Heaven Uni37

Forum sojuszu Heaven Uni37

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Drobne info od administracji
Wszelkie pomysły na temat forum proszę pisać na PW - będzie łatwiej ...

REJESTRACJA ! ! !
1 - zarejestruj się! Nick ten sam co na OGame!
2 - odbierz maila z "hasłem aktywacyjnym"
3 - zaloguj się i NAPISZ do Drakevern`a lub LongShot`a PW tu na forum (dodamy Cię do odpowiedniej grupy)

Z góry dziękuję za współpracę
Wasza
Administracja

#1 2006-10-09 23:09:39

Ojciec Dyrektor

Niebiański weteran

Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 79

Ojciec Dyrektor - Weteran w stanie spoczynku

Czytając charakterystykę Regisa11 nie mogę się powstrzymac by się do niej nie odnieśc:
1/ Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie jest wyższa niż dłuższa, nie masz czego żałowac, wiem to!
2/ Do emerytury zostało mi niecałe 5 lat, więc jestem na 2 miejscu po jednym z naszych czołowych graczy
3/ Regis11, a pracowałes jako proszek do prania chodzący po ulicach i namawiący do kupowania tej właśnie marki? albo jako Mikołaj na 6 i 24 grudnia? Poza tymi "profesjami" za młodu parałem się także:
- rozwożeniem chleba z piekarni
- kasięgowością
- rolnictwem
- w niewielkim stopniu - polityką regionalną
- a obecnie pracuję w administracji i marnotrawię Wasze podatki, drodzy sojusznicy! (lub podatki Waszych rodziców:))

4/ ten punkt powinien byc na 1 miejscu: mam fantastycznego syna Wojtusia, psa polowczyka dwa razy za dużego (miał byc mały nieszczekliwy a ma 50 kg i wygląda jak typowy polowczyk - dla zainteresowanych - fotki na mail) i kilka pielęgnic które właśnie starają się o młode

4a/ mam jeszcze żonę - dlaczego mam miec lepiej od innych? (wybacz skarbie, to tylko żart, rybko Ty moja <piranio> )

5/ acha, i mam jeszcze wredną sąsiadkę, której pies przeszkadza

Ostatnio edytowany przez Ojciec Dyrektor (2006-10-09 23:11:24)

Offline

 

#2 2006-10-10 00:01:35

regis11

Niebiański weteran

2752146
Zarejestrowany: 2006-09-28
Posty: 80

Re: Ojciec Dyrektor - Weteran w stanie spoczynku

Ojcze Dyrektorze,proszkiem do prania nie bylem,ale nabijalem kilometry noszac ulotki namawiajace do kupowania tych,a nie innych artykulow AGD Co do Szczytna...udalo mi sie dotrzec do ostatniego etapu egzaminow (za mojej mlodosci egzaminy byly wieloetapowe) i kilka dni bawilem nawet w tejze szkole.Zwlaszcza ostatnie 2 dni pobytu byly...mhm,bardzo sympatyczne
Popatrz,chyba moj narcyzm wzial gore,skoro nie wspomnialem o tym,ze sam jestem szczesliwym tata.Z tym,ze moja pociecha pewnie jest starsza od Twojego syna.Acha,zone posiadam rowniez
P.S.Co do tej sasiadki to proponuje,by Twoje szczekajace "malenstwo" zawarlo z nia znajomosc 3 stopnia


Oto nadchodzi wiek miecza i topora,wiek wilczej zamieci.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ntsd.pun.pl www.polski-zwiazek-wampirow.pun.pl www.faniasg.pun.pl www.lipdubug.pun.pl www.wanderofshinobi.pun.pl