Heaven Uni37

Forum sojuszu Heaven Uni37

Ogłoszenie

Drobne info od administracji
Wszelkie pomysły na temat forum proszę pisać na PW - będzie łatwiej ...

REJESTRACJA ! ! !
1 - zarejestruj się! Nick ten sam co na OGame!
2 - odbierz maila z "hasłem aktywacyjnym"
3 - zaloguj się i NAPISZ do Drakevern`a lub LongShot`a PW tu na forum (dodamy Cię do odpowiedniej grupy)

Z góry dziękuję za współpracę
Wasza
Administracja

#1 2007-04-29 19:09:36

SAS

King of Heaven

5578998
Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 24

SAS

Witam wszystkich, miłe Panie i Panów mam na imię Adam urodziny i imieniny obchodze w jednym dniu tj. 24.12. jeśli chodzi o wiek to moj rok urodzenia to 1957. Tak tak 50 letek na karku, choć wyznaje zasadę, że zycie zaczyna się po 40-stce, tak że mam tylko 10 latek. Mieszkam w  przepięknym Królewskim Wolnym Mieście Sanoku, kto nie obeznany w geodrafii to brama w Bieszczady. Zapraszam do podziwiania przepieknych o każdej porze roku widoków oraz do najwiekszego w Europie Skansenu i potarcia na szczęście  nosa dobrego wojaka Szwejka.
Co do moje sytuacji zawodowej to pracowałem w Policji Kryminalnej od dłuższego czasu odbieram zaległe dni i nocki spędzone na wykrywaniu przestępców, czyli jak się domyślacie jestem już emerytem. Dziękuję bardzo serdecznie za pomoc w podjęciu tej decyzji mojej kochanej "młodej" czyli żoneczce Stasi, jak postawiła na ostrzu noża sprawę wniesienia wersaliki do mojego gabinetu, abym nie musiał się żegnac z Komendą na noc.
Ponieważ świat nie znosi próżni to obecnie oprócz gry w Ogame, zajmuję się  resocjalizacją tych którym kiedyś pomogłem trafić za kratki czyli jestem kuratorem, z prac społecznych to praca radnego z Zarządzie Rady Dzielnicy. Ponieważ od czasu jak Fenicjanie wynaleźli pieniądz, nigdy go za wiele dlatego też prowadzą działalnośc gospodarczą  skierowana na wykłady i praktyczna pomoc w szeroko pojetej profilaktyce zdrowia, cieszę się, że poznaje bardzo wiele ciekawych spraw związanych z naszym zdrowiem i mnóstwo rozwiązań. 
Mamy 23-letniego syna Łukasza, też gra w Ogame na 25 i 48 uni nick Dexter Gen, skończył leśnictwo, obecnie studiuje i praktykuje zawód masażysty rehabilitanta. Mamy  przemiła synową specjalistke od wisażu i jescze milszego 4-miesięcznego wnuczka Kacperka.
Jak na razie skończyła mi się inwencja twórcza jak coś to jeszcze cos dopisze.
Pozdrawiam Adaśko - tak się do mnie zwrcają przyjaciele i koledzy do których Was zaliczam

Offline

 

#2 2007-04-29 21:09:31

LongShot

Guardian Angel

5906586
Call me!
Skąd: Łęczyca (k.Łodzi)
Zarejestrowany: 2006-09-03
Posty: 306

Re: SAS

O kurde tez Cie natchło zeby akurat teraz sie opisywac bo tak dlugim czasie hehe:)
Ale lepiej poźno niz wcale. Też mam imieniny i urodziny jednego dnia i mam tyle lat co twój syn.
Urozmaicenie wiekowe na ogame pokazuje najlepiej że jest to gra dla każdego:) (no prawie dla każdego)


http://img391.imageshack.us/img391/9347/finalversionprzycfn7.png



The battle line is drawn I dare you to cross it
You better think twice before you mix it up with me
I won't back down I'll keep the fire burning
As hard as you try you're never gonna stop me now

Offline

 

#3 2007-04-29 21:26:16

Mewa

Niebiański weteran

Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 115

Re: SAS

Hehe, rzeczywiście długo szukałes natchnienia żeby sie wpisać , no ale jak to powiedział już Long "lepiej późno niż wcale"  Aaa ja mam 19 lat(jeszcze nie skończone) ii maturke na karku  a urodzinki i imieniny mam w innym dniu 

Pozdro ziomki


http://img456.imageshack.us/img456/9669/movie4aq6.jpg

      "Nigdy nie przerywaj swojemu wrogowi, kiedy popełnia błędy"

Offline

 

#4 2007-04-30 00:32:41

regis11

Niebiański weteran

2752146
Zarejestrowany: 2006-09-28
Posty: 80

Re: SAS

Ha,nastepny policjant w naszym gronie.To juz jest dwoch i pol hehe.Ty,Ojciec a te pol to ja,poniewaz o mysi was a bym zostal kolega po fachu Zreszta jeszcze nic straconego,caly czas mnie namawiaja na zlozenie papierow. W Sanoku co prawda nie bylem,ale Bieszczady kiedys nawiedzilem na dni pare-Lesko,Polanczyk i okolice.Pieknie tam jest i wspomnienia tez mam stamtad baaardzo mile Co do wnuka to pamietam,jak pisales info do sojuszu,ze zostales dziadkiem.Niech zacznie skladac literki i cyferki to znajdziemy mu jakies konto w Heaven


Oto nadchodzi wiek miecza i topora,wiek wilczej zamieci.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ntsd.pun.pl www.wanderofshinobi.pun.pl www.faniasg.pun.pl www.zak-opole-1b.pun.pl www.polski-zwiazek-wampirow.pun.pl