Heaven Uni37

Forum sojuszu Heaven Uni37

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Drobne info od administracji
Wszelkie pomysły na temat forum proszę pisać na PW - będzie łatwiej ...

REJESTRACJA ! ! !
1 - zarejestruj się! Nick ten sam co na OGame!
2 - odbierz maila z "hasłem aktywacyjnym"
3 - zaloguj się i NAPISZ do Drakevern`a lub LongShot`a PW tu na forum (dodamy Cię do odpowiedniej grupy)

Z góry dziękuję za współpracę
Wasza
Administracja

#1 2007-03-05 19:34:20

Drakevern

God of Heaven

3733505
Skąd: Over the hills and far away...
Zarejestrowany: 2006-09-01
Posty: 348

Ogame ... ja ... dokąd to wszystko .....

Witajcie!

Zgodnie z obietnicą zakładam nowy temat, żeby powyjaśniać kilka rzeczy ...

Tak naprawdę to nie wiem od czego zacząć ...........

Może prosto z mostu?

Moja "kariera" na OGame nieuchronnie zmierza do końca (ufff - a już myślałem, że tego nie napiszę ) ! ! !

Od dawien dawna byłem tu z Wami ... najstarsi górale nie pamiętają (ja tym bardziej) początków tego uni ... wiem tylko, że zarejestrowałem się od razu po otwarciu ... później miałem trochę przymusowej przerwy (wyjechałem do PL na ok. 2 tygodnie) i po powrocie przejąłem konto znajomego na którym gram do tej pory ...
Btw - właśnie sprawdziłem czas otwarcia uni37 - 20.02.2006 - PONAD ROK gram już na tym uni ...

Szmat czasu ... tak wiele się zmieniło ...
Po co to piszę? Bo chcę być "fair" wobec Was - żebyście wiedzieli, że to dzięki Wam patrzenie na te wszystkie cyferki itp itd miało jakiś sens ... że to dzięki Wam ten sojusz jest taki, a nie inny ... że to dla Was grałem od jakiegoś czasu (bo punkty, floty, ataki itd już nie miały takiego znaczenia jak wcześniej) ...

Zastanawiam się czy pisać jakieś "specjalne" podziękowania dla każdego z osobna ... podejrzewam, że wtedy ten post miałby DUUUUŻĄ objętość ... hmmm ... najpierw sobie zapalę i przemyślę sprawę ...
.
.
.
.
.
.
.

No to jestem

Jednak nie będę pisał o każdym z osobna - jeszcze nie pora na to ... mam nadzieję, że każdy z Was wie co i jak ...

Jestem z Wami ... póki co gram i grał będę (jeszcze chcę coś zrobić, aby odejść z "czystym sumieniem"), ale teraz już nie będzie "pogoni" - po prostu skrupulatnie zaplanuję co ma się wydarzyć i wprowadzę ów plan  życie ...

Mam nadzieję, że się na mnie nie "obrazicie" czy coś ...
Widzę, że OG idzie coraz bardziej w kierunku "wyzysku" ludzi ... tylko czekać, aż będzie można kupować statki/ surowce za kasę ... a to (mi osobiście) BARDZO nie odpowiada ... ehhh - może jestem jakiś "sentymentalny", ale dawniej było zupełnie inaczej ... liczyły się umiejętności i to, ile ktoś czasu poświęci dla gry ... teraz jest (jak wszędzie, ale właśnie dlatego ja się nie będę na to godził) kasa ... pomysł z oficerami jest początkiem ... chociaż i tak dają SPORĄ przewagę dla tych, którzy płacą (i tu już nie chodzi o to czy kogoś stać czy nie ... chodzi o FAKT, że jak zapłacisz to masz "lepiej"), a podejrzewam, że kwestią czasu będzie aż GameForge wpadnie na kolejne "genialne" pomysły jak tu wyciągnąć z ludzi kasę ...

Przepraszam, ale nie mam zamiaru grać w taki sposób - co z tego, że stać mnie na wszystkich "oficerów" (z komandorem na dokładkę) - jak dla mnie to jest po prostu nie fair wobec innych i nie będę tego robił ... dlatego też wolę skończyć z grą niż płacić za wirtualne punkciki i stateczki

Może kilka słów o tym, co i jak z moim kontem ... tak naprawdę to jeszcze nie zdecydowałem
Wiem, że nie oddam go w takim stanie, w jakim jest teraz - to jest pewne - mam nadzieję, że niebawem zrozumiecie o co mi chodzi ...
Jak uda się zrealizować to, co mam w planach - możliwe, że wtedy zastanowię się nad przekazaniem hasła komuś "naszemu" ... jeśli jednak się nie uda - ciągnie mnie, żeby zrobić "pożegnalną" bitewkę - ustawić kilku ludzi i zezłomować moje statki - podejrzewam, że trochę by ze mnie było zysku
Ale to jeszcze nie wiadomo - teraz mam "cel" (jeśli mogę to tak określić) i postaram się go jak najszybciej osiągnąć ...

