glownego w podaniu a faktycznie to nie grał w głownym sojuszu)

Napisałem do Azureusa zeby odzyskał hasło.

Koles pisał do mnie jeszcze na gg ze zna Pelo , Wosia i anto (któreho akurat ja nie lubie:)

Pozrzedził troche na konto ze ma słabe roboty i ze niby kiedys był w top 100.


http://img391.imageshack.us/img391/9347/finalversionprzycfn7.png



The battle line is drawn I dare you to cross it
You better think twice before you mix it up with me
I won't back down I'll keep the fire burning
As hard as you try you're never gonna stop me now

Offline

 

#4 2007-05-23 11:27:41

Nodi

King of Heaven

8973313
Zarejestrowany: 2007-03-02
Posty: 173

Re: Azureus

Gratulacje synka i masz 100% racji rodzinka najważniejsza i oby dobrze i zdrowo się chował.


ps.
A co do nowego właściciela konta:
Nie ładnie z jego strony że zmienił sojusz na inny gdy miał przejść do naszej akademii i całe szczęście że Azureus odzyskał hasło.

Offline

 

#5 2007-05-23 15:09:22

PrzemcioWRC

King of Heaven

Zarejestrowany: 2007-02-04
Posty: 165

Re: Azureus

Gratki syneczka :]....I powodzenia w Realu i zaglądaj do nas czasem .....


Wrogowie są słabi technicznie. . . Na spokojnie. . .

http://r2.fodey.com/1bad8045c040948b9a476cef2cfc9a671.1.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pisarze2012.pun.pl www.charmed.pun.pl www.teamfortress2.pun.pl www.bso2d.pun.pl www.g087dca.pun.pl