Heaven Uni37

Forum sojuszu Heaven Uni37

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Drobne info od administracji
Wszelkie pomysły na temat forum proszę pisać na PW - będzie łatwiej ...

REJESTRACJA ! ! !
1 - zarejestruj się! Nick ten sam co na OGame!
2 - odbierz maila z "hasłem aktywacyjnym"
3 - zaloguj się i NAPISZ do Drakevern`a lub LongShot`a PW tu na forum (dodamy Cię do odpowiedniej grupy)

Z góry dziękuję za współpracę
Wasza
Administracja

#1 2007-04-27 13:14:50

blincz

Niebiański weteran

8282262
Call me!
Zarejestrowany: 2007-04-18
Posty: 22

aBarWar

Witam

W związku z tym, że ostatnio jakoś nie daję spokoju aBarWar'om to istnieje prawdopodobieństwo, że albo oni będą chcieli zrobić małą zrzutę na mnie /co akurat by mi bardzo odpowiadało/ albo będą chcieli wystąpić już formalnie z wojną przeciwko Heaven....wiem ze mieszają się do tego również BarWary co jednak już nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem ale uprzedzam, że może przeze mnie taka okoliczność zaistnieć......Po wczorajszym złomie podobno temperatura u nich się z lekka podniosła i sam już otrzymałem wnocy pierwsze skany od nich /po jakichs 4 miesiącach/ buehehe a w mojej okolicy jest ich okolo 6....Wolałbym w to nie mieszać całego sojuszu i załatwić to między mną a nimi ale zapobiegawczo o tym zaznaczam, żeby później nie wprowadzać na szybko wszystkich w temat

Offline

 

#2 2007-04-27 13:21:09

LongShot

Guardian Angel

5906586
Call me!
Skąd: Łęczyca (k.Łodzi)
Zarejestrowany: 2006-09-03
Posty: 306

Re: aBarWar

Ja tam sie nimi specjalnie nie przejmuje.
Ostatnio ten wilson z głownego mnie skanuje ,ale jak szukają guza to wiedzą gdzie nas szukać.

Mówiąc krótko rób swoje. A jak nie chcą zebys ich atakował to nich ładnie poproszą;)


http://img391.imageshack.us/img391/9347/finalversionprzycfn7.png



The battle line is drawn I dare you to cross it
You better think twice before you mix it up with me
I won't back down I'll keep the fire burning
As hard as you try you're never gonna stop me now

Offline

 

#3 2007-04-27 14:28:18

PrzemcioWRC

King of Heaven

Zarejestrowany: 2007-02-04
Posty: 165

Re: aBarWar

Ja koło siębie też mam paru z aBarWaru a przy okzaji kilka naszych ...Więc żesli ktoś będzie chciał zezłomować naszego w pojedynke to tylko jakiś top 100 i wyżej....chociaż specjalnie sie ty nie przemuje:) Tak jak Long napisał " Jak szukają guza to wiedzą gdzie nas szukać


Wrogowie są słabi technicznie. . . Na spokojnie. . .

http://r2.fodey.com/1bad8045c040948b9a476cef2cfc9a671.1.gif

Offline

 

#4 2007-04-27 14:30:34

Drakevern

God of Heaven

3733505
Skąd: Over the hills and far away...
Zarejestrowany: 2006-09-01
Posty: 348

Re: aBarWar

Witam!

Wojenka powiadasz?

Nie przejmuj się wcale takim czymś - jeśli jakiś sojusz (jakikolwiek - miejsce czy pkt nie mają ŻADNEGO znaczenia) będzie chciał nam wypowiedzieć wojnę dlatego, że ktoś "nasz" zezłomował kilku od nich - proszę bardzo ... tak samo było w przypadku wojny z W_H - którą wypowiedzieli właśnie przez taki fakt (polecieliśmy na jednego z nich) i jakoś nie bardzo im to wyszło ... koniec końców - nierozstrzygnięta była ...

Natomiast - jeśli będą chcieli Ciebie "osobiście" wykończyć - możesz liczyć na nasze wsparcie - jakoś nie uważam, że istnieje potrzeba wypowiadania wojny, żeby kogokolwiek zjechać

W każdym razie - informuj co i jak się z nimi dzieje - może być nawet w tym temacie ... tudzież PW do sojuszu jeśli coś konkretnego będzie - bo tak najszybciej dotrzeć do "ogółu" dostępnych ...

Do miłego ...
Drakevern

PeeS.
Powodzenia w kolejnych akcjach


http://img521.imageshack.us/img521/5254/syg1kd8.jpg

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...
My mother, and my sisters, and my brothers.
'Lo, there do I see...
The line of my people...
Back to the beginning
'Lo, they do call to me
They bid me to take my place among them.
In the halls of Valhalla...
Where the brave...
May live...
...forever ! ! !

Offline

 

#5 2007-04-27 16:26:48

blincz

Niebiański weteran

8282262
Call me!
Zarejestrowany: 2007-04-18
Posty: 22

Re: aBarWar

No i o to mi właśnie chodziło....ale z góry wolałem poinformować o takiej ewentualności, bo sie chłopaki na mnie zbierają....buehehe i dobrze będzie bo obok siebie mam doborowe towarzystwo i chetnych do pomocy starych znajomych:)

A jeśli mój plan się w pełni ziści to wogóle im niedługo krwi napsuje bo szykuje się na kolejnego aBarWara tylko musze na szybko poznać jego zwyczaje i jak robi FSy.....to będzie ładne już RW do ST.....specjalnie dla tego kolegi dorabiam 400 reckow zeby od nikogo nie pozyczac tylko zebrać wszystko pięknie ładnie samemu a jeśli się któryś na mnie szykuje to życze powodzenia...bo musiałbym mieć naprawdę niezłą wpade żeby mnie zezłomowali.....ZMX Powah nie mógł, Harumi /później Czereza/ tez nie wiec niech i oni się starają... ja tymczasem robię swoje

Offline

 

#6 2007-04-28 00:12:49

gozerian

King of Heaven

Zarejestrowany: 2007-01-26
Posty: 156

Re: aBarWar

nie przejmuj sie abarwar  ja tesz mam paru   z barwar i to top  100  ale dają  mi spokuj .a co do wojny    to niech wypowiadają  choc  wontpie zeby to zrobili   i powodzenia w polowaniu     na   nastepnego abarwar

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.teamfortress2.pun.pl www.g087dca.pun.pl www.piekielko.pun.pl www.charmed.pun.pl www.bso2d.pun.pl