Cóż by tu jeszcze napisać - głupio mi trochę, że piszę to tak "nieskładnie", ale po prostu siedzę w pracy i ciągle mi ktoś przerywa ...

W każdym razie - żeby nie "przeciągać" - podsumujmy ... póki co GRAM jeszcze ... jak długo? Nie potrafię tego określić - w każdym razie - na pewno się dowiecie o moim odejściu jako pierwsi ... wątpię, że napiszę jakiś temat na forum OG - nie widzę już sensu w czymś takim ...

Dla pewności - jeśli ktoś z Was będzie chciał mnie "przekonać", żebym został ... proszę - nie róbcie tego
To moja decyzja - sporo nad nią myślałem ... przyznaję, że trudno mi będzie tak to wszystko "odstawić" po takim okresie "nałogu" (bo inaczej tego nazwać się nie da ...), ale będę się starał ... a jeszcze trudniej byłoby
gdybyście starali się mnie przekonać, że jest inaczej ... dlatego proszę - mi też jest "dziwnie" pisać tego posta ... podejrzewam, że Wam będzie "dziwnie" go czytać, ale ... hmmm ... nawet nie wiem co napisać ........

Nie marnujcie swojego dobrego humoru ... świat się nie kończy ... ja nie umieram ... będę zawsze z Wami ... może już nie jako "Drakevern" w podglądzie sojuszników czy widoku gali, ale jednak będę ...
Wiem, że kontakt między nami się nie urwie - tego jestem pewien (a przynajmniej nie chciałbym, żeby tak było ...), ale to też zależy od Was wszystkich, a nie tylko ode mnie ...

Jakiekolwiek pytania na temat mojego odejścia i spraw z tym związanych bardzo bym prosił wpisywać w tym temacie - w miarę możliwości będę odpisywał ...
Jeśli macie jakieś zastrzeżenia do mojej osoby - piszcie śmiało ... jakiekolwiek komentarze ... Wasze przemyślenia itp - jak zawsze są mile widziane ...


Pozdrawiam
Wasz
Drakevern

PeeS.
Aha- byłbym zapomniał - będę miał jeszcze prośbę do kilku osób ... co dokładniej? Dowiecie się jak tylko ja będę wiedział ... miejmy nadzieję, że się zgodzicie (jeśli nie - pamiętajcie - moje sondy bojowe jeszcze latają )

PeeS2.
No dobra - tym razem już naprawdę kończę


http://img521.imageshack.us/img521/5254/syg1kd8.jpg

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...
My mother, and my sisters, and my brothers.
'Lo, there do I see...
The line of my people...
Back to the beginning
'Lo, they do call to me
They bid me to take my place among them.
In the halls of Valhalla...
Where the brave...
May live...
...forever ! ! !

Offline

 

#2 2007-03-05 20:00:03

PrzemcioWRC

King of Heaven

Zarejestrowany: 2007-02-04
Posty: 165

Re: Ogame ... ja ... dokąd to wszystko .....

Hmm...Nie wiem co mam teraz w tym momencie napisać bo jak wyżej stwirdziłeś "dziwnie" czyta mi się tego posta=( Mimo, że możę od niedawna jestem z wami ale zdążyłem się do was "przywiązać" poprzez kontak z wami. Moze nie z wszystkimi sie dorze znam ale jak sobie przypomne o RW w których brałeś udział i sam je tworzyłeś i że teraz ma ich juz nie być.... aż się łezka w oku kręci....A kiedy już zabraknie naszego "starego" przywódcy w stadzie.... To napewno atmosfera się zmieni....Wiem że niestety jak to kiedyś śpiewał Niemen czy któryś tam () że"....Dziwny jest ten świat" i wszystko przemija i kazdy z nas kiedys odejdzie...ale te chwile są w tym wszystkim najgorsze=(...Ja też myślałem nad skończeniem z ogame po stracie 50% pktow i calej floty...ale się podniosłem i się ciesze bo poznałem dzięki temu was i Między innymi Ciebie DrakEvernie;)...Pare razy albo i więcej miałem okazje prowadzić z tobą konwersacje i teraz smutno na myśl że na ogame już nie pogadamy i nie zezlomujemy kogos razem:::((....Mam nadzieje ze ten moment tak szybko nie przyjdzie...chocaiz czas szybko umyka....A jeśli już nadejdzie....To powiesz że twój ostatni cel na www.OGAME.PL Unia: 37 Login:DraKEVERN hasło: ********* (nie znam hasła=D) zostanie pomyśleni wypełniony w 100%...I mam nadzieje że masz zamiar zrobić to co każdy z anszego sojuszu też chciałby dokonać=) ale nie powiem o czym myśle...zdradze to jak sam ujawnisz swój cel...A jeśli nie uda ci się go zrealizować to masz moje słowo że nasz sojusz dopełni twojego dzieła obojętnie jakie trudne ono by było i jakie straty byśmu musili ponieść....


