Heaven Uni37

Forum sojuszu Heaven Uni37

Ogłoszenie

Drobne info od administracji
Wszelkie pomysły na temat forum proszę pisać na PW - będzie łatwiej ...

REJESTRACJA ! ! !
1 - zarejestruj się! Nick ten sam co na OGame!
2 - odbierz maila z "hasłem aktywacyjnym"
3 - zaloguj się i NAPISZ do Drakevern`a lub LongShot`a PW tu na forum (dodamy Cię do odpowiedniej grupy)

Z góry dziękuję za współpracę
Wasza
Administracja

#1 2006-12-12 10:47:44

BadMan

Klucznik Gates of Heaven

7121181
Zarejestrowany: 2006-09-03
Posty: 130

Czystki w sojuszu

Witam

Odnośnie moich informacji na kanale ogólnym naszego sojuszu:

Gracz BadMan informuje cię, że :
Witajcie

W tym tygodniu zaczynamy robic czystki w sojuszu...

Uprzedzalismy was ze nie bedziemy trzymac osob ktore sie nie udzielaja a tylko kryja sie w naszym sojuszu.. i teraz nadszedl czas rozliczen...

Jezeli do konca tygodnia osoby ktore do tej pory byly malo badz tez calkowicie nieaktywne nie zmienia swego posepowania zostana wydalone z sojuszu

Czas tego "rozliczenia" moze sie zmienic ale tylko na krotszy

Wiem ze to drastyczne srodki ale grozby i ostrzezenia nic nie daly wiec musimy zastosowac inne srodki....

Dlatego bedziemy usuwac nieaktywne osoby w sposob kategoryczny bez mozliwosci ponownego dolaczenia do sojuszu.....

To jest sojusz a nie skupisko samolubow... jak nie chcecie byc w sojuszu i nie chcecie rozmawiac i grac wspolnie z innymi to droga wolna... ale tylko w 1 strone

Pozdrawiam
Bad Man

Oraz 2 wiadomości

Od jutra prog punktowy zwieksza sie do 200k osoby ktore nie nie spalniaja wymagan moga sie czyc zagrozone - no chyba ze sa aktywne w sojuszu to wtedy ilosc pkt sie nie liczy

Dodatkowo JUTRO wszystkie osoby proszone sa o kontakt ze mna na GG 7121181 PW lub na czacie!!! kto sie nie odezwie wylatuje*

Bede dostepny od godz 12 do poznych godzin nocnych

* dotyczy osob ktore beda aktywne a sie nie odezwa i nie podadza powodu braku reakcji

Nie ze wszystkimi bede rozmawial ale chcialbym aby KAZDA osoba sie odezwala i pokazala ze potrafi chociaz przeczytac wiadomosci ktore slemy do sojuszu

To tyle na dzis wiem ze bylo tego troche ale szykuja sie powazne zmiany i chcialem wszystko wyjasnic

Pozdrawiam
BadMan

Chciałem założyć temat w którym będziecie mogli się wypowiedzieć na ten temat. Ewentualnie zadać jakieś pytania oraz wypowiedzieć się dlaczego tak mało się udzielacie i nie nawiązujecie kontaktu z sojusznikami...

Co do wiadomości MagikMK

Gracz MagikMK informuje cię, że :
Ja to skomentuje tak , nie którzy pracuja i potem odpoczywacją wejdą na ogame popatrzą i idą tak jak ja nie mam czasu pisac co nie znaczy ze nie czytam . w pomocniku sie nie wpisze bo jestem wpisany w pomocniku heaven w głównym d októrego mam nadzieje za niedługo wrócic ... moze jak by cos sie działo wiecej ludzi by sie odzywało ale z tego co widze to nawet dowódcy sojuszu nie zachecaja do rozmowy nie "prowokują rozmów" nie narzucają ciekawych tematów , a grozby uwierzcie mi nie działają

To chciałem tylko powiedzieć że:

Rada nie jest do "zabawiania" innych graczy....

Wiem że większość graczy ma dużo innych obowiązków ale jak piszemy że robimy zebranie i chcemy żeby byli wszyscy sojusznicy to jeżeli ktoś nie przychodzi to wypadałoby chociaż napisać że sie nie było bo się nie miało czasu... a tu zero odzewu... i w tym cały problem nikt nic nie pisze a gdy pojawiają się jakieś informacje na kanale głównym sojuszu to zaraz się pojawiają głosy że to spam

Co do tego fragmentu:

moze jak by cos sie działo wiecej ludzi by sie odzywało

To że mamy wojne nie wystarczy??

Dalej:

a grozby uwierzcie mi nie działają

A jednak działają skoro nakłoniłem Cie do zabrania głosu w tej sprawie

Ok a teraz czekam na wasze głosy na temat sojuszu i tego co się w nim dzieje ze szczególnym naciskiem na aktywność na forum, czacie i ogólnie rzecz ujmując wspólgraniu ze sobą....

Pozdrawiam
BadMan


http://img295.imageshack.us/img295/299/sygna3fd2.jpg

Offline

 

#2 2006-12-12 22:24:18

LongShot

Guardian Angel

5906586
Call me!
Skąd: Łęczyca (k.Łodzi)
Zarejestrowany: 2006-09-03
Posty: 306

Re: Czystki w sojuszu

Potwierdzam.Zgadzam sie tez z tym ze u nas sa za duze luzy. To ze ktos nie ma czasu moge zrozumiec ale niektórych nie widziałem na czacie od kiedy sa w sojuszu. A chyba pare min znalezc to nie problem skoro sie ma czas na gre.
Po 2 sama rada nie tworzy sojuszu wiec fajnie by było jakby kiedys poza nami ktos zarzucił  jakis temat i zaproponował rozmowe.
Nie jestesmy po to zeby robic wszystko za was kazdy kto jest w ojuszu powinien nas wspierac i pomagac lub chociaz miec jakies checi.
Co do czasu to mozna siedziec na ogame 24 h i nic nie robic poza klikaniem i wysyłaniem flot lub byc godzine i inni odczuja nasza obecnosc.

W głownym tez sa czystki i powróca do nas te osoby które w akademii sie wykażą.
Aha gracze z głownego nie sa uprzywilejowani w ak, od kiedy wstapiliscie w progi akademi nalezy sie dostosowac jesli nie bedziecie nic robic to dołaczycie do innych którzy niestety nasz opuszcza.


http://img391.imageshack.us/img391/9347/finalversionprzycfn7.png



The battle line is drawn I dare you to cross it
You better think twice before you mix it up with me
I won't back down I'll keep the fire burning
As hard as you try you're never gonna stop me now

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kingsajzforum.pun.pl www.clannara.pun.pl www.rapfan.pun.pl www.se-centrum.pun.pl www.psychologia-czlowieka.pun.pl