Heaven Uni37

Forum sojuszu Heaven Uni37

Ogłoszenie

Drobne info od administracji
Wszelkie pomysły na temat forum proszę pisać na PW - będzie łatwiej ...

REJESTRACJA ! ! !
1 - zarejestruj się! Nick ten sam co na OGame!
2 - odbierz maila z "hasłem aktywacyjnym"
3 - zaloguj się i NAPISZ do Drakevern`a lub LongShot`a PW tu na forum (dodamy Cię do odpowiedniej grupy)

Z góry dziękuję za współpracę
Wasza
Administracja

#1 2007-02-05 17:47:24

LongShot

Guardian Angel

5906586
Call me!
Skąd: Łęczyca (k.Łodzi)
Zarejestrowany: 2006-09-03
Posty: 306

Zmiany w ak

Witam wszystkich.

W ostatnim czasie zauważyliśmy niepokojącą mała aktywność graczy w akademii.Nie ma żadnej osoby która wg nas w tym momencie nadawała by się do sojuszu głównego. Większość nicków jest dla mnie jak i dla graczy z głównego totalną niewiadomą, a nie przyjmiemy do głównego kogoś bo ma dużo pkt i to wszystko, nie to jest dla nas ważne.Co gorsza sami nie znacie siebie nawzajem ,a gracie w jednym sojuszu, jesteśmy jednym zespołem.

Zorganizowane zostało zebranie aby zaradzić zastojowi w ak.Osoby które nie były obecne i nie usprawiedliwiły mi się zostaną pozbawione wglądu w statusy na 24h.

Oto jakie decyzje zostały podjęte ,ponieważ nie będziemy trzymać graczy którzy grają z nami tylko po to "żeby być" , statystyki nie są tak ważne jak zgranie ludzi i dobra atmosfera w sojuszu dlatego jeżeli się to nie zmieni wkrótce kilku graczy opuści nasz sojusz.

Postanowienie. Potrzebujemy graczy którzy swoją obecnością wnoszą coś do sojuszu.

Jest 7 dni na wykazanie się.

Wklejenie na naszym forum RW spełniającego warunek min 10%
Jeżeli ktoś nie ma celów lub floty ma to nadrobić aktywnością na forum i czacie ( w tym momencie akademiści zamieścili w sumie na naszym forum 12 postów!!! z ponad 1200 , więc ok. 1 %!!!!

Dzięki forum możecie dowiedzieć się o atakach waszych kolegów, które powoli zaczynają się pojawiać, w odpowiednich działach napisać coś o sobie żebyście nie byli już "anonimowi" dla innych , możecie podawać informacje o zasięgu falang tak by mogli z nich korzystać w razie potrzeby inni koledzy, więc macie o czym pisać, bo na daną chwilę większość z was nie ma pojęcia co się dzieje w sojusz i jak radzą sobie wasi koledzy oraz kim te "nicki tak naprawdę są".

Jeżeli to wszystko nie przyniesie efektu osoby najmniej aktywne będą traciły wgląd w statusy sojuszników, a w późniejszym terminie będą usuwane z sojuszu.

Wszelkie opinie oraz wypowiedzi możecie zamieszczać w tym wątku.


EDIT


A więc kolejne osoby opuszczają sojusz, tak jak mówiłem tak robię , jezeli widze ze ktos nie wchodzi na czat i nie interesuje sie tym co dzieje sie w sojuszu to nie jest nam potrzebny.

Chce zeby kazdy dokonczył rejestracje na forum i chciałbym widziec ze co jakis czas pojawiaja sie wasze posty oraz(lub) widziec was na czacie bo poki co wchodza te same osoby jezeli zobacze ze ktos nie dokonał pełnej aktywacji lub mimo długiego okresu gry z nami i wczesniejszej rejestracji nie zamiescił ani jednego posta posypia sie najpierw ostrzezenia w postaci zmiany rang a pozniej osoby te niestety nasz opuszcza.

Chetnie tez wysłucham wszelkich pomysłów jak ulepszyc nasza akademie

EDIT 2

Oto co napisał mi kolega którego usunałem, a wiec dodaje jeszczeże.

02-12 14:59:22      sajrus12 [2:290:4]      Re:SojuszOdpowiedzi
    mi to obojetne jest pozdro jestem nowym wlascicielem konta wiec wiesz pozdro zycze milej gry

Jezeli konto zostaje oddane ma byc do nas zgłoszone ,to Rada wybiera kto moze do nas dołączyc ,a gdy konto jest u nas i zostaje oddane to gra juz inna osoba czyli jak dla mnie to jest tak jaby dołączył do nas nowy gracz , jezeli sie dowiem ze ktos inny gra na koncie gracza którego przyjęła Rada , to konto razem z tym graczem zostaje natychmiastowo usunięte z sojuszu.

Przy zmianie nicków tez mile widziane poinformowanie rady.


http://img391.imageshack.us/img391/9347/finalversionprzycfn7.png



The battle line is drawn I dare you to cross it
You better think twice before you mix it up with me
I won't back down I'll keep the fire burning
As hard as you try you're never gonna stop me now

Offline

 

#2 2007-02-05 20:04:41

Sobek

Gość na forum

Re: Zmiany w ak

nice

mysle ze polowa osob z akademii wyleci
ale to moze i dobrze trzebeby poszukac swierzej krwi

 

#3 2007-02-06 14:32:02

Wosiu

Angel of Council

3991931
Call me!
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2006-10-07
Posty: 55

Re: Zmiany w ak

Taak nikogo na siłę nie ma co trzymać ;D

Offline

 

#4 2007-02-06 14:41:47

Mewa

Niebiański weteran

Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 115

Re: Zmiany w ak

Dobry pomysł , to co że prawdopodobnie wyleci ponad połowa graczy ale przynajmniej ta garstka co zostanie będzie zgrana, a poszukać nowych chętnych którzy chcą grać i się angażować to nie taki wielki problem


http://img456.imageshack.us/img456/9669/movie4aq6.jpg

      "Nigdy nie przerywaj swojemu wrogowi, kiedy popełnia błędy"

Offline

 

#5 2007-02-11 17:56:00

feliks

Niebiański Akademista

Zarejestrowany: 2006-09-05
Posty: 37

Re: Zmiany w ak

Trzeba wziąść sie za akademi bo wszyscy troche przysneli.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.demoris.pun.pl www.adresapokalisy.pun.pl www.priwm2.pun.pl www.hardkoryehe.pun.pl www.recenzjegier.pun.pl