Heaven Uni37

Forum sojuszu Heaven Uni37

Ogłoszenie

Drobne info od administracji
Wszelkie pomysły na temat forum proszę pisać na PW - będzie łatwiej ...

REJESTRACJA ! ! !
1 - zarejestruj się! Nick ten sam co na OGame!
2 - odbierz maila z "hasłem aktywacyjnym"
3 - zaloguj się i NAPISZ do Drakevern`a lub LongShot`a PW tu na forum (dodamy Cię do odpowiedniej grupy)

Z góry dziękuję za współpracę
Wasza
Administracja

#1 2006-12-06 20:37:08

marcin1991

Niebiański weteran

8697818
Zarejestrowany: 2006-10-20
Posty: 99

MONITOR PÓL ZNISZCZEŃ UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Witam
Własnie przed chwilą przeczytałem baardzo ciekawy artykuł na temat programu który wylicza kiedy wasza flota dociera na PZ i kiedy wraca na planetę  (OCZYWIŚCIE MOWA CAŁY CZAS O MOONIE)

A więc wklejam

Postanowiłem podać wam info o tym programie ponieważ w ostatnim czasie coraz więcej pojawia się RW w Starciach Tytanów z "tak zwanymi" wyliczonymi PZ... Oczywiście jest możliwe aby samemu siedzieć przez kilka godzin i sprawdzać jakiś zakres układów ręcznie...

Czy więc wykrycie FS'a Moon<->PZ jest możliwe ?
Od teraz tak!

NIESTY ALE NIEMAM ZDIĘCIA

PZmonitor monitoruje wybrane PZ w wybranym układzie i gdy któreś z nich zniknie - zapisuje informację o tym kiedy znikło dane PZ.

Okres sprawdzania został ustalony na +/- 1,6 minuty aby nie zapchać serwerów Ogame.

Przypominam, że program sprawdza TYLKO 1 UKŁAD Exclamation

Opisy funkcji uzyskamy najeżdżając myszką na dany element, lub/i jego 'napis'.

Program nie przelogowuje się o 3 w nocy.
Wymaga wyłączenia cookies w przeglądarce.

Program można ściągnąć z:
http://bojer.go.pl/PZmonitor/PZmonitor.rar

Support programu pod adresem:
http://forum.mapaogame.net/viewtopic.php?t=241&start=0

PS2. Program jest DARMOWY!
Wg informacji autorów program jest nie do wykrycia przez GO i adminów Ogame

Program działa na podstawie takiej, że program wylicza moment zniknięcia PZ. Jednak można to oszukać A polega to na tym, że
Jeżeli chcemy zrobić FS`a na PZ z moona wysyłamy 1 recykler i za około 10 minut wysyłamy całą flotę. Gdy dolatuje nasz 1 recykler znika PZ. Program oblicza czas jaki będzie wracała nasza flota. Jednak agresor się ździwi gdy zobaczy RW z rozwalonym tylko 1 recyklerem, gdyż nasza cała flota wraca 10 minut po całej akcj

Tak więc mam nadzieję że już teraz nikt niepolegnie na tym nieuczciwym incydencie lecz sam będzie nieuczciwie farmił innych

Offline

 

#2 2006-12-06 20:48:39

LongShot

Guardian Angel

5906586
Call me!
Skąd: Łęczyca (k.Łodzi)
Zarejestrowany: 2006-09-03
Posty: 306

Re: MONITOR PÓL ZNISZCZEŃ UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Słyszałem o tego typu programach juz jakis czas temu ,nie stosuje ich.
Technika oszukiwania równiez jest mi znana ,najlepiej jeszcze dodatkowo podzielic flote powiedzmy na kilka mniejszych i dopiero wyslac fs na pzta.

Ogólnie jednak radzę nie ryzykowac z zabawą z tymi programami bo niby sa niewykrywalne ale moze się okazac ze nagle ni z tego ni z owego dostaniecie bana.


http://img391.imageshack.us/img391/9347/finalversionprzycfn7.png



The battle line is drawn I dare you to cross it
You better think twice before you mix it up with me
I won't back down I'll keep the fire burning
As hard as you try you're never gonna stop me now

Offline

 

#3 2006-12-06 23:57:37

Spartacus

Administrator

Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 72

Re: MONITOR PÓL ZNISZCZEŃ UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hmmm obecne programy ułatwiające gre są teorytycznie niewykrywalne, GO nie mają możliwości wykrycia działania takiego programu (powtórze - tylko teorytycznie ), dlatego są używane coraz częściej.... Czy używać? To już sprawa indywidualna. Moim zdaniem taka gra nie ma sensu, bo przecież to nie ja gram tylko program Dlatego ja osobiście z takiego typu gadżetów nie korzystam. Owszem niektóre są całkiem miłe np, suma wydobycia, czy usunięcie tych cholernie wkur...rzających reklam ....  ,ale wpomagacze 'grające za nas' to moim zdaniem pozbawianie sie przyjemności i satysfakcji z sukcesów na ogame...

Podpisuje się pod Radkiem i odradzam eksperymentowanie, to jest jak z prezerwatywą... teorytycznie Cie zabiezpieczy, takie ma zadanie i do tego została przystosowana... a w praktyce.... to se sami dokończcie

....przepraszam za taki przykład, ale może akurat lepiej będzie trafiał do odbiorcy

Edit by LongShot
Czy ty czegos nam tu nie imputujesz tym przykładem;)Sparts??Pamiętaj ze nieletni u nas grają;)


Boże chroń mnie przed przyjaciółmi, bo z wrogami sam sobie poradze

Offline

 

#4 2006-12-07 00:34:30

Ojciec Dyrektor

Niebiański weteran

Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 79

Re: MONITOR PÓL ZNISZCZEŃ UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rozmawia pięciolatek z czterolatkiem:
- a u nas w przedszkolu pod kaloryferem leżała prezerwatywa...
- a co to jest kaloryfer??

a na poważnie - nie czytam nawet o takich "pomagaczach" bo ich stosowanie byłoby jak używanie kodów w Baldur`s Gate jak się grało po raz pierwszy

Ostatnio edytowany przez Ojciec Dyrektor (2006-12-07 00:36:53)

Offline

 

#5 2006-12-07 12:21:58

Artemora

Queen of Heaven

1858086
Zarejestrowany: 2006-09-21
Posty: 57

Re: MONITOR PÓL ZNISZCZEŃ UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

marcin1991 napisał:

A polega to na tym, że
Jeżeli chcemy zrobić FS`a na PZ z moona wysyłamy 1 recykler i za około 10 minut wysyłamy całą flotę. Gdy dolatuje nasz 1 recykler znika PZ.

Zamiast jednego recka radziłabym wysyłać kilka, np. 10 albo 20... Agresor często przewiduje, że chce się tak oszukać i specjalnie rozbija kilkadziesiąt sond o planety w danym układzie, żeby zobaczyć, kiedy zniknie część PZ, a kiedy całość... W takim przypadku 1 recek raczej nam floty nie uratuje. Można też wysyłać po kilka recków i za nimi najlepiej, tak jak pisał Radek - podzieloną flotę (w najgorszym razie strata części statków boli mniej niż całości) na kilka różnych PZ w jednym układzie, zawsze to się zrobi komuś zamieszanie Bo nie będzie wiedział, od którego PZ liczyć czas powrotu


Cast off your fear
Look forward
Go forward
Never stand still...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.clannara.pun.pl www.kingsajzforum.pun.pl www.rapfan.pun.pl www.czarnywrzesien.pun.pl www.se-centrum.pun.pl