Może narazie na tyle bo i tak się rozpisałem=) Ale tknął mnie ten post=(....Mam nadzieje ze sie nie obrazicie że tyle do czytania a każdy to przeczyta=D....
Pozdrawiam
PrzemcioWRC

Ostatnio edytowany przez PrzemcioWRC (2007-03-05 20:03:35)


Wrogowie są słabi technicznie. . . Na spokojnie. . .

http://r2.fodey.com/1bad8045c040948b9a476cef2cfc9a671.1.gif

Offline

 

#3 2007-03-05 20:29:48

regis11

Niebiański weteran

2752146
Zarejestrowany: 2006-09-28
Posty: 80

Re: Ogame ... ja ... dokąd to wszystko .....

rezerwacja...musze to przetrawic i wtedy sie wypowiem.


Oto nadchodzi wiek miecza i topora,wiek wilczej zamieci.

Offline

 

#4 2007-03-05 21:12:32

bisqp

Niebiański weteran

Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 93

Re: Ogame ... ja ... dokąd to wszystko .....

vanitas vanitatum et omnia vanitas

Ja obiecuję, że wróce i Ty też masz wrócić, albo lepiej. Nigdzie się nie wybieraj!


http://img183.imageshack.us/img183/6410/sygnaturkaup1.th.png

Offline

 

#5 2007-03-05 21:21:16

marcin1991

Niebiański weteran

8697818
Zarejestrowany: 2006-10-20
Posty: 99

Re: Ogame ... ja ... dokąd to wszystko .....

i ja tez rezerwuje.....przemyśle to i owo i też coś napisze...teraz po operacji nie jestem w stanie trzeźwo myśleć

Offline

 

#6 2007-03-05 22:27:50

Mewa

Niebiański weteran

Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 115

Re: Ogame ... ja ... dokąd to wszystko .....

Jak już tak łaciną bisqp zapodałeś too może ja też coś powiem, przytocze słowa pewnego gościa hehe które tu pasują :  " Exegi Monumentum "   i to pasuje do Draka   (oczywiście wszystko to w przenośni   ) 

PS.
Ja też później jeszcze coś napisze odnośnie tego tematu


http://img456.imageshack.us/img456/9669/movie4aq6.jpg

      "Nigdy nie przerywaj swojemu wrogowi, kiedy popełnia błędy"

Offline

 

#7 2007-03-06 08:45:29

SAS

King of Heaven

5578998
Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 24

Re: Ogame ... ja ... dokąd to wszystko .....

Witam Cię Drako oraz szacowne sojuszniczki i szacownych sojuszników.

Wywołałeś temat, ktłóry od m-ca też chodzi mi po głowie.

Zgadzam sie,  że po wprowadzeniu komercji ogame zacznie umierać i zostaną "jacyś" napaleńcy, którzy za kasę chcą zdobywać wirtualną sławę. Dla mnie to chore.

Gdyby nie żywe osoby to by mnie nie było już dawno.
Jestem i byłem w różnych sojuszach, ale ten sojusz sobie cenię najbardziej i jestem dumny, ze mogę być jego członkiem.

Też mi chodzi po głowie zakończenie gry,  nie mam jeszcze pomysłu czy z wielkim BUUM, czy z bardzo długim urlopem, czy przekazanie konta z całym dorobkiem,

Od kwietnia czeka mnie w realu  powitanie "młodej" czyli mojej żony po 6 m-cznej rozłące i mamy mnóstwo rzeczy do nadrobienia, a od maja dość duże przedsięwzięcie biznesowe - zakończenie obecnej działalności powołanie nowej spółki.

Chodzą mi po głowie różne pomysły w temecie sprawnej komunikacji dla osób, które odeszły z ogame.  Jedna z dewiz życiowych, które przestrzegam to: "Jeśli czynisz dobro, dla poklasku, chwały, podziekowa...........( tu pisz co uważasz)    jesteś hipokrytą, jeśli czynisz dobro nic w zamian nie oczekując jesteś człowiekiem"

Każdy z nas  ma swoje zalety, ma też i wady, bez wzgledu na wiek, wykształcenie, pozycje społeczna i ekonomiczną ma swoje doświadczenia zyciowe i wymiana tych doświadczeń, jesli ktos zechce pomocy.
Napoleon Hill juz w latach 20  w swojej książce "Myśl i bogać siię" napisał: " Trust mozgów ( Burza mózgów)  pozytywnego zespołu jest w stanie rozwiązać każdą sytuację.
Napisał również, ze nie ma problemów są tylko sutuacje, które trzeba rozwiązać.

Z tą myślą zostawiam wszystkich i myśle, ze znajdziemy TO OPTYMALNE ROZWIĄZANIE przecież jesteśmy bardzo pozytywnym zespołem.

....................................................................
Rośniemy w siłę

PS. Nie zwązane z tematem:
Marcin życzę Tobie szybkiego powrotu do zdrowia i moja dobra rada, którą otrzymałem od specjalistów z byłego WAM, jedz w godzinach popołudniowych ok. 1/2  torebki pestek dyni, zobaczych jak bardzo przyspieszy sie proces gojenia rany. Bardzo ważne są godziny popołudniowe.

Offline

 

#8 2007-03-06 19:44:35

Drakevern

God of Heaven

3733505
Skąd: Over the hills and far away...
Zarejestrowany: 2006-09-01
Posty: 348

Re: Ogame ... ja ... dokąd to wszystko .....

Hmmm ... przed  chwilką miałem tyle jeszcze do napisania, a jak kliknąłem na "odpowiedz" to teraz nie wiem co napisać ...

Odnośnie tematu posta - moje odejście - tak, jak napisałem wcześniej - ja mam pewien pomysł ... wynik tego będzie taki, że moje konto na pewno nie będzie w takim samym stanie jak teraz ... te ~67k jednostek we flocie odejdzie w niebyt - przyznaję, że zupełnie mi tego nie szkoda ... a wiem, że w taki sposób będę mógł "pomóc" innym ... złom każdemu się przyda

SAS - cieszy mnie naprawdę to, co myślisz o tym sojuszu - jak widać - potwierdza się to, co pisałem na początku - to my wszyscy go tworzymy ... każdy z nas kształtuje "po swojemu" to, co się u nas dzieje ... jak dla mnie nieważne jest to czy ktoś jest w ak czy w głównym - gramy wspólnie pod "jedną banderą" i to nie jest żaden "podział" na lepszych i gorszych - takie jest moje zdanie! Mam gdzieś punkty, flotę itp itd - to jest zupełnie "abstrakcyjne" - ale to KIM dana osoba jest ... JAK się zachowuje ... CO robi w naszym gronie - to właśnie jest dla mnie "wyznacznik" tego czy ktoś jest "dobry" (chociaż to też cokolwiek trywialne uproszczenie)

A jeśli chodzi o Twoje konto - zrobisz jak uważasz ... nie do mnie należy "namawianie" Cię do czegokolwiek, bo uważam, że coś takiego jest bez sensu ... inną sprawą jest fakt, że (tu się przyznaję i czuję skruchę) nie rozmawialiśmy zbyt wiele, ale to, co miałem okazję - daje "obraz" naprawdę poważnego człowieka - wierzę, że tak właśnie jest ... wystarczy spojrzeć jak formułujesz zdania i tym podobne kwestie ...

Tak czy inaczej - to Twoja decyzja - tak samo jak to, że grasz właśnie na tym uni i właśnie w tym sojuszu ... i to niby "tylko" gra, ale (patrząc na swój przykład) to ilu ludzi dzięki niej poznałem ... ile rzeczy się dowiedziałem (i nie mam na myśli czysto "OGame`owej" wiedzy typu jak puszczać FSy czy coś takiego) ... ile zmian zaszło - to wszystko pozostanie w mojej pamięci, bo to moje doświadczenia na które dobrowolnie poświęcałem swój czas i tego nikt mi nie zabierze ...
Jeśli chociaż po części zgadzasz się z powyższym - dziękuję ... bo udało mi się "stworzyć" taką atmosferę, jaką chciałem od samego początku ...

Może "niewielki kawałek" historii - Heaven jako sojusz nie jest moim "dzieckiem" ... natomiast jak objąłem funkcję "założyciela", to złożyłem kilka obietnic, które starałem się dotrzymać ... i teraz właśnie widzę, że to, co dawno temu było "podrostkiem" - teraz właśnie staje się "pełnoletnie" (hmmm ... może to trochę dziwne porównanie, ale podejrzewam, że zrozumiecie sens mojej wypowiedzi) ...

I to właśnie najbardziej mnie cieszy ! ! !

Pozdrawiam
Wasz (zawsze i niezmiennie)
Przemek


http://img521.imageshack.us/img521/5254/syg1kd8.jpg

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...
My mother, and my sisters, and my brothers.
'Lo, there do I see...
The line of my people...
Back to the beginning
'Lo, they do call to me
They bid me to take my place among them.
In the halls of Valhalla...
Where the brave...
May live...
...forever ! ! !

Offline

 

#9 2007-03-08 22:30:39

LongShot

Guardian Angel

5906586
Call me!
Skąd: Łęczyca (k.Łodzi)
Zarejestrowany: 2006-09-03
Posty: 306

Re: Ogame ... ja ... dokąd to wszystko .....

No a ja to troche juz odtetchnąłem po tym jak to przeczytałem bo wtedy i tak nie byłem zbytnio wstanie odpisac.

Teraz juz troche emocje opadły. Ale wiecej napisze jak juz nadejdzie ta chwila.
Zawsze myslałem ze to ja skoncze grac jako pierwszy;)


http://img391.imageshack.us/img391/9347/finalversionprzycfn7.png



The battle line is drawn I dare you to cross it
You better think twice before you mix it up with me
I won't back down I'll keep the fire burning
As hard as you try you're never gonna stop me now

Offline

 

#10 2007-03-17 18:19:01

czeejen

Niebiański weteran

7340504
Skąd: 2:311:9
Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 123

Re: Ogame ... ja ... dokąd to wszystko .....

Witam wszystkich Ciebie Drake szczególnie. Sam wiesz jak wiele czasu spędziliśmy razem na naszym czacie. Może akcji razem mieliśmy mało ale jedna nam sie udała. Mozę kilka moonów nie wyszło ale nie to w tej grze było dla mnie najważniejsze. A najważniejsze było dla mnie to ze ten sojusz zintegrował ze sobą całkiem rożne osoby mam tutaj na myśli kilka osób pozwólcie ze wymienię na pewno kilku z was pominę ale chyba sie nie obrazicie. A wiec ten sojusz złączył wiele osób a miedzy innymi to: Drakevern - polak na emigracji w Irlandii który  zawsze miał jakaś życiowa rade dla wszystkich. Longshot - Radek zawsze był gotowa do moich fałszywych alarmów na ogame a i bardzo fajnie mi sie z nim o życiu rozmawiało. redbullos - wielu z was go nie pamięta lecz jest to osoba która zapadła wyjątkowo w mojej pamięci co prawda wcześnie zakończył grę ale dobrze zrobil. " Trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc niepokonanym" Bottom- kolejny emigrant bogacacy gospodarkę na wyspach. Moze uciekł z naszego małego nieba ale nie mam do niego o to żalu. Artemora - jak bym mógł o niej zapomnieć przecież to jedyna dziewczyna w naszym męskim gronie. Spartacus - O to jest kolega z reala to dzieki niemu gralem z wami bo od niego sie dowiedzialem ze istnieje taki zajebisty sojusz który zwie sie Heaven czyli niebo. Mitchel - to on mi często donosil o nowych wiadomościach z życia sojuszu. I to właśnie on mi powiedział o tym ze powstał taki temat na tym forum. BadMan - osoba która chyba jako jedyna potrafiła racjonalnie ograniczać siedzenie przy ogame ( bo najmniej go było razem z nami) ale jednak zawsze był w naszej pamięci . dzięki ci za to wspólne rządzenie akademia. Bisqp - osoba która zawsze gdy wchodziła na czat robiła zamieszanie zawsze wychodziły jakieś jazdy ale o nich nie będę opowiadał bo o tym powinien osobny temat powstać. Więcej grzechów nie pamiętam...... Joke . Niestety to wszystkie osoby które w tej chwili mi przyszły na myśl. chociaż podejrzewam ze osób których sie przewinęło przez nasz sojusz było setki. ja skończyłem z Ogame wydaje mi sie ze w dobrym momencie, nie było sensu nadal marnować czasu na czymś co nie sprawialo mi satysfakcji. Uwazam ze jak Drake podjal taka decyzje to byla ona przemyslana i przedyskutowana nie raz z nie jedna osoba. Zycze pieknego rozbicia w bardzo milym gronie. Gdybym mial jakas flote to by sie przylaczyl.

Pozdrawiam
czeejen


Matka jest jedna i ma 163 pola :]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.reggaem2.pun.pl www.polskiextremetruck.pun.pl www.margofun.pun.pl www.wrestlingmix.pun.pl www.wdal.pun.pl